Nusodinti čempionai: Madride – nulinis V. Micičius ir lengva „Real“ pergalė

Eurolygos čempionas Stambulo „Anadolu Efes“ klubas titulo gynybą pradėjo slogiai. Turkijos ekipa svečiuose neturėjo jokių šansų prieš Madrido „Real“ – 69:82.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi mačo eigos.

„Real“ jau nuo pirmųjų rungtynių minučių atitrūko nuo varžovų – sužaidus tris minutes švieslentėje degė rezultatas 12:0.

Po pirmojo kėlinio madridiečiai pirmavo 32:15, antrame ketvirtyje skirtumas pasiekė net 21 tašką.

Ramiai „Real“ pirmavo ir ketvirtajame kėlinyje – likus 2 su puse minutės šeimininkų persvara buvo 79:60.

„Anadolu Efes“ dar surengė paskutinį spurtą 9:0 ir sušvelnino skirtumą, tačiau atkurti intrigos nesugebėjo ir „Real“ pasiekė įtikinamą pergalę.

Stambulo ekipos gretose spindėjo 21 tašką pelnęs ir net 35 naudingumo balus surinkęs Shane'as Larkinas, tačiau šešėlyje liko praėjusio sezono MVP Vasilije Micičius.

Serbas pelnė 9 taškus (1/4 dvit., 2/6 trit., 1/3 baud.), tačiau suklydo tris kartus ir mačą baigė su apskritu nuliu naudingumo balų grafoje.

„Real“: Thomasas Heurtelis ir Guerschonas Yabusele po 15, Walteris Tavaresas 13 (12 atk. kam., 24 naud. bal.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21 (6 rez. perd., 35 naud. bal.), Filipas Petruševas 17.