A.Skujytė pagerino asmeninį rutulio stūmimo rekordą

Rusijos sostinėje Maskvoje surengtose Europos lengvosios atletikos asociacijos (EAA) „Premium Meeting“ kategorijos varžybose asmeninį rutulio stūmimo rekordą pagerino Atėnų olimpiados vicečempionė Austra Skujytė.

Austra nustūmė rutulį 17 m 75 cm. Ankstesnis aukščiausias lietuvės pasiekimas šioje rungtyje buvo 17 m 47 cm.

A.Skujytė Maskvoje užėmė penktąją vietą, o nugalėjo Pekino olimpiados bronzos medalio laimėtoja baltarusė Nadežda Ostapčiuk - 19 m 88 cm. Antrąją vietą užėmė rumunė Anca Heltne - 19 m 08 cm, trečiąją - rusė Irina Tarasova, 18 m 21 cm. Lietuvos lengvaatletę taip pat aplenkė amerikietė Liz Wanless - 17 m 85 cm.

1500 m bėgime šeštąją vietą užėmė Irina Krakoviak - 4 min. 10,12 sek.. Nugalėjo rusė Ana Alminova - 4 min. 03,77 sek.

Šiame straipsnyje: Skujytėrutuliostūmimas