I. Brazdeikis gavo šansą mače prieš NBA čempionus

Ignas Brazdeikis gavo progą dar kartą išbėgti ant NBA parketo, tačiau ir vėl tenkinosi tik epizodiniu vaidmeniu, o jo atstovaujamas „Orlando Magic“ (7-28) namuose 110:127 (24:32, 21:40, 37:25, 28:30) neatsilaikė prieš lygos čempionę „Milwaukee Bucks“ (23-13).

Lemiamą kirtį svečiai sudavė antrajame kėlinyje, o po didžiosios pertraukos skirtumas tapo nepadorus.

I.Brazdeikis žaidė penkias minutes ir prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį bei gavo pražangą.

Įspūdingą pasirodymą surengė jo komandos draugas Franzas Wagneris. Pirmą sezoną NBA rungtyniaujantis vokietis pelnė net 38 taškus.

Milvokio ekipą tradiciškai į priekį vedė galingą pasirodymą su 28 taškais surengęs Giannis Antetokounmpo.

„Bucks“ laimėjo ketvirtą mačą iš eilės, o „Magic“ patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.

„Magic“: Franzas Wagneris 38, Wendellas Carteris 19 (10 atk. kam.), Gary Harrisas 13, R.J.Hamptonas ir Robinas Lopezas – po 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28, Khrisas Middletonas 21, Bobby Portisas 19, Jrue Holiday‘us 18 (10 rez. perd.), Patas Connaughtonas 10 (5 atk. kam.).