Strigęs „Žalgiris“ 2022-uosius pradėjo pergale Kėdainiuose

Kauno „Žalgiris“ (14-1) 2022-uosius metus pradėjo pergale Lietuvos krepšinio lygoje. Tyleris Cavanaugh surinko dvigubą dublį, o kauniečiai Kėdainiuose 77:69 (27:24, 17:15, 17:17, 16:13) po atkaklios kovos įveikė vietos „Nevėžį-Optibet“ (3-11).

LKL čempionams nepadėjo Joshas Nebo, kuris per apšilimą pasijuto blogai. Taip pat nežaidė traumuoti aukštaūgiai Joffrey Lauvergne'as ir Regimantas Miniotas.

Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Žalgiris“ po Edgaro Ulanovo taškų įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (55:41), bet šeimininkai nepalūžo.

Kauniečiai per kitas 12 minučių įmetė vos 8 taškus, o atkarpą 19:8 laimėję šeimininkai priartėjo iki 3 taškų (60:63).

Likus puspenktos minutės Rihards Kuksiks smeigė tritaškį ir „Nevėžio“ deficitą nukirpo iki 2 taškų (63:65).

Visgi Tyleris Cavanaugh pataikė abi baudas, Artūras Milaknis smeigė tritaškį ir „Žalgiris“ turėjo aštuonių taškų persvarą.

„Nevėžis“ įmetė keturis taškus paeiliui ir atsilikimą nukirpo perpus, bet Lukas Lekavičius pataikė abi baudas, o po puolime atkovoto kamuolio Cavanaugh pasižymėjo dvitaškiu. Taip likus 90 sekundžių žalgiriečiai įgijo 8 taškų persvarą (75:67).

Per likusį laiką Kėdainių klubas intrigos nesukūrė.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Tyleris Cavanaugh, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 18 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 3/3 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos ant parketo grįžo Paulius Jankūnas, kuris per 8 minutes prametė abu dvitaškius, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

Kėdainiai komandai Svenas Smajlagičius per 32 minutes pelnė 19 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 2/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

„Nevėžis“ įmetė 10 baudų metimų iš 21 (48 proc.).

„Nevėžis“: Svenas Smajlagičius 19 (4/5 dvit., 3/6 trit.), Rihards Kuksiks 16 (4/5 trit., 6 atk. kam.), T.J. Starksas 12 (5/13 dvit., 6 rez. perd.), Paulius Murauskas 11.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 18 (6/10 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 29 naud.), Artūras Milaknis 14 (4/10 trit.), Marekas Blaževičius (4/7 dvit., 5 kld.) ir Janis Strelnieks (2/8 trit.) po 12, Edgaras Ulanovas 8 (4/5 dvit., 7 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: ŽalgirisNevėžiskrepšinis