Geležinę gynybą pademonstravę „Pacers“ dar sykį įveikė „Knicks“

Puikią gynybą demonstravusi Indianos „Pacers“ komanda susigrąžino pranašumą Rytų konferencijos pusfinalyje. Ji namuose 82:71 (18:15, 18:18, 26:20, 20:18) pranoko Niujorko „Knicks“ krepšininkus.

Serijoje Franko Vogelio auklėtiniai pirmauja 2–1 ir kitas mačas taip pat vyks Indianapolyje.

„Knicks“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo po traumos sugrįžęs Amar‘e Stoudemire‘as. Nuo kovo mėnesio pradžios nerungtyniavęs aukštaūgis per 9 minutes pelnė 7 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

Prieš susitikimą nebuvo aišku, ar žais sergantis J.R.Smithas. Visgi gynėjas ant parketo pasirodė ir įmetė 9 taškus, pataikęs 4 metimus iš 12.

Trečiojo kėlinio viduryje Tysono Chandlerio baudos metimas sumažino „Pacers“ persvarą iki penkių taškų (49:44). Tada Roy Hibbertas pelnė 2 taškus ir pradėjo šeimininkų spurtą 9–0, po kurio jų pranašumas išaugo iki 14 taškų (58:44).

Paskutiniame ketvirtyje „Knicks“ dar buvo priartėjusi iki 8 taškų, tačiau „Pacers“ tada pelnė 7 taškus be atsako (72:57) ir atgal nebesižvalgė.

Indianapolio klubas laimėjo kovą po krepšiu 53:40 ir tai kompensavo prastą, 35 proc. (28/80) pataikymą. Tokiu pačiu procentu krepšį atakavo ir „Knicks“ (25/71).

„Pacers“: Roy Hibbertas 24 (9/18 dvit., 6/7 baud., 12 atk. kam.), George‘as Hillas 17, Paulas George‘as 14 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam.), Davidas Westas 11 (12 atk. kam.), Lance‘as Stephensonas 8 (7 atk. kam.).

„Knicks“: Carmelo Anthony 21 (5/15 dvit., 1/1 trit., 8/11 baud.), Tysonas Chandleris ir J.R.Smithas po 9, Imanas Shumpertas (10 atk. kam.) ir Kenyonas Martinas po 8, Amar‘e Stoudemire‘as 7.

Šiame straipsnyje: PacersKnicksNBA