VMI: 170 tūkst. gyventojų jau pateikė prašymus skirti GPM dalį paramai

  • Teksto dydis:

Prašymus skirti dalį pernai sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Valstybinei mokesčių inspekcijai jau pateikė apie 170 tūkst. šalies gyventojų.

Kaip skelbia VMI, praėjusiais metais 455 tūkst. gyventojų paramai skyrė rekordinę – 29 mln. eurų – sumą. Parama pasiekė 22,5 tūkst. paramos gavėjų, įskaitant ir meno kūrėjus, 24 politines partijas, 740 profesinių sąjungų bei susivienijimų.

„Paramos skyrimo principas šiemet nesikeičia, prašymai skirti dalį GPM paramai teikiami tik e. būdu, specialiai tam skirto vedlio pagalba elektroninio deklaravimo sistemoje EDS — svarbiausia tai padaryti iki nustatyto termino. Vienintelis pakeitimas, kad nuo šių metų iki 0,6 proc. gyventojai gali skirti politinėms organizacijoms, t. y. ne tik politinėms partijoms, bet ir politiniams komitetams“, — pranešime cituojamas VMI viršininkės pavaduotojas Martynas Endrijaitis.

VMI primena, kad paramos gavėjams ir meno kūrėjams galima skirti iki 1,2 proc. GPM, politinėms organizacijoms — iki 0,6 proc., profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams — iki 0,6 proc.

Prašymus elektroniniu būdu vis dar galima teikti iki gegužės 2 dienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
tik nereikia cia lia ! greiciausisi tie 170 tuks. jau pabego is durniu laivo
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių