Kuklūs lietuvių pasirodymai Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse

Aštuntą pergalę 26-ose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo tryliktą vietą užimanti Mindaugo Budzinausko treniruojama Starogardo „Polpharma“ komandai su Martynu Paliukėnu, namuose 80:79 (25:21, 14:17, 26:15, 15:26) nugalėjusi dvyliktojoje pozicijoje esančią Ostruvo „Slam Stal“ (10 pergalių ir 14 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, gynyboje atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo bei dusyk prasižengė. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:43) M. Paliukėnas prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 4 ir realizavo abu baudų metimus.

Septintą vietą užimantis Ovidijaus Galdiko atstovaujamas Ščecino „King Wilki Morskie“ (16/12) klubas savo aikštelėje 94:93 (23:24, 22:26, 14:21, 35:22) privertė pasiduoti devintojoje pozicijoje esančius šalies vicečempionus Zgoželeco „PGE Turow“ (14/13) krepšininkus su Denisu Krestininu.

Per nepilnas 6 žaidimo minutes (5:43) staro penkete O. Galdikas prametė vienintelį dvitaškį ir kartą prasižengė.

D. Krestinino (5:58) sąskaitoje – 2 (dvitaškiai 1/3) taškai, 3 (2 – puolime) po krepšiais sugriebti kamuoliai bei pražanga.

Septyniolikos ekipų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Zelionos Guros „Stelmet“ (22/3) klubas.