Policijos pareigūnas: valgyt noriu, na**ui man, protokolai b**t

Grįžti į straipsnį

Nastalgija \\\\\.../////

Nastalgija \\\\\...///// portretas
Dar TSRS laikais o'Krainoj mentas sustabdydavo,pirma pasišsipisinėdavo,o po to,dai što niebud požrat, (duok ko nors pavalgyti).___"Draugai".____Slyva u'Krayny.___"Malonūs" prisiminimai.

Nustebes

Nustebes portretas
Pagal nuotrauka padabnas mentas i Skvernali,gal giminaitis?

Didelis klausimas

Didelis klausimas portretas
Ar galima skaiciuoti juostas (1.2.3 ir t.t.), jeigu jos nera nubraizytos? Tiesiog vientisas asfaltas ir tiek.

O

O portretas
jeigu jis tikrai bl... nori valgyti? Kas čia blogo?

Anonimas

Anonimas portretas
kiek tas straipsnis dabus negi nera nieko gero parasyti kaip tk keiksmazodzius jau 2 savaites geda

Aušra Širvinskienė

Aušra Širvinskienė portretas
Kai pritupiu tai man vejas pradeda švilpti

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Dar trupurį panervinsiu "turtingus" bararaikynius,kai apie 1860 metus išrado el/mobilius tai su pakrautom batareikom nuvažiuodavo iki 1000 mylių (1.600) km,o dabartiniu "išrastu" stebūklu nuo 100 iki 500 km.___Kur šuo pakastas,protingėjam.

>anonimas

>anonimas portretas
tamsta turbut uzsalde 2000taisiais ir tik dabar nubudai. tokio tarbaklynio kaip sitoj foto ir sitam straipsny mento jau kaune seniai nemaciau. kiek teko susidurt, tai visi jauni, sportiski r taktiski

Li jonų baterija

Li jonų baterija portretas
tai nerealiai nuostabus išradimas. kas su tokiais irankiais dirbo kai buvo Ni ir kas dirba dabar. 2017 imonė nupirko gal 30 DeWalt iįrankių su Li jon. Visi PRC. Kažkiek Festool, visi Germany. Tai iš tų DeWalt akumų vienas kitas numirė, Galimai dėl netinkamo krovimo ir iškrovimo. Kiek atlaiko auto ? Bet svarbiausiai - kokias atsargas ličio turi pasaulis, jei 95% retųjų metalų rinkos valdo PRC, 3% Rusija o kas liko- tai likęs pasaulis?

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Skaudžiai užmyniau mozolį batareikiniams nušvilpė,o vakar pranešė jog su tom batareikėm per daug išsišoko,bankrutuoja prekyba,stabdoma jų gamyba,nes ne ekonomiškos.____Užuojauta batareikiniams.

123

123 portretas
Karas karu, o pietus pagal tvarkarasti.Jis tik suprantamiau issireiske.

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno mentai 90 procentu tokie

nieko naujo

nieko naujo portretas
Gal jis bylotaites gyminaitis kad jauciasi kaip koncervatorius

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Nušvilpė mane batareikyno "turtuoliai",palausksim kur jūs dėsit senas bataryjas,nes jau rašė,kad UTILIZCIJOS joms nėra,o ir naujos bataryjos 2 tečdaliai naujos mašinos kainuoja.___Žmogus turintis HONDA barateiką ir džiaugėsi 100 km.kelio 16 eur.kainuoja ir nuvažiuoja NET 400 km.(vasarą),o kiek laiko kraunasi,nepaklausiau.___Aš ubagas turiu TOJOTĄ,hibridą,dar įsistačiau dujas ir su elektra,benzinu,dujom nuvažiuoju iki 1.200 km.ir 100 km. nuvažiuoti kainuoja NET 3-3,5 eur.,o užsitaisau kuru per 5-10 min.ir vėl "šutinu" 1.200 km.___Na dar linksmai pasijuokit iš ubago,"turtuoliai" protingi.___Atsiprašau už įkyrumą,man Jūsų gaila,reklamos propogandos aukos.

fiureris

fiureris portretas
Kokia bilotaite,parsidavusi,tokie ir mentai,o ne policininkai. Valgyt noriu...bbd ant visko- naujalietuviu konservu ozio kgb-istu sukis

kaunietis

kaunietis portretas
Ponia Bilotaite tas Cerniauskas dar dirba? Jau seniai turejo buti isspirtas is tarnybos

Taip \\\\\.../////

Taip \\\\\...///// portretas
teisingai "Teslas" ir kitas elektrines a/m perka tik turtingi,bet ar protingi?___Jau šiandien su tom "bataraikynėm" 1860 metų "išradimu" turi aibę problemų,o toliau dar gražiau,nes batareikos SENSTA.

Tesla vairuotoja teisi "_"

Tesla vairuotoja teisi "_" portretas
Man patinka turtingi zmones kurie - "NEISSISOKA per savo bamba"

Arūnas

Arūnas portretas
Galvojau, kad tokie jau spėjo prasigerti ir išmirti, bet dar turim, tik vis tiek keista, kad tokie egzemplioriai mūsų policijoje randa savo vietą ir dar tokio turi maldaut, kad atvyktų tipo padėti

oko

oko portretas
na ir turim nauja Snicker's reklama :D

Rimvis

Rimvis portretas
Pasikabinkit vaizdo registratorius, bus daug lengviau ir ramiau

joo

joo portretas
Tevyne giliai apemes puvinys...

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Normalioje valstybėje, toks pareigūnas, būtų sulaukęs teismo ir išvytas iš policijos be jokių pensijų. Jo vadai visi iki vieno, būtų atsistatydinę, bet čia, deja Lietuva...

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Ne iš piršto laužta,jog į miliciją retas normalus eina.

O

O portretas
Tai pareigūnai ne žmonės ane, ten jų viršininkai palei grafikus pietauja o šitie vargšai turi kentėt palei jus kaimo jepertai, tai byby i aky daugeu taip nebus, kreipkitės į pietaujančius viršininkus

Rici

Rici portretas
Au,Tai tokie mentai yra auksinis policijos fondas.

AU

AU portretas
Tai tas policajus dar tebedirba?

Om

Om portretas
80% komentarus parašė Čiarniausko leksikonu ! Reiškia , kad visi esate tame pačiame lygyje ir nėra ko norėt. Esame dugne!

* * *

* * * portretas
Kaip kokia pirmoji pagalba yra ši taisyklė: jei po autoįvykio pajudėti gali ir turi mobiliaką, skubiai fotkink iš visų pusių abu transportus ir kelią.

Rici

Rici portretas
Kokia ministrė tokie ir MENTAI.Kitaip tokių išsigimėlių nepavadinsi.

Stebuklų šalis

Stebuklų šalis portretas
Niekur eismo įvykio metu nėra aiškinamasi, kas kaltas. Policija sustato aktą, jei yra nukentėjusiųjų arba jei pusėms nepavyksta susitarti dėl įvykių eigos. Kas kaltas, sprendžia atitinkama ekspertų komisija savo biuro patalpose. Aišku, automobilio draudimo ekspertai gali užginčyti sprendimą. Tuomet keliasi į teismą.

Kartoju

Kartoju portretas
Nenoriu įžeisti kelių procentų tikrai šaunių pareigūnų, bet didžioji dauguma kaimo marozai, mėgstantys pagert, tai ar toki gali ginti ir saugoti?!!

Klounas ćerniauskas

Klounas ćerniauskas portretas
Zinomas toks daunelis, is nesenai, ilgai pasakot: megsta daug keiktis rusu kalba, daug seiliu turi, spaudo ant kelio grinai, labai drutu rodo save... Kada nors atsirugs... Cerniau.. Vienam praeiviui buvai atrezei jei pameni, kad mento dokumentus tu nusipirkai—>)))) skaitat apie tave, taip ir atrodo, stai kodel, policies negalima pasitiket, nei vienu!!!!!!! Apspjaudis

Kas nors dar tiki policija?

Kas nors dar tiki policija? portretas
Kas nors dar tiki policija? tiki "ginti,saugoti,padėti"? Už lango 2024m.,o policijoje dar dirba tokie 3,14-darai? Imuniteto tarnyba-viskas good? komisare Pozela, atostogos? Negirdejot,praleidot? mergelė bilotaite,bandanti eiti ministro pareigas, irgi gluša,nieko nežino/nieko nematė?blia,kaip dvokia tokie dalykai.dvokia!!!

ką tamsta bobasui išaiškinsi.

ką tamsta bobasui išaiškinsi. portretas
Jei sugeba mieste taranuoti didžiulį autobusą. Idealiom salygom, sausam kelyje, ryte dar eismo nėra, nesuvaldyti automobilio, techniškai tvarkingo ir trenktis į kelio atitvarus. Galima sakyti turbo - nepamatyti kad stovi oranžinė fūra ir suvaryt į ja visa bagainę. Beveik iki galinės sėdynės. Ir tai ne anekdotas. O anekdotas - vairavimo instruktorius atsakė į blondinės kausimą kiek jai reiks kad išmokt vairuot - jums reiks trijų - keturių . - Mėnesių? -Ne, automobilių.

as

as portretas
Na pagal avarija - vairavo zmoga... na nieks "ekstreemo" jokio nepamokino..... Realiai niekine buka avarija..., kurios galejo neivykti.... Plolicija - "savojoje aukstumoje"..., - dugne - mano poziuriu.... Bleee vairuotojai - vairuotojos : pajuskt savo masina pagaliau.... prasykit, reikalaukit........, bet ir patys-pacios iniciatyva "kad butu".... mokinkites jausti, manevruoti, "issisukti" is situacijos...., nu bleee bleee... galeciau - kiekvienam isaiskinciau....

Zenka

Zenka portretas
Ubagas mentas, tesla pamates neskiria tiesos nuo normalumo

to jei skaitai

to jei skaitai portretas
tu tik daunas ar idiotas? Atsiversk tą konvenciją, kurios copy paste pateikiau. Galima tik tris dienas trumpinti poilsį. Per savaitę. O kitą savaitę privalu kompensuoti.Ir savaitė ne pilnos šešios dienos. Nes minimalus savaitinis poilsis 36 valandos. O jei lietuviai vergvaldžiai nepaiso europinių susitarimų - tai traukit juos ant atsakomybės. Ar varykit dirbt pas žmones - kad ir pas vokietį. Jei galit susikalbėt vokiškai.

kuris mentas nubaustas, kad dingo kamerų įrašai?

kuris mentas nubaustas, kad dingo kamerų įrašai? portretas
Yra policininkai ir yra mentai. Šitas yra mentas.

na, ir kaip su tokiu kiauliasnukiu policajum

na, ir kaip su tokiu kiauliasnukiu policajum portretas
galima bendraut ??

Tai jei skaitai,

Tai jei skaitai, portretas
tai dar ir suprask ka! Darbo savaiteje 6 periodai po 24 val. 3 is ju gali ilsetis tik 9 val. Tai kiek trunka tavo bendras darbo laikas? Trumpos pertraukeles - isiskaito i pamainos trukme! Na ir like 3 periodai,kai ilsiesi po 11,jau bendro pamainos laiko turi tik po 13 valandu. Nors,Lietuvoje to niekur nesilaikoma,nes imones neteisetai apskaito tik vairavimo valandas. Be kitu darbu! Tiesiog pazeidzia istatymus,tam pritariant visoms kontroles institucijoms,apie ka ir rasiau. Negana to,vairuotojus vercia zymeti poilsi krovimu ir kitu darbu metu,klastoti tachografo parodymus magnetu ir atjungeju pagalba net vairuojant! Liudijimu tam - tukstanciai! Jau nekalbant apie nemokamu atostogu forminima per poisio dienas,taip vagiant dar ir vairuotoju darbo staza! Ir,uz visa tai,jei ikliuna - baudziami vairuotojai,o ne imones! Tai va tai ir buvo parasyta komentare,kuri supratai kaip norejai pats,o ne kaip rasoma!

skaitau, gerbiamasis,europos šalių

skaitau, gerbiamasis,europos šalių portretas
transporto konvenciją. Ir dar pasitikrinu pas fūristą dirbantį Vokietijoje pas vokietį. Abu sako tą patį "1. Per kiekvieną dvidešimt keturių valandų laikotarpį vairuotojo kasdienis poilsio laikotarpis privalo nepertraukiamai tęstis ne mažiau kaip vienuolika valandų; šis nepertraukiamas laikas gali būti sutrumpinamas iki minimalaus laiko – devynių valandų nepertraukiamo poilsio laikotarpio, bet ne daugiau kaip tris kartus per vieną savaitę, jei atitinkamas poilsio laikotarpis bus suteikiamas kaip kompensacija iki kitos savaitės pabaigos." Beje, į tas valandas neįeina ne mažiau kaip 45 minutės poilsio vairavus 4 val 30 min. Tai kaip išgauni tas 15 val per parą ir ko tuos vairuotojus mokai? Nevykdyt Europos šalių susitarimų?

visi norime valgyti

visi norime valgyti portretas
rugsėjo 28, o šiandien kovo 23... ar šis portalas pradėjo spręst panašias problemas?

X

X portretas
Per švelniai skamba runkeliai nekenšiu ju

W

W portretas
Teisus mentas , puikiai galima suprati , yra runkeliu kur 1 - 2 dienas buvo nevalge .

Pavydas dalykas ziaurus

Pavydas dalykas ziaurus portretas
Dar baisiau tris klases baige ir nesiojantys ginkla su pazymejimu-puikus paviesinimas.Karmos metai

kyla pagrįstas klausimas

kyla pagrįstas klausimas portretas
kodėl įvykis pernai rugsėjį o straipsnis šiandien? Negi tokios eilės užsakomam ir nuperkamam straipsniui? Ar tas bobas pinigų neturėjo, taupė. O jei str nenupirktas - ko reikėjo tiek laiko laukti? Jei skeltanagiukai netiki kad straipsniai būna ir perkami, todėl tik viena pusė išklausyta tai tik todėl kad jie skeltanagiai. Berazumės skatynos. Perkami žurnaliūginiai. Perkami teismai. Tik sumos jau ohoho. Ne kiekvienas skeltanagis net skaičiuot iki tiek moka.

turejau

turejau portretas
pora klasioku-uzcmozinti visiskai-nu niekur netike,dabar per farus rodo kokie jie didvyriai

problema bus tol

problema bus tol portretas
kol jie rūpinsis paminklų sau statyba ir gins visomis išgalėmis prisidirbusius pareigūnus.

Tfu

Tfu portretas
Koncervu 6 kolonos troliu leksikonas.

tam huj:) ♡♡♡

tam huj:) ♡♡♡ portretas
Pirma karta gyvenime, matau toki, maza, maza, zliunbianti, parsiuka, isiremusi i kampa, kuris tik af af oi oi, zaicik moj, hui ebanij)))))

tam huj

tam huj portretas
o lietuva, pasirodo, varganesnė už varganą. Kad skeltanagiai moka rašyt - jau stebuklas. Bet kad niekingas besmegenis arionas huj išmoko lietuviškai - tai aštuntas pasaulio stebuklas.

Va tep ta ta

Va tep ta ta portretas
Tai net ne mentera,tai gnoinas musoras.

vargana skeltanagių lietuva—> huj

vargana skeltanagių lietuva—> huj portretas
Huj ty ukrainskij, pidor, rodili pod poezdom? Mama tvoja jobanaja prodaznaja prostitutka, a ty sam, daun, bendaja obiżenka, huilo ty voniyceje.... Huli ty noes? Sgin v svoju prodaznuju ukrainu, k svoemu prezidentu narkote, huli ty tut? Kusok debila, vsia tvoja semja, mrazi vy prodaznie

Tam tikrai veltui :

Tam tikrai veltui : portretas
Skaityk,gerbiamasis,reglamenta,kokia vairuotojo darbo pamainos trukme! Arba ateik i 95 kodo kursus - as tau paskaitysiu. Nors,jei rasai,tai ir skaityti turetum moketi gi.

vargana skeltanagių lietuva

vargana skeltanagių lietuva portretas
keli komentatoriai tiek buki kad neišperdžia nieko rašinio tema. Net savo geriausia savybę - skeltanagiai, bando kitiems primesti. Nežino skeltanagiai kodėl jie skeltanagiai. Paaiškinu - lit ovcy yra ne tik bliaunančios avys bet ir skeltanagės. Antra.Lit ovcy dar ir šventos karvės. Taigi skeltanagės. Niekad nieko nežudė. Brolius latvius ne šiaip zirgagalviais vadina. nes atjodavo lietuviai, žudė, grobė, vergijoj išvedė. Išsigelbėdavo kas ant arklio ir į kojas. O tada tą arklį ir valgė nes nieko daugiau neturėjo.Skeltanagiai žydų nežudė.

Tai,

Tai, portretas
tas pats Černiauskas ,kur Garliavos įvykiuose "pasižymėjo"?? Sveikinimai nuo Liuciperio...

tikrai veltui rašai

tikrai veltui rašai portretas
nes negali fūristas dirbti 15 val per parą. Darbo ir poilsio grafiką gali patikrinti policajus bet kada ir bile kiek atgal. O už pažeidimą tiek kad maža nepasirodys.

tam skeltanagiui klounui

tam skeltanagiui klounui portretas
Senas tu gaidy, cia tau reikia ta injection padaryt, kaip apsaugot tevyne nuo policijos ir tokio debilo kaip tu, nepasiseke tavo mamai, pagymde toki pydariuka, toki maza, smirdanti visus siuksle, gaila mamos, deja

Veltui cia rasau,

Veltui cia rasau, portretas
bet dirbu profesionaliu vairuotoju mokyme. Jie,kasdien dirbdami kelyje po 15 valandu per para,tokiu dalyku papasakoja ir net dokumentu parodyti atnesa,kad fantazijos pritruksta suprasti,kas musu salyje darosi! Jei mums,civiliokams,dar rasomi protokolai,tai profus tiesiog sustabdo ir laiko,kol "susipras duoti". Uz bet ka ir net uz nieka! Ir duoda! Juk nepristacius ar nepaemus laiku krovinio - gali tekti nusipirkti jo visa siunta!!! O kur dar imoniu savininku nuolat vykdomi apiplesinejimai is vairuotoju atlyginimu? VDI visiskas to "nematymas"? LTSA nuobaudos vairuotojui uz tai,uz ka istatymai numato atsakomybe imonems? Dar prisides aplinkosaugininku nuobaudos,nes baus tai vairuotoja uz imoniu atjungtus ad blue ar is sunkvezimiu begancius skyscius! O jei ir imones savininka baustu,jis ta bauda atsiima is vairuotojo uzdarbio! Vos ne "teisetai"! Ir,jei daugeli musu dar gina advokatai,tai tuos profus - nebent montiruote!

tam skeltanagiui daunui

tam skeltanagiui daunui portretas
Del tokiu kaip tu, padaru, lietuva neturi ateities, tu toks mazas pudelis;)) kuris moka tik af af, o tolko tai nera, lok kiek nori, tave net skaityt neidomu, visi kai raso, nu dar dar, nes jie zmones, jie normalus, o tu senas pudeli eik i savo buda!!!! Von, sabaka!!!!!!!!!!! lietuviska —> ahaha......

tam skeltanagiui

tam skeltanagiui portretas
kuo dūchas tu nepatenkintas? Duok adresą atsiųsiu kawiansko vagies varnos romualdo teismo protokolą. Pats paskaitysi, išake nuskriaustasis. Žurnašliūchų bezdalai patinka? O kuo jie paremti? Subjektyve vienos bobos nuomone. Žurnalista turėtų išklausyt visas puses. Beje, jei sutarimo nebuvo - tai gal čia užsakomoji rašliava prieš teismą? Kuris turi vykti jei šalys nesutarė. Kitaip kam įdomi skardinė avarija įvykusi prieš pusę metų, kaip manai dūchas? Beje, dūchas, tu bent pradinę baigei? Aš tiek klaidų nedarau nors trečdalį gyvenimo užsieniuose praleidau.

prie ko policija, skeltanagiai———>

prie ko policija, skeltanagiai———> portretas
Gaidy tu beproniuk, eik tu i anapyli, arba gerk vaistus!!! Kuom tau asmeniskai padejo siti bezdaliai????? Davaj be pasaku! Tau apie 60 su vyrsu, tau pihui jau kas dedasi, nori dagyvent su sitais parazitais.... Sydek valgyk varskyte ir zuyrek kaip tavo policija, dauzo, skriaudzia, apvardziyoja paprastus!!!!!! Senas tu asyle

neduok dieve

neduok dieve portretas
vargu ar žinai kaip tas posakis atsirado. Dievas sukūrė Ievą, atvedė pas Adomą ir sako - Adomai, duodu tau Ievą į žmonas. Adomas nužvelgė Ievą ir sako Dievui - Neduok, Dieve.

prie ko policija, skeltanagiai?

prie ko policija, skeltanagiai? portretas
Aišku, net tarp cigonų vagių pasitaiko. Taigi ir policijoj mentų. Čia gi lietuva Kada tas įvykis buvo? Prieš pusę metų. Tai žurnašliūchos tik dabar prabudo? Ir sukurpė bezdalą tik iš vienos pusės pozicijų. O kaip kitų dalyvių nuomonė? Ar jūs, ūrodai, kada buvot teisme kai teisiami vagys? Kaip gražiai meluoja. Tiesiog angelai. Jei nežinotai kad lietuvis - gali ir patikėti kad nevogė. Niekad nieko nevogė. Net jų garaže rastų vogtų auto. O tą auto kurį nuvarant policija pagavo, tai nevogė. Visraktį rado ant žemės ir buvo smalsu kam tinka. Čia iš vagies varnos romualdo teismo. Ar neteko padaryti pakištą avariją? Man teko. Važiavau lėtai. Autikas stovėjęs šalikelėje , kuris turėjo mane praleisti, sugebėjo įvažiuot man į galinį sparna . Niekas nieko nematė, nes tam balvanui tik fara trūko. Bet jie buvo keturi aš vienas. Ir likau kaltas.

Civilizuotose

Civilizuotose portretas
salyse zmones,isvyde policija,susunka "Aciu Dievui!". Lietuvoje - "Neduok,Dieve!"...

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
G.Černiausikas- konkretus 314 de rastas.

Cha cha

Cha cha portretas
Geras

BonJovi

BonJovi portretas
Kazkada senai, zodis policija, buvo oi, mes zinojom, apsaugos, atvyks, kely be bardaku.. Dabar gi, as neturiu zodziu. Lietuviska tauta, neturi policijos, cia kruva daunu kuriems ph i paprasta zmogu, aciu nausedai!!!!!! pozelai tai dzin i viska, cia ji vaikai, daunai, jis juos gina saugo globoja, o jie mus: hui tam gyna, nesaugo, spjauna..... Aciu ale policija

Klounai

Klounai portretas
Supysta lietuviska policija.. Eikit nah

nu

nu portretas
gali pagalvoti, kad svelnioji mamyte niekada nebuvo susinervavusi ir nusikeikusi. Sakyciau i snuki dave ar auto apsparde o dabar zmogu per pietu pertrauka iskviete.

Monika nq1

Monika nq1 portretas
policija parode save, visu grazumu, geriau mirsiu, bet, policija nekviesiu.. Aciu POZELAI, dirbant jam, mentai nukrito i dugna... As jau jauciu, atsakyma, ka jus, mentai malaciai, gyna, saugoja.. Hui tau sabaka, negina, nesauga, gadina gyvenima!!!!!!!! as siulau, Pozela ant elektrokedes velniop, uzpysai

CSKA

CSKA portretas
Klounai lt, nekenciu, jokio pasitykejim0

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Mentams reikia ivest mirties injekcija, giliotina, sutraiśkyma nahui!!!!!!!Jus ne źmones, jus padar........ Nekekćiu, aa, galima kaip pjukle, filme.....

JUSTINAS

JUSTINAS portretas
Policijos departamento Pajegu valdymo valdybos 3-ciojo skyriaus vyr.tyrejas Laimutis Kublickas girtas dirba nuotoliniu budu -jo net nepatikrina -kur jis darbo metu -koks jo stovis blaivumo - net generalinis R.Pozela-jis nepakaltinamas-jis pareigunas.

Oi...

Oi... portretas
Plia, plia, net kelio juostų nėra sužymėtų judrioj gatvėj, kaip užkampy kažkokiam. O visa kita - tai išvis kaip iš džiunglių, tiek tas vadinamas policininkas, tiek palaižūnė avarijos kaltininkė. Na, sukėlei avariją, tai jau pripažink kaltę, o ne kiaulės akis įsistačiusi teisią vaidink. Tfu, kaip nemėgstu tokių žmonių. Pareigūnas, tai išvis kelią gėdą ne tik policijai, bet ir vyrų giminei. Protokolais užsiknisęs jis mat. Tai nedirbk tokio darbo, jei taip nepatinka. Tikiuosi, vadovybė supras jo kančias ir paleis iš pareigų.

Nulis

Nulis portretas
Valgyt ne šikt pakentėsi #grąžinti mirties bausmę Lietuvoje#

Va taip

Va taip portretas
Jeigu tai teisybė tada skandalas tokiems chamams ne vieta policijoje.

B..l , N,,ui ir noras valgyti

B..l , N,,ui ir noras valgyti portretas
Kuo skiriasi Lietuvos policijos pareigūnas, pavarde Černiauskas, nuo kalinių, kalėjime sėdinčių komentatorių? Manau NIEKUO. O jau tie tėvų genais įskiepyti rusiški keiksmažodžiai, bendravimas- identiškas!Ir tas ubago mentalitetas įžeidinėti moterį, pilietę, mamą su mažamečiais tik todėl, kad ji varuoja "Teslą? O Černiauskas jos neturės...Koktūs atmatos Policijoje. Beje, ar ką nors girdėjote apie kolėgų per mokymus mo išprevartautą jauną gabią pareigūnę? Negirdėsime, tai jau tikrai. Kaip ir išsamaus atsakymo iš Imuniteto tarnybos. Pagarba moters advokatui, visiems, kurie padėjo šlykštų pareigūno ( !!!!) elgesį paviešinti. A-Ū-Ū-Ū, panele Agne Bilotaite, gal pratarkite tą grėbluojantį komentarą? Išdrįskite pagaliau.

dekokit bukalaurams

dekokit bukalaurams portretas
geri policinininkai pabego, liko tik nukvakusi maskvos policija. toj dar ir juodukus prades darbinti, tai isvis smagu bus, o bukalaurai gales pasidziaugti, kad sutaupe miliardus, nes nereikejo pirkti guminiu bananau juodukams

Apgailetyna

Apgailetyna portretas
Kada nors, paprasti zmones neiskentes:) cia ne policija, cia Nikulino cirkas visoi supystoi lietuvoj

LinuckaVln19

LinuckaVln19 portretas
Sutinku su prieś tai rsśançiais, nahui ta policija kuri nihuja nesaugo??????????? Geriau uz milicija nieko nebus 1985—1990,jie dirbo, dare, dabar gi, sedi uz vairo ale pareigune, sian maciau, muzika loja masynoi, varo seskines kalnu 150... Pize, vos neatsitrenke i isvaranti 3g is stoteles.. Baisu, zmones krito is vietu, taip stabde.. VELNIOP MENTUS, man nusibodo tylet, jus pereinat visas rybas

Krabo fauna

Krabo fauna portretas
Gina, saugo?

siu dienu policajus tai -priesas numeris vienas,,

siu dienu policajus tai -priesas numeris vienas,, portretas
policajus niekados nepades , gali tik pakenkt.

ir as pansioj situacijoj buvau ... policajaus

ir as pansioj situacijoj buvau ... policajaus portretas
dulkinama kurvele duodama atbula sudauze fara, po to staigiai patrauke masina y prieky ...ir pasake kad as trenkiau jei y subine ....paskambino kazkam --atleke policajus apsiko mane nuo galvos iki koju , pradejo reikalut atlygio ...aciu dievuj kad viska mate dvi moteriskes, kurios ateje paaiskino viska ...tuomet policajus liepe dinkt tai savo kalei is ivykio vietos man ybruko 50 euru tares ir taip daug gauni ...dingo pats ..beliko tik apsilaizyt ir ,,srote , nusipirkt fara uz 300 euru...

Laura

Laura portretas
Apklausa parodys, kad policija, lietuviams tusćia vieta, as su visa seima, daugiau jokio pasitykejim0!!!! Didelis, saldus, apvalus 000000000,is visos musu seimos, aciu jums uz tai, neginti, nesaugoti, primusti

woldemortas

woldemortas portretas
keistas dalikas, kai moteri susaude, buvo tilu ramu, visi tik dziaugesi?

Monika

Monika portretas
As uz apklausa irgi!!!!!!! Man, tokios policijos nereikia, sabakos, jus ne zmones!!!!!!!!!!!!!!!!

Bukalaurai

Bukalaurai portretas
Bardakas visur, kur tik pažvelgsi.

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Policija nepasitikiu nuo praetu metu.. Tas debilnas issukis, ginti padeti.. Ne, NIHUJA NEGINTI, SAUGOTI SAVO PILNA PINIGINE, UZMUSTI!!!!!! nera lietuvoi polijos, ampaudu, mes paprasti zmones, praradom pasitikejima, stengemes net ne kviest, kas bebutu, nesanai vaikas norejo nusoks nu valakupio tilto, as neskambinau, nera prasmes tiket jeis, mes su zmona ji ikalbejom, 40 minuciu, bet ikalbejom.. Pamatytu jobanas migalkes, nusoktu, klausimas, kas nahui tada dirba ta klounada????? vaika be mamos palikot, pereinat rybas.. Jej butu balsavimas, seime, reikalinga tokia policija ar ne, 90% pasakytu nahui nereikia!!!! As prasau, dienos. Lt pravesti apklausa, daugumos, ka mano apie policies darba ir svarviausia, ar jie, mum isvia klounai reikalingi

Skvernelizmo...

Skvernelizmo... portretas
Pritariu 100 procentų. Būtent skvernelio laikais, į policiją grįžo sovietiškos milicijos raugas. Tik bėda tame, kad jam dingus iš horizonto, niekas nepasikeitė. Matyt, dabartinę valdžią tokia situacija tenkina.

?

? portretas
PD imuniteto tarnyba nežino, kad tarnybinis automobilis yra ne asmeninis, ir tai vieša vieta, kaip ir darbo kabinetas? O gal nenori žinoti, korumpuoti atmatos?

Skvernelizmo pasekmės

Skvernelizmo pasekmės portretas
Mentai buvo jau kurį laiką ramūs .Tačiau Per Skeverneli vėl ereliais pasijuto .Dabar mentai teisių turi net daugiau nei milizininkai turėdavo prie sovietų tai pamatysite dar ne tokių vaizdų

Aferistas

Aferistas portretas
Jei tiesa tai tokie debiliai gadina normaliu pareigūnu įvaizdi toks turi nedirbti...

Galerijos

Daugiau straipsnių