Kauniečiai ryte prie įmonės „Ignitis“ liko it musę kandę: skyrius uždarytas dėl COVID-19 atvejo

Neskubėkite

Neskubėkite portretas
Specialistai pataria tiems, kurie sunaudoja elektros energijos iki 1000 kwh/ metus neverta skubėti sudaryti sutarčių., galima palaukti ateinančių metų, nes kt. metais kainos gali sumažėti. Neskubėk ir būsi pirmas.

Šalta

Šalta portretas
Kaune daugiabučiuose šalta, galėtų įjungti apšildymą nors renovuotose namuose, kur gyventojai turi galimybę pasirinkti dėl būsto apsišildymo. " Santermita" neskuba daugiabučiuose namuose įjungti apšildymo.

pensinikė

pensinikė portretas
ar tik nebus " ignitis" seimo tikslas panaikinti valst. istaigą , subakrotinti, . liks tik viena ar kelios iš atsiradančiųjų ?

samas

samas portretas
O kur nubėgsi? Visi naujai susikūrę perpardavinėtojai yra laikini, veiks kol seksis. Kuo jie garantuoja, kad sutartį ištesės? Dings pelnai, dings ir jie. Net metus į priekį neįmanoma prognozuoti. Ignitis, kad i šūdina kompanija, bet valstybinė. Jos atveju vyriausybė atsakinga ir bus priversta atsižvelgti į savų piliečių poreikius.

dar vienas

dar vienas portretas
perspėjimas , kad reikia bėgt iš ''Ignitis'' ............ nei nekalba , tik savo apatinius dezinfekuoja

:)

:) portretas
siandien ryte irgi buvo burys laukianciu. Reiskia, rastelio, kad nedirbs visa savaite dar nera, o Kauno dienoj straipsnio nepamate...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Tie perpardavinėtojai- pinigų surinkinėtojai tai aferų afera kuri sukurta tik gyventojų apiplėšimui, o tiems kam privalu kontroliuoti akys ir ausys užklkijuoti atkatais, na ar ne metas būtų traukti mėšlakabes šakes ir išmėžti visą šitą Lietuvos žmonėms kenkiančią gaują pradedant seimu vyriausybe.......??

Jooo

Jooo portretas
Nenuostabu, kad yra daug pandemijos myletoju ir laukuanciu karantino kad maziau reiktu dirbti o pinigai tie patys. Tad ir tarp vyriausybes valduninkeliu yra tokiu, kurie karantino laukia tarsi isganymo.

Barbė

Barbė portretas
Dar viena sukcių kompaanija!

kaunietei

kaunietei portretas
Tai patarkite į ką keisti ,paskaitai atsiliepimus ir visur žmonės juos tik keikia .Visos šitos kontoros rūpinasi savo pelnais ,o klientai jiems nusispjauti ,kur jie dings?Priima į darbą ne pagal sugebėjimus mo savus ir giminaičius .Ateina kvailiai ,norintys tik didelio uždarbio ,todėl ir betvarkė .Dar gali būti ,kad ir specialiai taip daro ,nes klaidos yra tik į jų naudą,o žmonėms nuostoliai .Nėra nei kaip nei kur aiškintis .Visur Lietuvoje dirba mulkiai ,nors yra pakankamai protingų ir kvalifikuotų ,bet jie ne savi .Todėl protingi iš LT išvažiuoja ,taip ir gyvename .

R

R portretas
Visos tos kontoros vienodos.

Anonimas

Anonimas portretas
ignitis sia vasara jau du kartus pakele kaina kai pasirasai sutarti bukit atsargus

nuomonė

nuomonė portretas
Ignitis =chaosas ir betvarkė.Nesusitvarko su savo internetiniais puslapiais ir savitarnos portalu .Apart to neįmanoma prisiskambinti niekada ,o už laukimą ,kol atsilieps min-0,9 cento .Atsiliepia tik sutarčių sudarymui .Turint tokius pelnus dar sukčiauja ,nesugeba tvarkyti apskaitų .Deklaruoji sumoki yra banko pavedimas ,o pas juos deklaracija prapuolė ir prirašo tau kokių patys nori ,parodymų ..Tiesiog veda į neviltį jų nesugebėjimas dirbti ,kokie ten beraščiai ?Gal geriau tegul priima pensinikus tai jie nežais darbo metu kompiuterinių žaidimų ir bus tvarka ..Patekti į jų įstaigą irgi misija neįmanoma .Gal reikia tiesiog nebemokėti už tokias paslaugas?

kauniete

kauniete portretas
O ko jus visi isikibe laikotes tu smaugiku Ignitis, jiems vis mazai ir mazai pelno, yra ir kt, bendroviu, nei sitie dalbajobai kurie iskele auksciausias kainas, nebent jus visi labai turtingi tai jums nesvarbu kiek kain uos elektra, svarbu kad butu tas pats tiekejas, didziausias grobuonis

Kada bus atsigręžta į žmogų ir jo reikalus ,o ne į p......ų.

Kada bus atsigręžta į žmogų ir jo reikalus ,o ne į p......ų. portretas
Gėjų šiknastumis yra svarbiau nei elektros klausimai.

Atsakovai liepia laukti ir galu gale atjungia net nepradėjus

Atsakovai liepia laukti ir galu gale atjungia net nepradėjus portretas
Šiaip tai visur betvarkė .Reikia registruotis iš anksto daug kur telefonu. Patikėkit didesnių problemų kai reikia kokį nors reikalą sutvarkyti per mano 65 metus dar nebuvo kaip per šia pandemija .Tyčiojasi iš žmonių valdžia ir jų sukurtos taisyklės įstaigoms.

J

J portretas
Labai dabar gerai visiem sedi sau namuose ar kur po palmem prisidengę covidu ir klientų nereikia aptarnaut rojus

Skandalas

Skandalas portretas
-kitaip sunku pavadinti tai, kokias galimybes komunikuotim su klientais siūlo "Ignitis". Realiai susisiekti neįmanoma, internetu "bendrauja" primityvus robotas, negalintis "suvirškinti" elementaraus klausimo. Tokios nepagarbos ir interesantų ignoravimo neteko regėti net juodžiausiu bolševikmečiu. Ir tai - benrovėje, besigiriančioje rekordiniais pelnais. Skandalingos padėties toleravimas daug pasako ir apie atitinkamų vyriausybės struktūrų kompetenciją. Na, nebent yra duota užduotis sukelti visuotinį nepasitenkinimą.

Pranas is Sargenu

Pranas is Sargenu portretas
Musu seimunams nerupi paprastas zmogus Su elektra padare jovalyne JIEMS GALVOS SKAUSMAS KLYNO REIKALAI Lyg Lietuvoji nebutu kitu problemu

O taip

O taip portretas
Haosas Lietuvoje, ar numano politikai kas lauke Lietuvos.

Arvys

Arvys portretas
pirkciau belorusiška elektra urmu koncervu tarpininkai prasome nesikreipt

cha!

cha! portretas
o tai negalejo ant duru parasyti rastelio, kad nedirbs visa savaite? Nes yra tik rastelis, kad siuo metu dezinfekuoja
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių