Klinikose – savižudybė po kepenų transplantacijos: pritrūko pooperacinės priežiūros?

Grįžti į straipsnį

diadia

diadia portretas
su de lyrų niekas neišleidžia iš reanimacijos!!! O T. Vanagui ir Gulbinui pagarba uz isgelbetas givybes tame tarpe ir mano!!

Anonimas AS

Anonimas AS portretas
Kodėl kaltinat medikus Kauno klinikų kurie ir taip sunkia dirba gelbėja musu gyvybes labai jiems ačiū už sunku jų darbą.Geriau pagalvokit kam naudinga tėčio mirtis ,jei dukra pasigedo pinigu tokia sunkia minute tai tikrai ne taip jau nusiminę dėl tėvo ,gal pati padėjo jam numirt ,juk tėvas turėjo sužadėtine .Tai buvo ne savižudybė o galėjo būti žmogžudystė.Kitaip butu buvus su tėvu ir ji palaikius ,ligonine leidžia lankyt ,čia jums ne tarybine laikai.

to Kažkas čia ne taip

to Kažkas čia ne taip portretas
Labai baisi "gydymo istaiga", tai is asmenines patirties - seimos narys po sirdies infarkto buvo ismestas is kliniku, ir deja mes jo netekome amzinai :(. Tokie nieksiski atsirasinejimai tiek pacios istaigos, tiek SAM nekeicia visiskai NIEKO. Pacientu mintys irgi turi galia - issipildys palinkejimai sitiems, mesininkams :((.

Juk,

Juk, portretas
Lengviausiai apkaltinti medikus!Ogal pasiseks ir praturtėti?

nieko nesuprantu

nieko nesuprantu portretas
kaip jis NUSIZUDE??? vaistu turejo, tai is kur? nuodu turejo??? Ar peiliuku persireze venas ar gerkle? tai kad ir noredamas, taip paprastai nenusizudysi... jei mire, tai del ko pavadinta savizudybe?

anonimui

anonimui portretas
iš kur pas žmones nuomonė, kad slaugytojais dirba baigę kursus? slaugos diplomas įgyjamas kolegijose arba universitetuose.paramediko-profesinio mokymo centruose ,o slaugytojo padėjėjo-kursuose.kas link atvejo tai yra katastrofiškas slaugos personalo trūkumas ir visokių negerų nutikimų tik daugės.O kodėl yra trūkumas-tema labai plati.

Henrikas

Henrikas portretas
Nieko nauja nepasakysiu. Tiesiog reikia tolerancijos, supratimo, empatijos ir - paprasciausio zmoguskumo tiek is pacientu, tiek is gydytoju puses. Gydytojai musu visuomenes dalis. Todel jie elgiasi taip pat, kaip ir kiti (ne medikai).

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
Gerai, kad pasirodė toks straipsnis. Visi akivaizdžiai pamatė, su kokiais nučiuožusiais giminaičiais tenka susidurti medikams. Ir po tokių neadekvačių artimųjų atakų, daktarai kažkokiu būdu turi susikaupti ir teikti pagalbą kitiems žmonėms. Už tokius nepagrįstus viešus kaltinimus turi būti tokia pat skambi teisinė atsakomybė!

Henrikas

Henrikas portretas
Kazkas turi buti kaltas. Anksčiau tai buvo dievas. Bet ji nuodeme kaltinti. Todel dabar - medikai. Ir dar galima prisiteisti milijona. Tai gal visiems reiketu pagalvot, kaip su empatija, supratimu ir uzuojauta pas juos? Kaip apspjaudote medika, iskeikiate, taip jis jums ir atsakys.

Anonimas

Anonimas portretas
Medicinoj, moksle, kultūroje, visose srityse pertvarkos vykdomos ne į tą pusę. Ne kad geriau ir teisingiau ,bet atvirkščiai. Apie atlygį net rašinėti neverta, Slaugytojai pakanka baigti dviejų mėnesių kursus ir jau dirba ligoninėse.Jei neturi žmogus nei žinių nei pakantumo, nei bendro supratimo kas ir koks ligonis. Turim tai ką sukūrė valdžiažmogiai. Tai vadinasi GEROVE.

manau

manau portretas
tai tiesiausias irodymas kiek sazinigai ir kruopsciai musu medicina dirba serganciam zmogui, susidaro vaizdas kad medikai pyksta ant ligoniu del nebeduodamu jiems kysiu ? kodel su ligoniu elgiami tarsi jis butu medicinos personalo priesas ? kodel taip elgiasi ?

nu pipec !

nu pipec ! portretas
kažkoks debilas nusižudė - kalti medikai ??? atsipeikėkite ! pagarba Klinikų kolektyvui - nuo sanitarių iki vadovų ! sesutė kalta ... o jei namie būtų , kas tada kaltas , bendrijos pirmininkas ?

otto

otto portretas
Nusispjovė chirurgams į veidą. Perniek sugadino donoro organus. Atėmė galimybę gyventi kitam.

po sirdies operacijos

po sirdies operacijos portretas
teko isgyventi sirdies operacija, personalo elgesys kaip konclagery, gydantys gydytojai elgiasi su ligoniu lyg butum nusikaltelis, to po verkia kad pacientai naudoja smurta pries medikus, gal laikas pradeti ziureti tiesai i akis ? a taip vadinami prisiekusieji Hipokratui ????

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
tai ,, kalta sesutė ?'' tipo grįžęs namo būtų nusižudęs ? beje , ne pirma savižudybė klinikose , kada psicho nestabilūs pacientai nušoksta iš 4-5 aukšto , ar medikai gali visus durnius kurie guli laisvuose skyriuose sužiūrėti ? juk ne rakinamame . langai su grotomis skyriuje gulėjo !

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno klinikose trūksta slaugytojų ir kituose skyriuose,teko susidurti.Problema nesprendžiama,nėra pinigų...Tai leiskit budėti artimiesiems!

Vilija

Vilija portretas
Kiek kaltinimų medikams Ar tiek laiko buvo skirta padėkai, už tas minutes, valandas, dienas ir naktis kai jie operavo, stebėjo, slaugė..... Žmogus gavo antrą šansą galėjo džiaugtis. Šimtai to šanso net nesulaukia. Būkit, bent truputį atlaidesni.

Nijolė Anankaitė

Nijolė Anankaitė portretas
Tai gal vertėtų įteisinti šeimos narių pagalbą nakimis. Prie tokių ligonių tikrai pabudėtų artimieji.

J.

J. portretas
Medicina labai daug gali šiais laikais. Gal net ir galvą su laiku transplantuosim- nebesistebėčiau. Juk veidą naują žmogui padaro... Bet yra vienas momentas. Medikams trūksta žmogiškos atjautos- EMPATIJOS. Nzn, kuom tai paaiškinti. Žinių ir galimybių daug, o jautrumo- minimumas. Būti mediku- velniškai sudėtinga. Robotizėjam. Tokia mūsų ateitis.

KIEK A.. A--- Ų

KIEK A.. A---   Ų portretas
SPRENDŽIA APIE GYDIMĄ--EIKIT DIRBTI SAVANORIAIS,MATYSITKOKIA PRIEŽIŪRA ,KAD PERSONALAS RŪPESTINGAS,O IR ARTIMIEJI GALI PADĖTI

TIKRAI LIŪDNA

TIKRAI LIŪDNA portretas
BET MEDIKŲ NEKALTINČIAU

Rupūžė

Rupūžė portretas
Kviesk Tv pagalbą, nieko nebus!!!

...

... portretas
Seniai sudo lygio sitie balti patape, o atlyginimu dideliu nori

priežasti

priežasti portretas
Trūksta personalo, maži atlyginimai,slaugytojas dirba be poilsio. Kodėl neleidžia artimiesiems budėti prie tokių ligonių?

Baisus tie gydytojai

Baisus tie gydytojai portretas
Atejau, rekiu duokit spirto man bloga, o je. Iskvete policija, tai visa dena mirstantis pragelejau. Baisu kas darosi.

Gal

Gal portretas
daktarai tikrai nieko jam nedarė. Gal tik imitavo operacija, o organą pardavė turtingesniam pacientui.

apgailėtina

apgailėtina portretas
Baisi ta klęstinti nepriežiūra . Pats , užpraeitą vasarą su lašeline Vilniaus Antaklnio Klinikose su lašeline , dusdamas (sergu jau sunkia ,deja LOPL liga ) buvau priverstas situacijos ilgam , apleistos ligoninės koridoriuj (susidarė įspūdis ,kad patalpos nemačiusios remonto nemažiau 30 ties metų ) vaikiausi tuteišos "sesutės" (ar slaugytojos - velniai žino kaip čia dabar ir jos vadinas) ,kad sutvarkytų kateterį , pasiimtų daugiau nei prieš valandą išlašėjusią lašelinę. Išvada: dabartinės gydymo įstaigos virtusios tinginių irštva , ten jokio gydymo žmogus paprastai net ir tikėtis nebegali . Ir to priežastis - žmonės leido tą nesamonę - atseit privačią mediciną . Ir prasidėjo normalios gydymo sistemos žlugdymas : daktarai išsilakstė po privačias kontoras, brangi aparatūra "išgaravo " į naujus verslo "centrus" ,kur ne gydymas , o pelnas - svarbiausias tokių įstaigėlių veiklos tikslas . Iš čia ir prasideda jų "odisėja" ...

Anonimas

Anonimas portretas
Prie ko cia personalas???jei dukrai buvo neramu del tecio tai reikejo ir but diena nakti su teciu o nekaltint dabar kitu

klausimai

klausimai portretas
Arlutorius netiki tuom ka raso kad klausineja??

.

. portretas
Seselė be gydytojo paskyrimo negali duoti jokių vaistų. 65K mokesčių mokėtojų….

klinikovas

klinikovas portretas
kas cia zino gal visai nieko nepersodina ,privedaiki savizudybes.o kai nusizudo po persodinimo tai imanoma vel kazkam ta pati uz pinigus persodint... suk suk rateli krc.

Mobingas?

Mobingas? portretas
Matyt finansiškai nepatempė?

Anonimas

Anonimas portretas
ir mano teti taip numarino

keli šimtai prieš kelis šimtus tūkstančius

keli šimtai prieš kelis šimtus tūkstančius portretas
Yra šioje ligoneje psichiatrai , kurie kaip narko-dileriai, prekiauja ner tik medikamentas bet pažimomis ir leidimais i "šoną", matyt savižudis nesusimokejo. Administracija nieko " nemato",nors transplantacija kainavo kelius šimtus tūkstančius eurus ir viskas nuėjo veltui, kad nedavė" vokeli "su keliais šimtais. Ne verta Lietuvoje daryti transplantacijas organų.

Kauno klinikos - vatnikų citadelė

Kauno klinikos - vatnikų citadelė portretas
Tai kaip gi jis nusižudė? Paslaptis? Aš žinau! Pasikorė ant piršto. Visas straipsnis yra delyras. Kauno klinikų administracijai dukra pateikė skundą?! Juokčiaus jei būtų kita situacija. Tai kad vatnikas vatnikui akies nekerta. Kaka viniojama į vatą. Kas ten atsitiko tik vatnikai baltuose chalatuose žino ir Dievas.

Irena

Irena portretas
Tai kaip suprast-ai, mazai priziuri, nusizudysiu.

Lince

Lince portretas
Galiu tik pasakyti, kad 5 metai praėjo ir niekas nepasikeitė, labai panašiomis aplinkybės po tokios pat operacijos ir mes savo artimo žmogaus netekom. Gaila, kad tada netekties skausmas visus labai paveikė ir niekur nesikreipėm ieškodami tiesos.

taip yra

taip yra portretas
vakarais ir naktimis nieko nevaiksto po palatas visos kavutes geria niekam nerupi dabar ligoniai nei ligonineje nei poliklinikoje tik medikai kalti

Cirozė ir vezys

Cirozė ir vezys portretas
ant kepenų viska pasako apie gyvenimo buda, anot mano sugyventines, negavo cierkos ciuvas ir nusisovė...

lukka

lukka portretas
sesutė net naktį buvo.turėjo atskirą palatą su telikų, nu pypiec ir čia nepriežiūra. jau taip išpindęjo tie giminės

turbut

turbut portretas
sesele labai taupi, pagailejo migdomuju duoti ligoniui po operacijos kuris nemiega, cia pagal dulkio taupymo programa vaistams. Kai as gulejau po operacijos rusuy laikais, tai visada paklausdavo ar reikia migdomuju, tada vaistu netrukdavo.

Kažkas čia ne taip

Kažkas čia ne taip portretas
Su šia savižudybės istorija. Žmogus nemiegojo 3 valandas ir vien dėl to nusižudė? O jis kalbą buvo nepraradęs, negalėjo surikti kad jam reikia migdomųjų ar nuskausminamųjų ar dar ko nors? O ten nėra migtukų šalia lovos, kad išsikviesti seselę? Negi taip blogai tose Kauno Klinikose, kad net po sudėtingos (kad ir nesudėtingos operacijos) negalima prisišaukti personalą? Kas jose vyksta tada, PO GALAIS?

na

na portretas
Dešimta para - jau ne tas laikas, kada reikia prie ligonio sėdėti ir lūpas drėkinti, be to žmogus jau vaikščiojo, tad sėdėtojai tokiu metu jau nebėra pageidaujami. Iš kur artimieji galėjo žinoti, kad žmogus išdurnės, juolab, kad anksčiau neturėjo psichikos problemų? Ir dar. Tikrai neteko išgirsti atvejo, kad po operacijos žmogus imtų ir nusižudytų.

Tai iseitu,

Tai iseitu, portretas
kad visiems savizudziams iki siol,pritruko pooperacines prieziuros!?

albinas

albinas portretas
as, tai atsimenu vienam seniui bybi transplantavo, tai irgi nieko gero buvo

Aš.

Aš. portretas
Paskaitykite ką reiškia po operacinis dyras kaip jis pasireiškia. Įvairiomis formomis. Nemanau, kad žmogus pasitraukė savo protu. Kaip minėta straipsnyje pagal statistiką po operacijos du kartus didesnė rizika į savižudybės. Straipsnis apie tai kad yra didelės spragos medicinoje. Psichologas nebuvo skirtas. Viskas vyko greitai. Lankymas negalimas. Planuota laikyti 12 parų, o laikė 9.

darwinistas

darwinistas portretas
turetu eit i komplekta su kepenim ir smegenys. taigi atgyvenai ir atsisveikinai su pasauliu. plius dar idiotam yra rojus, tai ko cia bijot mirt

Meras

Meras portretas
Užuojauta. Dukra begėdė! Pati neprižiūrėjo, o dabar pinigų užsimanė.

Jį portretas
Nužudė kepenai

bentski

bentski portretas
Svarbu plepėti apie lyderiavimą, tvarumą ir tarptautiškumą, o ligoniai tegul pasiunta,ar ne? Kvatotis galima iš tokių medikų, jeigu LSMU taryboje kaip Pilypas iš giedro dangaus atsirado R. Kurlianskis. Kodėl dabar "mokslininkai" nelanko teisme?:) Ir tylu...STT miega ir miegos.

Cirozė ir vežys

Cirozė ir vežys portretas
Dvi ypač sunkias ligas turėjęs žmogus gavo šansą gyventi. Įdomu, kodėl jo nelankė ir šalia jo nebuvo dukros, ar sugyventinės?

tik

tik portretas
kom nemalkit sudo jei 1 raso tai nereiskia kad tiesa paprasciausia paliko be priez iuros o ne dyvas kad kazkas ir /patvarke/ pagal svabynius galima tik speliot o kaip konkreciai neaisku ir baikit zmogu juodint nors po AA ir nebukit skystapliuskiais parazitais patys z=0

To Ona

To Ona portretas
Tu ne tik šiknė buka bet ir besmegenė

Raimonda

 Raimonda portretas
Nekalbu apie poliklinikas kur tikrai baisi betvarkė bet kas liečia klinikas jus neteisus Turėjau sunkia širdies operacija gulejau 6 paras renimacijoje musu po 4 ligonius slaugė tikrai daug seseliu kurios buvo labai dėmesingos ir atsakyngos Operuojantis gyditojai pastovei sekė musu sveikataRenimacijoje baisu kaip tu negali pajudėti esi pajunktas bet kasdien maudydavo viena ligoni kokios 3-4 sesutės tiesiog atsargiai paversdamos apiplaudavo tai kad infekcija nepapultu čia jokiu lankimu O palatoje žmogus jautiesi labai blogai sunku atsigauti nors stengemasi kuo greičiau atsistoti pradėt judėti ir labai gera priežiūra iš palatos gyditojos ir seselės Negražu šmeižti visus pagal musu sugriautas išnaikintas poliklinikas Kauno Klinikos yra puiki ligonine kuri dar suteikia vilties gauti puiku gydima ir išsikapstyti iš sunkios lygas PAGARBA JOS SUNKIAI DIRBANČIAM PESONALUI o tas žmogus tai tiesiog jo likimas jo nervai neatlaikė tai nutinka ir sveikam

Ona

Ona portretas
Šiknius .negaila sunaudojo galbūt kito žmogaus norinčio gyventi šansą.

Ta pati

Ta pati portretas
Lengviausia medikus kaltinti

.

. portretas
Kaip gali būti savižudybė ligoninėje? Klaidas nurašė pacientui, medikai išvengė atsakomybės.

Raše

Raše portretas
Kad dar yra jo sugyventine bet tik dukra viena rūpinasi tėvų

.

. portretas
Medikų aplaidumas ir klaidos.

Medikai

Medikai portretas
Didelį darbą atlilo vargo stengėsi zmogui padet operacija brangi ir šią tau pist ir atsidekojo išeidamas į aną pasaulį

,,,

,,, portretas
Kepenų cirozė ne dėl alkoholio. Nuo vaistų ir vitaminų naudojimo kepenų cirozė, žmogus gali visiškai nebūti alkoholiku.

Gg

Gg portretas
O kur buvo ir kodėl nebuvo nei vieno artimo šalia ,kai jau buvo palatoje ,negi bent koridoriuje ne galėjo budėti tokiu sunkiu po operacijos metu?Žino kiek pinigų turėjo, bet nežino kaip iš tikro jautėsi psichologiškai po operacijos tėvas?

Kira

Kira portretas
Baisiausia, kad žmogus gavęs organą pasielgė kaip žudikas. Nes kažkas būtų gavęs antrą šansą gyventi, o dabar ar besulauks tinkamo donoro? Dar tikriausiai ir laidos su kunigu tą ŽUDIKĄ.

siaip jau

siaip jau portretas
"itesos" ieskanciaii dukrai reikia zinoti, kad slaudytojos neisrasinėja leidziamu raminanciu ir neuzsiima savivale. Ta daro gydytojas

Tarp

Tarp portretas
Tikrai reikia psichologinės apžiūros pacientams prieš transplantacija, gal visai ir nevertas buvo! Žmoguj buvo podovonotas antras šansas o jis vat taip nusispjovė I ji. Tas organas galėjo išgelbėti kita pacienta. Vat taip prašiko! O dabar žiūrėkit, kaltina medikus. Vat priversti šeima užmoketi už operacija ir už organa, pažiūrėčiau tada

X

X portretas
Jei žmogus ramiai sėdėjo ir žiūrėjo teliką, tai jam nereikėjo jokių papildomų vaistų…Kažkas kito nutiko…

o jei

o jei portretas
butu nusizudes jau namie, tai irgi gydytojai butu kalti? Gavo sansa, kurio laukia ir nesulaukia kiti, plius operacija be galo brangi. Ir nereikia pasakoti, kad vaistu fone nezinojo ka dare. Jau buvo po 9os paros. Tiesiog tokiam zmogui nereikejo kepenu skirti ir tiek.. Bet kai greit viskas

Kam

Kam portretas
Tokie nuobodūs portalai išviso egzistuoja, kažkokios senų bobų paskalos

Klausimuks

Klausimuks portretas
Man neaišku kaip žmogus, kuris nevaikšto, yra leisgyvis pooperacinėje palatoje, gali nusižudyti??? Su kuo? Gal tiesiog tos naujos kepenys atsisakė dirbti ar kokia nors chirurgų kaltė išlindo? Nes šiaip jau žmogus tipo ramiai gulėjo, TV žiūrėjo ir staiga braukšt nusižudė. Kažkas ne taip...

manau

manau portretas
medikai padare galima sakyti stebuklinga zmogaus sveikatai ir gyvenimui operacija tad ju tarpe kaltu nejieskokite siuo atveju galbut turetu prisiimti kalte tik artimieji nes jie galejo ta nakti pabuti su ligoniu nors kas zino juk jeigu butu norejas tai ir namie pasikartu uzuojauta

dana

dana portretas
Dabar iš medikų girdi tik tai kaip mažai jie gauna ir kaip daug dirba ir kaip daug ligonių aptarnauja. Nors ir nuoga akimi matyti, kad ligonių jie priima vis mažiau ir mažiau - visi žmonės merdėja namuose, negaudami med.pagalbos, vaistų, operacijų. Pas gydytojus beveik nebeįmanoma prasiveržti. O jei prasiverši, tai gydytojas tik miglotomis akimis į tave žiūrės ir tavęs nematys... Ne visi aišku, neapibendrinu. O etatai išpūsti, o ne sumažėję. Prieš kelis mėnesius lankiau draugę klinikose, tai tų medikų tiek, kad koridoriuj nebegali pro juos praeiti. Jie tik zuja pirmyn atgal vaidindami užsiėmusius ir keldami nesibaigiantį triukšmą. Nuo jų vaikščiojimo, ypač ponių beldimo kablais į žemę, per savaitę gali išprotėti. Ir nieko nepaklausi, nieko negausi. Atsakymas vienas- aš dabar užsiėmusi. Bet jei kartu su klausimu ištiesi banknotą - gauni ko prašai iš karto.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Medikai ir Lietuva padovanojo žmogui gyvybę. O kaip pasielgė su dovana pacientas ir jo artimieji -matome iš rezultato. Ponia kaltinimus gali reikšti tik prieš veidrodį.

ČIA PAMASTYMUI ,AR NEPYKSIT?

ČIA PAMASTYMUI ,AR NEPYKSIT? portretas
Apie pinigus ir godumą.... KAPITALIZMAS nuo žodžio kapitalas.... KAPITALAS -- pinigai ,biznis....čia nėra socialinių dalykų.... TAI SISTEMA ,KURIĄ PAS MUS SUKŪRĖ IR TOLIAU KURIA . IŠBRAUKIA ŽMOGŲ IŠ NORMALAUS GYVENIMO ....dirbtini intelektai--- labai gražus lazdos galas... O ANTRAS KOKS LAZDOS GALAS ?..... ŽMOGAUS NEBEREIKIA ... nei manęs ,nei tavęs nei kito... dirbtinas intelektas viską padarys.... TAPS VISKAS TUŠČIA NUO NETURĖJIMO NORMALAUS UŽIMTUMO IR DURNUMO--- NEIŠSIVYSTIMO....

A.D.

A.D. portretas
Kai pacientas pervežamas iš reanimacijos į chirurginį skyrių - jis iš karto turi matyti artimo žmogaus veidą. Man artimas žmogus buvo operuojamas onkologiniam, tris dienas buvo reanimacijoj. Visas tris dienas myniau į ligoninę ir klausinėjau kada parveš į skyrių. Pasakė datą ir laiką. Atlėkiau ant to laiko. Ir jau koridoriuje mylimą žmogų paėmiau už rankos, nors jis dar ant ratelių-neštuvų buvo, rodžiau savo džiaugsmą ir meilę. Lankyti ateidavau kasdien. Jau praėjo 20 metų, mano artimas gyvas ir esam laimingi. Dažnai prisimenu onkologinio gydytojus, seseles, slaugutes. Visiems iki šiol esu dėkinga. Jie tikrai nestokojo ir profesionalumo ir gerumo ir supratingumo. Nežinau kodėl medikai dabar tapo kitokie... Nejau kažkokie popiergaliai (įstatymai) gali taip pakeisti žmones? Prie sovietų jokie įstatymai lietuvių nenužmogino, o kas dedasi dabar tiesiog baisu...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Manau, kad šiuo atveju kalti artimieji, po sunkios operacijos galėjo pabudėti, pabūti , juo labiau, kad ir palata buvo skirta vienvietė, sąlygos geros. Vietoj padėkos gydytojams už sėkmingai atliktą operaciją, slaugymą, dabar dar kaltina, na, kaip sakoma, nei gėdos, nei sąžinės? O gal dar ir pinigų užsimanys prisiteisti? Tada ir nestebina ta savižudybė, matyt, žmogus pasijuto niekam nereikalingas, vienišas tarp savų ir...priėmė tokį sprendimą. Tik gaila -juk tos kepenys galėjo išgelbėti gyvybę žmogui, kuris vertina gyvenimą. Beje, teko gydytis Klinikose stacionare, slaugytojos rūpestingos, malonios.

Arturs

Arturs portretas
Nesuprantu apie kokį artimųjų sėdėjimą prie ligonio kalbate, juk jis buvo ką tik perkeltas iš reanimacijos, kur jokie lankymai negalimi. Tie artimieji būtų ryt poryt ir pradėję lankyti. Jie gi ne kauniečiai, jiems iš provincijų dar atsibelsti reikia. Jie turi darbus ir reikia suderinti su darbdaviu, išmaldauti iš jo išeiginių. Na gal perkėlimo dieną žmogui būtų buvę gera pamatyti artimuosius... Bet ar medikai informavo dukrą pvz. tokiu tekstu: "jūsų tėvelį perkeliame iš reanimacijos gegužės 20 d., prašome jūsų atvykti į chirurginį skyrių ir tą dieną aplankyti/palaikyti tėvą". Man atrodo, kad medikams - ir gydytojams ir seselėms- trūksta psichologinių žinių, atjautos ir žmogiškumo. Ir tikrai nereikia atskirai skirti laiko tam, kad pacientui pasakyti gerą žodį. Pagal protokolą gal niekas ir nepadarė nusižengimo. Bet žmogus, ypač medikas - ne protokolų rinkinys. Gaila, kad chirurgai, kurie sugeba padaryti tokias operacijas, nesuinteresuoti tinkama paciento priežiūra po operacijos.

to G

to G portretas
ASILE DIDŽIAUSIA BĖDA TRUKUMAS PESIONALO VIENA SESELĖ ANT VIENO SKYRIAUS NAKTI KUR 20 SUNKIU LYGONIU TIE VAGYS MINISTERIJOSE ALGAS UŽSIKĖLE O LIGONINĖSE ETATUS NAIKINA

deja tai tiesa

deja tai tiesa portretas
mums slaugytoja pasakojo ,kad kol ligonis dar neatsigavęs po narkozės, jos susirenka prie jo lovos, klausosi jo kledesių ir juokiasi iš kiekvieno žodžio

Kaunas

Kaunas portretas
Tikrai po sunkios operac ir įvertintu pooperacine būsena reikalingas psichiatrasTurėjau ta problema po ilgos narkozės ir tik dėka kad pasisekė patekti pas nervu gyditoja mano baisi busena buvo greit atstatyta pradėjau blaivei mastyti atsirado noras gyventi ir kapstytis iš bėdosKaip žmogui sutrinka mastysena smegenis sunkiai veikiatai jokie šeimos narei nepadės tai reikia specialisto ir skubios pagelbos O jos šiais laikais nėraTodėl baikit kaltinti gyditojus kurie dar stengiasi gydo o tokie kuriem tinka ši sistema tik telefonais gyditi NERAIKALINGI tai ne gyditojai ju skaitykit kaip ir nėra Taip ir sergam toliau kankinamės ir stebimės iki ko dasigyvenom O KAUNO KLINIKOMS DIDELIS AČIU UŽ JUSU DARBUSUŽ PAGELBA

to 21 amžius

to 21 amžius portretas
Ne 21 amžius kaltas, o medikų žmogiškumo ir atsakingumo stoka, savivalė. Medikai nebevaldomi. Kol rusai su nagaika stovėjo, tol visi medikai gerai gydė, kaip tik galėjo, ir gerai prižiūrėjo ligonius. Dabar medikai turi daugiau žinių, med.aparatūra geresnė, bet prie viso to reikia ŽMOGIŠKUMO. Be jo viskas ritasi į pakalnę. Ten kur yra tik godumas ir mintys tik apie pinigus, ten nėra žmogiškumo ir atsakomybės prieš žmones. Taip yra ne tik tarp medikų, o ir kitose srityse. Visi nori tik apiplėšti žmogų ir nieko jam neduoti ar duoti minimumą ar kažką beverčio. Valdžia neprižiūri nei medicinos, nei švietimo, nei verslo- visi daro ką nori. Todėl, kad ir politikų niekas neprižiūri- jie daro ką nori, t.y. už pinigus kuria absurdiškus įstatymus, kurie leidžia neauklėti ir nemokyti vaikų, plėšti žmones per bet kokius baisius mokesčius, negydyti žmonių, gaminti vaistus, kurie negydo ir t.t. ir t.t.

D.

D. portretas
Tiesiog viskas įvyko per greitai, nes po pranešimo, kad staiga atsirado tam žmogui tinkamos kepenys - iki operacijos praėjo vos 2 valandos : vyras paprasčiausiai nebuvo tam pasiruošęs psichologiškai (ko gero, niekas net nepadėjo jam suvokti to momento svarbos)... Pabudo po operacijos toj reanimacijoj, staiga perkeltas į vienutę žmogus tiesiog gal net nesusigaudė, kas ir kaip atsitiko... Medikų nereikėtų kaltinti, nes jie padarė tai, ką galėjo. Va dukrelė, tai turėtų jausti kaltę, kad nebuvo šalia tėvo,kai jam to labai reikėjo, tačiau kaltina kitus... Ko gero, dar labai jauna, nesupranta, kad tik gyvą žmogų reikia gerbti ir mylėti, o tie virkavimai ir kaltinimai po artimojo mirties yra tiesiog beverčiai ir jokios naudos iš jų niekam nėra, be to , žmogaus jau nebesugrąžinsi...

to Onute

to Onute portretas
Toks įsakymas jau yra, jis išleistas 2020 m. Kažkada buvo smulkiai aprašytas spaudoje. Medikai gali negydyti to, kuris vis vien nepasveiks, merdėja. Taigi medikai gali leisti jam numirti kančiose. Nes eutanazija tai nežmogiška, o mėnesiai kančių- atseit žmogiška. Taipogi įstatyme yra baisių absurdų, pvz. gydytojai gali nebegydyti to, kuris po sunkios ligos jau bus nebe toks, koks buvo anksčiau. Na mano neprofesionalia nuomone po sunkių ligų niekas nebebūna toks, koks buvo. Bet matyt Dulkinis gavo tokį otkatą dėl šio "šedevrinio" įstatymo, kad atsilaikyt negalėjo.

To ---03---

To ---03--- portretas
Pacientas asmeninę slaugytoją turėjo? Kuri turi prie jo būti kas 10 min. o geriausiai kas minutę? Atsipeikėkit.

Birutei

Birutei portretas
Birute, pacientas buvo ne reanimacijoje. Neiškraipykite. Eikit ir laikykit, nedraudžia niekas būti prie paciento 24 val. bendroje slaugoje.

21 amžius...

21 amžius... portretas
Daug labai gerų daktarų yra .Yra tokių pat gerų slaugytojų... Netrūksta ir nerūpestingų ... Žinoma , kad toje situacijoje buvo nepriežiūra... Guli ligoninėje--- atsakomybė ligoninės dirbančiųjų ,o ne namiškių ir taškas... Artimieji ?Neaišku kiek jų yra ,kur gyvena. ,kokios sąlygos .. kokia materialinė padėtis ,kokie tarpusavio santykiai--šių laikų išlaisvėję ,be pareigų gyvena... Gyvenimo sąlygos ,problemos ne visada rožėm klotas....Bėda dar ir ta ,kad labai medicinos sistema nori tapti EUROPA.. ,pamiršę ,kad iš Europos gydytis verždavosi čia.....KODĖL NUSIVAŽIAVO MEDICINA ,BUVUSI PATIKIMA....?.Juk ne vien darbo atlikimas medicinoje ,bet dar prie pareigos ir atsakomybė ,kuri galimai sunaikinta tapo 21 amžiuje

Rita

Rita portretas
Manau ligonis buvo blogai paruoštas psichologiškai persodinimui prieš operaciją. Jam tas persodinimas atrodė kažkas toli, nerealu ir pan. Ir matyt pats žodis "persodinimas" žmogui atrodė lyg obuolio perdėjimas iš vienos kišenės į kitą kišenę. O koks sunkus ir skausmingas bus pooperacinis periodas jam, matyt, irgi niekas nepapasakojo... Žmogus tiesiog pervargo reanimacijoje, nes devynias dienas jis buvo košmare. O kai perkėlė iš reanimacijos, jis iš karto verkėsi žmonai, kad nori namo... Įdomu ar artimuosius - žmoną ir dukterį- medikai informavo kaip jie turi elgtis su ligoniu po tokios operacijos? Kaip dažnai ateiti, ką jam kalbėti, ką atnešti paskanauti- juk po tokių operacijų ne viskas galima. Manau, kad ligoniui labiau trūko namų ir artimųjų dėmesio, nei seselės dėmesio. Šis atvejis tiesiog geras įrodymas, kad geri chirurgai ir gerai atlikta operacija dar ne viskas. Žmogus ne daiktas, kurį suremontavus problema išnyksta.

vel mada gryzo

vel mada gryzo portretas
Klaustukininkai??

Levis

Levis portretas
Manau jis turejo 12 parų gulėti renimacijos palatoje ,o buvo perkeltas po9 par ,ir kaip tik kai perkele ta kart pasitraukė,gal zmogus buvo pergreit perkeltas iš renimacijos ,ta turejo medikai stebėti ,jei žino kas galimai gali nutikti

to Birute

to Birute portretas
tai vadinasi seselės turi už rankos kiekvieną laikyt? Nesvaikit. Sesutės ne dievai, negali vienu metu būti keliose vietose, jeigu ką. Be to šis žmogus nebuvo reanimacijoje, o perkeltas į bendrą slaugą, straipsnyje parašyta.

Jei zmogus

Jei zmogus portretas
linkes zudytis - jis tai padarys. Kaip besaugotum.

Birutė

Birutė portretas
Kiek žinau,renimacijoj neįleidžiama už tos rankos laikyt,jūs mastykit čia neeilinė operacija,o tokiose vietose yra tam darbuotojai,o kaip pats ligonis gali pasakyti jei jam blogai,juk jis to neivertina,galimai nesupranta. Užuojauta šeimai..

,,,

,,, portretas
niekam ne paslaptis , kad uz operacija dauguma susimoka.

onute

onute portretas
Tikrai tegul ministerijos o ne ligoninės moka žmonėm už ju sukurtas taisykles žmoniu kankinimo o nepriežiura Juk mokame pinigus gauti paslauga o jie nusispjovė ant tautos vagia tuos suneštus pinigus ir dar skelbiasi kad išleis įsakima kas nepatinka negydis

Kaunietė

Kaunietė portretas
Daug komentatoriu rašinėja bet ka nesuvokdami Tai reikia pačiam pergyventi ir pajustiPirmoje eilėje didelis ačiu gyditojams kurie prie operacinės stalo išstovi nuo 6-10 val ir turi išgyventi ar pavyks išgelbėti žmogu Tai labai sunku Kauno klinikose tūkstančiai gyvibiu išgelbėjama dėka šitu nuostabiu gyditoju Odabar noriu pasakyti ko truksta žmogui po išgulėjimo 6-9 dienas reanimacijoje ka pati ir patyriau Tik psichiatru pagelbos nes yra baisi baimė nemiga nerimasIr labai sunku kaip žmogus grįžes namo neturi kur kreiptis tik šeimos gyditojas po mėn ir gauni siuntima vėl po mėn pas psichetra kad išrašytu raminančiu Baisi nevykėliu sukurta sistema ka ir turimTokie buki dulkiai ne tik sužlugdė medicina bet ir išvaikė gyditojus o tie kas liko apkrauti neimanomais darbais Viena slaugutė nakti laksto po visa skyriu kur pilnos palatos pooperaciniu sunkiu lygoniu Ir tikrai patarčiau TAI DUKRAI NEKALTINTI ŠITU MEDIKU O SAVO SKUNDUS SIŪSTI DULKIUI

taigi

taigi portretas
Po lengveniu operaciju namiskiai istisai budi prie ligonio, o cia...

To G

To G portretas
Bet, žinokit, dažniausiai žmoniškumo pasigenda tie, kurie patys nežmoniški... kiek man teko susidurti su sesutėm, dauguma labai žmoniškų ir puikių pasitaikė. O tos, kurios nelabai kalbėdavo, gal tam savų priežasčių turėdavo - asmeniniai rūpesčiai kokie, santūraus temperamento, gal ką joms pačioms skaudėjo ar apie savo ligas susimąsčiusios buvo.. yra tokia patarlė "Kaip šauksi, taip ir atsilieps", todėl ir sakau, kad dažniausiai žmoniškumo pasigenda iš kitų tie, kurie patys nežmoniški yra...

o

o portretas
as nekaltinu nieko,zmogui atsibodo,personalo prie kiekvieno ligonio nepasodins,lopsiniu nedainuos,vaikai su mumis tikrai nesedi paromis nes ne tie jau laikai,visi susvetimeje,atsiriboje vieni nuo kitu,matyt taip ir bus

G

G portretas
Didziausia beda ligoninese personalo zmogiskumo trukumas

Lina

Lina portretas
Turiu klausimą artimiesiems , kodėl jūs pervedus į palatą nebuvote šalia jo , negi netadot laiko jo lankyti ir pasibūti šalia ? Ar jūs skaiot po tokios opetacijos - jūsų artumas būtų palengvines pooperacinį laiką! Būtina saviem būti prie ligonio. Taip pat papriekaištaučuau ir personalui , kai po operacijos nesuteikia reikiamo dėmesio ligoniui. Baisu kas dedasi prie ligonių niekas neprieina ir ligoninės priimamuose- pastato lašeline ir nerodo akių , o sėdi ir pletkus aptarinėja... P.Dulkio pasisakymas išvis šoką varo !!! Norėtusi , kad jį prižiūrėtu , taip , kaip eilinį žmogelį , tik tada suprastu , kaip turi dirbti!

G

G portretas
Didziausia beda ligoninese personalo zmoniskumo

To irgi

To irgi portretas
Va gryna teisybė turbūt taip ir buvo būtent artimo šalia truko kad paguostu apramintu paglostytu vienam sunku ir jei dar jautrus va toks galas gaila žmogaus

yja

yja portretas
teko ilgai gulėt ligoninėje, net keliose skyriuose. Viena labai miela moteris nepasikeldavo iš patalo, jai reikėjo bent nuoširdaus žodžio, bet... kas kelios dienos ją aplankydavo dukterėčia. Visi manėm kad savų vaikų neturi, bet neklausinėjom, nelindom į dušią. Dukterėčia, maloni moteris, tetą lankydavo atitrūkus nuo darbų. Ir tik jai mirus po kelių valandų kažkokia nematyta moteris pradėjo rink jos daiktus. Paaiškėjo kad tai jos dukra. Beveik 3 savaites nerodžiusi akių išdygo iš niekur staiga... Tai tokia štai dukters meilė ir rūpestis buvo...

irgi

irgi portretas
o žmogui tereikėjo artimųjų globos ir dėmesio. Suvokė, kad niekam jis nerūpi ir nerūpėjo, padružkė namo net nenori paimt, juk teks ligoniu rūpintis..O jis juk prašė, kad namo nori, kad jau gydytojai padarė viską ką reikėjo..Norėjo artimųjų dėmesio ir ramybės savo namuos, savo lovoj tarp savo artimųjų sveikti.. Baisu suvokti, kad niekam tu nerūpi ir niekada nerūpėjai, kad tik naudos jiem reikėjo iš tavęs, kad nėr jokių artimųjų šiam pasauly

Nustokit puldinėti medicinos personalą

Nustokit puldinėti medicinos personalą portretas
Yra dar toks dalykas kaip likimas... a.a. išėjusiam

Taip

Taip portretas
Vienutej gulejo ligonis tai ten galejo budet dukryte prie tevelio niekas netrukdė o nekaltint visų gėdos turetum

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Prisižiūrėjo siaubo filmų ir susimaišė galvelė. Užuojauta artimiesiems.

jk

jk portretas
man kilo klausimas,kiek skyriuje gulejo ligoniu? ir kiek buvo budinčiu bslaugytoju? tada galima spresti ar galejo kas kažkoki laiko tarpą užeiti pažiureti,bet jei ligoniai ramiai miega,kam juos trukdyti,o dabar pagal p .Verygos isakymą psicotropinius vaistus gali skirti tik psichiatras.aišku gaila mediku darbo ir žmogaus kuriam sutriko psicika.Bet taip buvo ir bus,o juk gulejo su max.komfortu-vienas.bet ne visad vienam gerai.

Po galais

Po galais portretas
O jeigu, o jeigu sesute ta , sesute ana turejo padaryti, atspeti, isburti is kavos tirsciu. Nustokit viena karta varyt ant sesuciu, gydytoju. Jie ir taip sunkiai dirba, simtai ligoniu, kurie visa gyvenima neprisizouri, valgo bele ka, tingi, po to serga, o po turi med.personalas sokineti kaip apie pasaulio bambas. Reikejo paciai dukrai sedeti prie tevo ir atspeti, kad jis ketina nusizudyt. O ne kaltinti zmogu, kuris budi nakti ir priziuri dar desimtis tokiu pat

Laima is Kauno

Laima is Kauno portretas
Del Dievo meiles,tik nekaltinkit gydytoju !Uzuojauta velionio seimai.

03

03 portretas
Pritariu "anonimui", nesuvokiamas žmonių siekis pakliūti į vienvietę palatą. Fašistai vienutes kameras IX forte naudojo kaip priemonę moraliai palaužti žmogų. Ir jiems tai sekėsi. Visada geriau būti 2 ar 3 vietų palatoje.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Sesute atejusi i palatą pamatė kad ligonis žiūri televizorių ir viskas gerai tai kodel ligonis nepasiskunde kad jam blogai ir galejo paprašyt vaistų ar skauda ką ar užmigt negali tai kas čia kaltas tada

rasantiems apie alkoholi

rasantiems apie alkoholi portretas
tokiems kepenys neskiriamos transplantuoti. Jei skyre, reiskia alkoholis ne prie ko

Anonimas

Anonimas portretas
Po vidaus organų operacijų dažnai žarnyno veikla įstringa [aplamai iš po narkozės]--- dujos ,,nevaikšto" ,vidurius išpučia -- karti patirtis... Skausmai ir baimė ,kad netrūktų pilvaplėvė ir t.t... Seniau tą problemą medikai išspręsdavo --įstatydavo į išeinamą angą triūbytę ,,duduoti " .Dabar viso labo vaistai nuo išmatų sukietėjimų, kurios problemos nepašalina ,išskyrus tai ,kad laisvinamųjų panaudojus su dideliu slėgiu išsituštini--į WC sienas žiūrėti nesinori...o pilvas pertemtas toliau būna.... Tikrai nesinori gyventi...Dabartiniais laikais chirurgas domisi tik išoperuotu organu ,o ne bendra savijauta iš po operacijos kaip anksčiau... Mačiau ,kai žmogus nepajėgus atsigerti--- pamiršta pagirdyti ,pamaitinti. Geriau palatoje negulėti vienam - nesaugu....

o

o portretas
tai del to kad pavargo jau ir uzsikniso..nusizude tiesiog ?

Neturi klinikos psichiatru tiek

Neturi klinikos psichiatru tiek portretas
Ir todel taip gaunasi... liudna

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko nereikia kaltinti , jeigu jau pakliuvai į gydimo namus turėk daug daug pinigėliu ir prižiurės tave kaip geriausia klijenta . Dabar už viską mokam , toks jau gyvėnimas .

---03---

---03--- portretas
Gydymo įstaigų darbuotojai ir jų artimieji komentaruose panikuoja, jiems nepatinka principinga dukra, kuri (ko gero) pasieks bent šiokį tokį teisingumą. Jie už aplaidumą norėtų likti nenubausti, tas dalinai suprantama. Tačiau bent jau nemeluokite, niekas neleidžia artimiesiems budėti naktimis. Ir kita vertus ar nežinote, kad darbdaviai neišleis žmogaus iš darbo dėl tėvo sklaugymo palatoje. Ir pagaliau...... praėjo 9 paros po operacijos. Ar manote, kad dukra galėjo budėti prie tėvo 9 paras be perstojo? Kam tada sesutės ten dirba?

Cha

Cha portretas
Kai Dulkys pasitrauks ,tai dėmesio ir jautrumo galėsi namo kibirais neštis :)

Lina

Lina portretas
Man tiesiog žmogiškai šlykštūs čia rašančių slaugytojų komentarai. Taip, darbas sunkus, mažai apmokamas, psichologiškai alinantis... bet vieną kartą blemba, reikia garsiai pasakyti O kam dabar mūsų valatybėje lengva?? mokytojams, darželio auklėtojoms,kelių darbininkams, ūkininkams????? Atsibodo pastovus naglas bobiškas inkštimas siekiant pateisinti žmogiškumo stoką ir viską permesti ant artimųjų. Kas iš personslo pasakė artimoesiems jog ligonio vieno nepalikti???

Gal

Gal portretas
Lakt mažiau reikėjo

Tfu

Tfu portretas
Perteklius žmonių,tegul žudosi.

dulkiai vadovauja

dulkiai vadovauja portretas
Per pastaruosius keletą metų teko du kartus gulėti Kauno klinikose. Išvada tokia - šis kolektyvas, jei jį taip galima vadinti, labai mišrus pagal personalo žmoniškumo lygį. Dalis gydytojų yra puikūs savo darbo specialistai, tačiau dalis jų medikais tapę tikrai ne dėl noro padėti ligoniui. Pakanka prisiminti kaip prieš keletą metų, pragulėjus ligoninėje 5 dienas vis dar negalėjaau sužinoti net kas yra mano palatos gydytoja. Per dieną ateidavao dešimtys chalatuotųjų ir jautėsi, kad visi jie taip vadinami rezidentai-studentai: paklausinėja ir išeina. Po pusvalandžio kita kompanija su tais pačiais klausmais. Ir tik kai pakėlus toną ėmiau reikalauti atskleisti kas palatos gydytoja, pas mane prisistatė baltachalatė, kurią vieną kartą jau buvau matęs. Reziumė - nulis dėmesio ligonio gydymui. Eilinėse ligoninėse reikalai priešingi, žmonės ten dėmesingi, jautrūs, bet... mažokos kvalifikacijos. Bet nėra ko norėti kol dulkiai vadovauja.

Amžinai

Amžinai portretas
Kaltos slaugytojos kurios galima sakyt neišeina iš klinikų dirba sunkiai ir viršvalandžius nes trūksta darbuotojų o dukryte tikrai galejo sedet ir stebet jų darbą o ne kaltint kitų

Komedijos

Komedijos portretas
Aha, kalčiausia - slaugytoja. O kur dukrelė tuo metu buvo, pūtė į ūsą? Lankyti galima kiek nori ir kada nori, kad ir paromis nesitraukti nuo ligonio.

Matyt

Matyt portretas
Matyt persodino savižudžio kepenis.

Ema

Ema portretas
Aišku, kad geriau būtų, kad artimieji pabudėtų prie ligonio, bet gi niekas neleidžia ne lankymo valandom.

Jonas

Jonas portretas
Teko su artimaisiais po ligonines keliauti. Mažai yra tikrų medikų, kurie davę hipokrato jos laikosi. Daug einančių į darbą ir tiek.Labai pablogino situaciją karantinas, daugelį medikų atpalaidavo nuo atsakomybės. Eini pas gydytoją, kaip į kovą ,nes tenka patarinėti,ką daryti

...

... portretas
Užuojauta artimiesiems, apmaudu, kad taip įvyko. Tik keista: kodėl medikai, žinodami, kad po transplantacijos operacijų savižudybės rizika išauga 2 kartus, kodėl neskiria papildomos tokių žmonių priežiūros?

As irgi

As irgi portretas
zudyciausi! Juk po kepenu keitimo - gerti nebegalima!

aš portretas
Gėda turėtų būti kaltinti medikus, Reikia artimiesiems slaugyti savo žmogų, tuo labiau gulėjo vienutėje.Negali slaugytoja budėti prie vieno ligonio, nebent būtumėt pasamdę iš šalies.

Manau

Manau portretas
Nepažįstų šios šeimos, bet panašu dukrytė... savo kaltę nori užmesti medikams. Tėvas matomai buvo vienišas... ant tiek vienišas, kad nusižūdė... Tai kaltink save, o ne medikus....

Anonimas

Anonimas portretas
Dukrytė visiška kvaiša. Gydykitės žolelemis, užkalbėjimais, šventos Agotos duona - ir viskas bus gerai. Ko lendat pas tuos gydytojus ? Būtų numiręs namie - ir jokių problemų...

>Jomajo

>Jomajo portretas
dukryte teisingai daro tavo ir kitu zmoniu labui, reikia ta skyriu gerai pakedenti ir jeigu chirurgai atliko darba nepriekaistingai, o slaugytojos paliko ligoni be prieziuros, tai jau yra nusikaltimas.

Info

Info portretas
Stovėti šalia ir laikyti už rankos turi artimieji. O slaugytoja turi 20-30-40 pacientų. Kažkas delyruoja, kažkas miršta, kažkam skauda, kažką reikia perrišti ir t.t. Jai reikia dirbti, o ne plepėti. Kai vienai slaugytojai teks iki 10 pacientų - tada bus galima ir tikėtis palaikymo už rankos. O dabar to tiesiog neįmanoma padaryti dėl neadekvačių krūvių.

Jomajo

Jomajo portretas
Dukrytė matomai užsimanė pasipelnyti,žmonės nebeturi nei gėdos nei sazines,nepavyks.

>Spelione

>Spelione portretas
pagal tavo komentara galima spelioti, kad esi slaugytoja ar daktaras kysininkas ?

>>>Net \\\\\.../////

>>>Net \\\\\...///// portretas
>Bičiuli daug,labai daug tą valstybinį nusikaltėlį dabot kainuoja šunaujai,labai DAUG.___Daug pigiau būtų dabot Pravieniškėse,tą "įžymybę".

Lina

Lina portretas
Labai gaila kad atsitiko šitiems medikams, kurie iš chirurgų vieni žmogiškiausių. O šiaip reikia dirbti su sesutėmis, kai kurios atbukusios nuo krūvio, perdegusios ir virtusios žvėrimis. Žmogus ne tik kūnas, bet ir dvasia. Tokių atvejų bus daugiau ir daugiau nes tarp jaunųjų gydytojų autistiškų cinikų skaičius daugėja.

Spėlionė

Spėlionė portretas
Sirgo kepenų cirozę. Ne paslaptis, kad šios ligos pagrindinė priežastis- alkoholis. Gal buvo alkoholio mėgėjas? Ir staiga, vos ne akimirksniu teks pakeist gyvenimo būdą. Ar ne šokas? Gali būti, kad savižūdybės priežastis- nespėjo adaptuotis, alkoholio įprotis.

Net

Net portretas
Neįsivaizduojat kiek kainuoja biudžetui lendzbrgą dabot

Alma \\\\\.../////

Alma \\\\\...///// portretas
irgi mirė,matyt "blogai" prižiūrėjo prezidentienę,o galėjo dar daug,daug metų gyventi.

Beata

Beata portretas
Gaila,kad kepenys neatiteko kitam pacientui,kuris tai vertintu. O dukra nesnaudžia, gal pavyks pasipelnyti nors kiek iš tėvo savižudybės.

.

. portretas
apie smegenu transplantacija niekas negalvojat? kai zusiu, galiu jum savo sikna padovanot

Vergai

Vergai portretas
Niekada gerai nedirbs, visiems reikia pinigų, vieni sunkiai dirba ir nusivilia, kiti vagia atsipūtę ir nieko jiem už tai nebūna, totalus bardakas be šviesos tunelio gale

As

As portretas
po tokios sunkios operacijos reikia kad namiskiai pabutu prie ligonio, o ne kaltinti medikus.skyriuje ne vienas guli ir ne vienas durniuoja ir prie kiekvieno pac.mediko nepastatysi,pririsi vel blogai( laiko kaip suni).

Rima

Rima portretas
Dauguma megejai konjakelio.Jiems reikia skubiospagalbos ,bet kas gydys jai visus medikus suguldys i psihiatrines ligonines.Visokios bielagariackos ir taip toliau,ir vaistai prieinami irgi jai medikus suguldys i psihuskes nuo kanapiu perdozavimo kas gydys Viena beda nevaiksto.

Siguti

Siguti portretas
Tik nesikreipkit ,tik nesikreipkit. Taip ismesines ,isciupines ,svitins eshokopuos ,rengenuos ,kad nieko neliks.Dideles kisenes oi dideles,Vaistineje pasiteiraukit ir pades.Kam gaisti laika.ir gadinti nervus

.

. portretas
naturali atranka yra ziauri. kepenys yra valgomos(nesupraskit, kad zmogaus), o ne keiciamos, kaip masinos stabdziu kaladeles

Galerijos

Daugiau straipsnių