Kvaileliai progimnazijoje: gėda ar nesusipratimas?

Grįžti į straipsnį

?

? portretas
o kaip su psichais seime?

neigalus

neigalus portretas
as per lietuviu pamoka išėjau i lauka ir mokytoja atėjo ir ištempė mane iš lauko už plaukų pas direktorė

Laura

Laura portretas
Dar pamiršot paminet,kad mokslas yra mokamas suzuki mokykloj.Niekas ten jokiu problemu nesprendžia,mano dukrai buvo sulaužyta nosis,paskutine mokslo metu diena,kaip psichologe sugalvojo žaidima,per kuri lipo per vaikus užrištom akim..ir ta psichologe toliau dirba ...o ka jau kalbet apie mokytoju kaita,begiojančias žiurkes mokykloj,kūno kulturos mokytoja kuris rodo savo raumenu foto mergaitem(Dėjai čia ner problemos) Yr ten problemu ir daug,mes išejom del mokyklos isipareigojimu nevykdymo! Vienintelis ir labai aktualus dalykas ten,kad butu laiku sumoketa.

Gedas

Gedas portretas
Net dievuliui nepavyksta sutvarkyti gamtos,vienas vos sugeba dviračiui uždirbti,o kitas su mersu važiuoja.Dinozaurai kokie galingi buvo-išnyko,o mažytė skruzdelytė išliko.Niekas nesugebėjo ir niekam nepavyko sustabdyti gamtos dėsnių...

neapsikraunu

neapsikraunu portretas
ka jus cia apsikraunat, uzkietekit visi tie patys mokiniai keikiasi prasivardziuoja ir neapsikrauna, o kai mokytojas kazka pasako jau verkt pradet? jus tprsm daunai ar kas

Aha

Aha portretas
Aišku, kad kvaileliai jei ėjo į Suzukį, o ne į Mersedesą

.

. portretas
Greičiau uždarykite šitą betvarke!!

Dėja Aukštkalnytė

Dėja Aukštkalnytė portretas
3 mokyklos debilai Ema, Laura, Jokūbas

Taip teisingai

Taip teisingai portretas
Jokio ten Suzuki metodo nėra, dūdeles pučia visose bendro lavinimo mokyklose ir koncertuose groja, daug vaikų kurie lanko muzikos mokyklą, bet nuopelnus ir reklamą pasidaro Suzuki, va kokie mes kieti, kokius koncertus darom :D įprastinė mokykla, tik, kad dar primoka anai į fondus grynais geriausia, nes pinigėlius iš saskaitos paimt biški reikaliukų yra :D iš vidaus papuvusi, jokios ten kaip deklaruoja motinos kalbos nėr

ATSAKYMAS - KAUNIETEI !!!

ATSAKYMAS - KAUNIETEI !!! portretas
Rašote, kad galbūt pastato prisireikė ? O, kaip gavo tą pastatą Suziki mokyklėlė ? Kur jos metodas įtvirtintas ? Niekur. Pati direktorė susigalvojo, ir eilę metų pudrino smegenis savo metodu. Kol pavyko. Norite, kad vaikai gautų bendrą išsilavinimą su muzikiniu išsilavinimu yra muzikos mokyklos. Pagaliau yar Naujalio muzikos gimnazija, bet aišku į ją pakliūti nėra paprasta.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Čia kai kurie entuziastai visaip apkalba ant mokyklos, mokytojų, mokyklos direktorės.Gal norėtumėte pabūti mokytojų ir vadovo vietoje ? Tik jūsų vaikučiai vos ne angeliukai.Taip namuose gal ir angeliukai, bet jūs nežinot ką jie veikia kitoje aplinkoje.Tie angeliukai keikiasi, mokytojus siuntinėja toli, toli.Mokyklos vadovė deda labai daug pastangų , kad mokykloje būtų visos suteiktos sąlygos mokytis, sportuoti. O gal kam prisireikė tos mokyklos ar pastato ir kelia maištą

TUOJ PAT

TUOJ PAT portretas
VAIKAI, DRAUDŽIAMA VIEŠINTI VARDUS ARBA KREIPSIMES Į POLICIJĄ TUOJ PAT

Anonimams

Anonimams portretas
Jokūbai bl, Ema, Laura, čia anonimai hehe? Paskaitykit pavadinimą straipsnio. žurnalistas apie jus paraše

Vaikų teisės

Vaikų teisės portretas
O dėl tu 12-mečių svaiginimusį dar ir Vaikų teisėms būtų ką papasakoti. Pavargę jie į mokyklą ateina. Gal dėl kitų priežasčių?

Nevaldomi chamai ir tiek

Nevaldomi chamai ir tiek portretas
Todėl, kad per pamokas pliurpia, piktybiškai provokuoja sąmyšį, o paprašyti netrukdyt pamokos akis drąsko. Jei pakviečiami išeiti už durų pasikalbėti "nelinkęs nusileisti" tai įsivaizduokit, per ką tiems mokytojams reikia praeiti. Ir visa tai su mamų pritarimu ir palaikymu. Jei nei vienas mokytojas nedrįsta būti šios klasės auklėtoju. Kodėl? PAMĄSTYKIT.

Anonimas

Anonimas portretas
Skaitau ir net bjauru. Muzikos mokytoja yra tikrai faina, moka pajuokaut, visada sako patiem pasirinkt ką norim mokytis, kad patiem smagu būtų. Ir visi mokytojai yra empatiški ir draugiški. Pas dailės mokytoją tai apskritai visada gali ateit net jei esi pats prisidirbęs ir visada išklausys ir niekada nemoralizuos o bandys suprast.

Sanhajaus apacia

Sanhajaus apacia portretas
Papezdejau ir aplink mane susirinko spavingeji dedai, is po ju islindo bartosiavicius ir pasiule tapti cirko akrobatu ant jo stulpo........

rimta politika

rimta politika portretas
pradinukai ne ką geresni siuntinėja "nahuj,, vyresnių klasių mokinius

Senukas

Senukas portretas
Kaunas yra Kaunas?

vergas

vergas portretas
prieš mūsų technologijų pamoką buvo prišiukšlinta klasė kitų vaikų mes po technologijų pamokos susitvarkėme ką buvome prišiukšline jau ruošemės išeidinėti iš pamokos ir mokytoja prieš nosį užrakino mus klasėje ir pasakė "tvarkykite klase vergai!,, ir mum teko sutvarkyti kitos klasės prišiukšlintas vietas ar mes vergai ar valytojai?? už ką moką valytojoms?? kad prabrauktu ir nuvalytu dulkes??

triokšt keberiokšt

triokšt keberiokšt portretas
Už ką mes mokame 50e už tai, kad mus duhintu?

šanhajaus vierhas

šanhajaus vierhas portretas
paperdžiau per anglų kalbos pamoką ir mane už plaukų paiiemė ir nutempė už durų

nuomonė

nuomonė portretas
Viskas niekai, palyginus su tuo, kad psichikos problemų turinčius vaikus "integravo" į įprastas mokyklas, tai yra - ištraukė vaikus iš spec mokyklų, kur su jais dirbo vien specialistai, o įprastose mokyklose galima sakyti specialistų nėra - vienas specialistas visai mokyklai, tai nepaprastai didelė žala tiek vaikui "speciukui", tiek visiems, nes normalios pamokos sugriūna, jau nekalbu apie krūvį mokytojams, todėl jauni mokytojai ir neištveria, bėga. Bet baisiausia, kad tie, kas prakišo šią "pertvarką", pasirūpino, kad pvz broilerienės mokyklos gali atsisakyti šių spec. vaikų, nepriimti jų, gėda.

Kita mama

Kita mama portretas
Mokomės šioje mokykloje , beje, baigėm ir Suzuki pradinę . Negalėčiau pasakyti kažko išskirtinai blogo,kas yra čia o nėra kitose mokyklose… Mano dukra čia jaučiasi gerai. Apie šita istorija sakė, ten jų reikalai, ne mokyklos bėdos. Yra toks geras senolių posakis: kuom pats kvepi, tuom kitą tepi… Nustokim dergtis, keiskimės patys ir aplinka pasikeis .

Valdiška mokykla

Valdiška mokykla portretas
Primenu, vaiko mėnesinis mokestis Suzuki progimnazijoje yra toks: Pirmo vaiko mokestis už ugdymą 50€ x 5 = 250€, Antro vaiko mokestis už ugdymą 40€ x 5 = 200€ Trečio vaiko mokestis už ugdymą 30€ x 5 = 150€

Rinkliava

Rinkliava portretas
Iki šio mėnesio galo turiu surinkti antro pusmečio klasės fondą nuo kiekvieno vaiko po 75eur. Suma susidaro: 15eur (suma už vieną mėnesį) * 5 (mėnesių skaičius antrame pusmetyje) = 75 eur. Tikiuosi geranoriško bendradarbiavimo.

nieko asmenisko ... tiesiog pinigas daba dievas

nieko asmenisko ... tiesiog pinigas daba  dievas portretas
paskola, abonementas ir aferistiska sutartis yra vertybe... visa kita yra gyvieji resursai... nenorit gyvent kaip zmones - gyvenkit kaip gyvuliukai...vakcynos QR kodai ir gardeliai puikus yrodymas kuom jus jusu valdzia laiko... dirbtu valdzia jusu gerovei - kosmoliotais skaridytumet...a daba privalomi mokesciai ir geroves elektriku abonementai.... valio.... paplokim rankytem finacistams makleriai ir smuikintojeliuj ir jo partijai suvertusiems lietuvos zemes uki kolhozus fabrikus, mokyklas ligonines ir i uzsienio banka utilizacijai pridave lietuviu tautos ateiti draugiskuma zmogiskuma...visi esam nuzmoginti paversti privalomu mokesciu ir prievoliu atlikejais banku ir bankomatu vergais... chrusciovkese tunoms bijom i gatve vakarais iseit kad kauketas vakcinuotas dixlofoso extraktro prisirukes jaunuolis neprispardytu tarpuvartej uz tai kad ji pavadinom kvailiuku...

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Gera košę čia verdat. Bet matau įstatymų nežinote ? Apie asmens vardo ir pavardės viešinimą +nepilnamečio! Pasiskaitykit įstatymų kodeksų knygą!

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu taip blogai, kodėl jūs vis dar čia? Gal metas paieškoti geresnės jums aplinkos? Būtu ramiau ir saugiau be tokių kvailelių..

Teises

Teises portretas
Tie kurie viešina vardus tik norėčiau paklausti iš ko sprendžia kas ką rašė? Jei ir žinot vardus slepiančius už komentarų Tai nuo kada Turit teisę viešint tuos žmones?

Anonimas

Anonimas portretas
Anonime paglavok ką rašai nei tu žinai kas rašo nei ką tu neturi teisės varda ir pavarde paviesinti ten kur bet kas gali pamtyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Laura Vaičyte mes visi žinome kodėl tave apkalba mokytojai pati nesi auksinė ir ta žinai bet primeti gerute nebesvaik ir nebejuokink kitų. Nebestumk, kad visi kiti yra kalti.

to tokia ta tiesa

to tokia ta tiesa portretas
nusišneki. Žodynėlis mokinių oi jo joi. Rusiškai nė vienas nebemoka bet keiksmažodžius dešimtukui. Ir dar angliškų mother fu c ke rių prideda. Ar mokytojas mokinį ar downiukas mokytoją per pamoką daužė? Va kur tiesa. Nes mokiniai kaip šventos karvės. Ir iš tikro skeltanagių pagimdyti skeltanagiukai.

Ir aš

Ir aš portretas
Tokia ta Tiesa aš irgi toj mokykloj tik gal klasej kitoj, tai ko svaigsti kad nezinau kas vyksta. Iseik iš mokyklos kur geriau ko dar vargsti čia?

TOKIA TA TIESA

TOKIA TA TIESA portretas
Kiekvienas žmogus gali reikšti savo nuomones. Vaikai visi šneka iš patirties. Tiems kuriems yra viskas ok. Jiems nėra problemų jie ir sėdi sau laimingi. Kai atsiranda tuoj puola skųsti visus. Nelabai suprantu kodėl ginate mokytojus arba šią mokyklą apie kurią jūs nieko nežinote? Kiekvienas žmogus turi jaustis saugus ir laimingas. Mes į mokyklą ateinam pasimokyti , o negauti neigiamus žodžius arba keiksmažodžius. Ir sakote iš kur toks žodynas. O pagalvokite iš kur? Ar tik ne iš mokytojų? PAMASTYKITE

TIK UŽ TIESĄ

TIK UŽ TIESĄ portretas
Kol nėra problemų visiem viskas gerai, kai tik atsiranda puola skūstis :) tokie jau tie žmones. Ne angeliukai esate ir nemanau ,kad buvote praeityje. Visi kažko prisidirbdavo. Ir tikrai kiekvienas turi teisę reikšti nuomones. Taip , kad jei jau tokia gerą mokyklą smaginkis. Bet yra tokių žmonių kurie tik sako tiesą.

Ko jūs norite...

Ko jūs norite... portretas
Pedagoginio studentai irgi visada buvo patyčių subjektai, apie jų idiotizmą, pigų parsidavinėjimą bet kam, pradedant vyrų meilės mėgėjams, baigiant zoofilų irgijomis ir pedofilija, na, iš visų šitų tokių dabar turim mokytojus Lietuvoje. O aplinka daugybę metų po 1990 metų tokia, kad ministrais padaromi su idiotų milicininkų studijų programos universiteto diplomais , kur oraskolinta viskas Briuseliui ir jau nebeturi iš ko skolų atiduoti. Ten beraščiai ir idiotai magistras tampa, iškrypėliai mokslų daktarų laipsniu gauna, o profesorių vardai suteikiami sovietų laikų smulkiems recidyvustams, žudžiusiwms labirantes, triūsusias už kelias kapeikas, kad jie kabutėse mokslą tarybinį darytų ir komunizmą pastatytų. Ko dabar reikalaujat? Kad tokio lygio oedagogai neįžeistų vaikų? Tas neįmanoma, nes jiems reikia oalaužtų vaikų, iš jų padaro igius žaisliukus pedofilams.

Tiesa

Tiesa portretas
Juokinga atrodo kai prieina į komentarus pilną neišlavinusių žmonių kurie bando ginti mokyklą šią.... Gal ir kitos mokyklos turi problemų, bet ar tai reiškia, kad mes turėtume žiurėt į kitas mokyklas ir nekreipti dėmesio į šios mokyklos lygi? Mokytojai mokykloje vaikų negerbia visais įmanomais būdais, bet Mano akimis didžiausia problema DVIGUBI STANDARTAI taikomi vaikams. Pavyzdžiu įrodant šiam faktui būtų galima rasti kiek tik nori, kad ir vienas pavyzdys: Visi gali sedėt vaikai kartu per pamoką kur nori, o vienas mokinys yra nuo visų per sodintas toliau, kad "Ale" nekalbėtų kai kiti pliurpią visa pamoka. O ką kalbėt apie tai kaip mokytojai negerbia ir vadina visokiais žodžiais į visas puses vaikus kurie NĖRA jų numilėtiniai? Taip prie viso šito datėt galima ir tai, kad mokytojai lygina vaikus bei jų gaunamus balus pagal tai kaip mokytojui tas vaikas patinka.. Ir aš manau socialinės turėtų rodyt pavyzdy ir kai vaikai rytais sveikinas pasakyt atgal.. Taigi mieli tėveliai pasiskaitykit.

Anonimas

Anonimas portretas
Išeisim iš mokyklos Cirke ir nebeliks vaikų

tikrai nesusipratimas

tikrai nesusipratimas portretas
durneliai normaliose mokyklose. Vietoj to kad mokytosi specialių poreikių mokyklose. Kur visi vienodi ir niekas durneliais nevadins.

Cirkas

Cirkas portretas
Anonimai gal jau baikit stumti, kalbėkit už save man patinka šitoj mokykloj ir nesvaikit kad čia blogai. Geriau jau išeikit is mokyklos ir visiem bus tik geriau

Anonimas

Anonimas portretas
Visų pirmą, kad tėveliai apie mokytojus sakyti nieko negali, kad ar tai blogas komentaras ar geras. Vaikai vieninteliai būna klasėse ir žino kas vyksta, tad prašau nekomentuokit, kad su mokytojais viskas gerai, nes ne visi mokiniai atkreipia dėmesį į mokytojos elgesį

Hadu

Hadu portretas
Manau, ši istorija - prastos administracijos komunikacijos pasekmė. Užtenka pažiūrėti, kaip mamytės facebooko grupėse siaučia - skalbia mokytojus su vardais pavardėm, dergia visas mokyklas, vis kažko ieško, pačios nežinia ko. Dažna sakinio be klaidos nesurezga, bet kritikuoti - pirma. Pagarba protingiems tėvams, nepasiduodantiems turgaus isterijai. Pirmiausia auklėkime savo vaikus ir mažiau reikalaukime iš aplinkos

Cirkas

Cirkas portretas
Nieko nesuprantu jei tokia bloga mokykla kaži kodėl į ją sugryžta išėje vaikai? Man viskas asmeniskai patinka joje. Jaučiuos saugiai ir mokytojai faini

Anonimas

Anonimas portretas
Aš suprantu jog tėveliai labai nori pakomentuoti ant vaikų komentarų, bet supraskit vaikai irgi turi jausmus, kai kurie vaikai negali tiesiog neišreikšti savo nuomonės ir tai nėra visada blogas dalykas. Mokykla galėtų labiau atkreiptį dėmesį į vaikų norus, nes tikrai esu girdėjusi nusiskundimų dar prieš pradedant stoti į mokyklą. Vaikai būna labai pavarge po pamokų, namų darbų ir po pamokinių būrelių, todėl manau, kad leidžiam vaikams išreikšti savo nuomone ir nekomentuoti ir nešmeižti jų išsireiškimų nors ir kiek keiksmažodžių ar gramatinių klaidų ten yra.

Mieli Tėveliai

Mieli Tėveliai portretas
Labai atsiprašome už savo elgesį bei už savus veiksmus. Bet nu jūs tikrai atsiprašant nesat ką geresni kaikurie tėveliai mumis kvailiais vadina šmeižia ir t.t as nemanau kad nei vienas to netoleruojame kodėl mes turime gerbti suaugusius žmones kaip su mumis taip jie komunikuoja? Supraskite prašau ir mus bei mūsų nuomone ir patirtus įvykius nekuriame mes cia pasakų ar panasiai tik papasakojame ka girdėjom kr patyrėm aciu

ATSIŽVELKITE

ATSIŽVELKITE portretas
Sakote keli vaikeliai ir tėveliai?? Visos mokyklos mokiniai viska rašo apie ka jūs kalbate? Keisti reikia vadovą ir pakeisti tas blogąsias mokytojas! Vaikai kovoja prieš suaugusius? Nebejuokinkite. Mes tik vaikai jūs dar manot mes galim kovot prieš jus mes tik išreiškiam savo nuomones

L?

L? portretas
Atrodo, kad keli tėveliai ir jų vaikeliai nori pakeisti kitus likusius, bet nenori keistis patys. Tai gi. Kitų pakeisti negalite. Galite tik patys pasikeisti arba pasišalinti.

Mam

Mam portretas
Mielieji,jei nuo akstaus ryto tiek komentuojate tai reiškia problema šios mokyklos palietė ne vien tuos tris vaikus, bet atsiranda ir tų kurie tą mokyklą baigė (turiu omeny Suzukio pradinę Šiaurės pr.) Vaikai kaip vaikai visur daugmaž vienodi bet direktorė ten unikali ir ne visai gerąją prasme.Jei ištikrųjų čia tik vaikų-tėvų problema tai kaip čia nutiko kad 2017m.prieš prasidedant mokslo metams išėjo tiek daug pedagogų iš šios mokyklos?? Pasidomėkit!

Anonimas

Anonimas portretas
Mes neigalių vaikų nešmeižiam o vyresni su jaunesniais neigaliais net pažaidžia. Jei mžzesni į juos rodo pirštais tai nereiškia kad ir vyresni. Pvz. pratais metais su jaunesne mergaite kuri turėjo simdroma žaidėm kirpyklomis pasibaigus pamokoms. Todėl manau, kad sakyti melus nėra būtina ir patylėkim visi pasvarstykim apie šį straipsnį ir savo komentarus pasiliekam sau. Nenori atrodyti nemandagi, bet jau pradeda darytis kaip vaikų darželis.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip manote kodėl mokykla turėjus labai daug pavadinimų bei kodėl pati mokykla buvo ir psihiatrinė ir senelių namai nes pats šis pastatas yra su labai lūdna bei žiauria istorija ir pats pastatas yra labai senas ir nelabai tvirtas pirmame aukšte tuputėli pagriuvusios lubos

Tėvams

Tėvams portretas
Mes pasakiem ką mes matome bei patiriame mokykloje galite mus šmeižt, kritikuoti ir pns. Bet blemba nu tikrai supraskite ir mus dauguma vaikų lanko būrelius grįžta namo pavarge ruošia namų drabus ir anksti keliasi i nuėjai i mokykla su bloga nuotaika mokytojai mus išvadina visokiausiai negražiais žodžiais, lygina mus su kitomis klasėmis, šmeižia bei vadina blogiausia klase nu tikrai nereikia nenorit netikėkit bet jeigu pabūtumėte mūsų vietoje tai tikrai apsiverktumėte kaip su jumis taip elgtusi mum irgi nefaina mes irgi zmones turim jausmus bei savas nuomones bet nu tikrai visiškai žiauru

pagalvokit tėvai

pagalvokit tėvai portretas
jei leisite savo neįgalųjį vaiką į normalią mokyklą-ten jį pirštais užbadys ir suspardys

Kvailas straipsnis apie nieką

Kvailas straipsnis apie nieką portretas
:Progimnazijos veiklą kritikuojantys tėvai tvirtino, kad vaikams klasėje buvo pasakyta: kokie tėvai – tokie ir vaikai. „Kažin ar tai etiška? Vaikai į tokį palyginimą jautriai sureagavo" O kas negerai su tais tėvais, kad vaikai įsižeidė? Jiems gėda būt į tėvus panašiems? :D :D :D kad man jūsų problemos, neturit ką veikt... :D

Mama

Mama portretas
Sūnus lanko šią mokyklą, galiu pasakyti tik tiek, kad direktorė nuostabi. Kiekvieną vaiką pažysta, pašnekina. Prirašėt nuogirdų ir gandų. Perskaitėm su sūnum straipsnį ir skaniai pasijuokėm. O gal kažkam šios mokyklos prireikė?

O apie svaigalus ką pakomentuot galit?

O apie svaigalus ką pakomentuot galit? portretas
Labai įdomu.

Žinau

Žinau portretas
Problemų yra visose mokyklose, taip pat ir Suzuki... Pasakojantys apie seniau Suzuki baigusius pradinukus gali nurimti, Šiaurės pr. jau tikrai nebe svajonių mokyklėlė. Viena mokytoja rėkdama jau pusmetį per savo kelias savaitines pamokas "auklėja" pradinukus. Sakysite ir čia kalti vaikai? O kaip tada visi kiti specialistai ir klasės mokytoja puikiai susitvarko su tais pačiais vaikais? Gaila, kad dar yra tokių problemų, ypač taip pozicionuojamoje mokykloje. O žinot, šaukštas deguto visą statinę apkartina.

Anonimas

Anonimas portretas
Visos mokyklos mokiniai keikiasi, pasikėlė nori buti pirmi tai nekaltink vieni kitu o pagalvokime patys kokie mes esam. Nei vienas nesam tobulas, visi 100% keikiasi ir mergaites ir berniukai nieks čia ner kaltas o visi kalti.

Zinau tas panas is musu sules

Zinau tas panas is musu sules portretas
Pasikele, keikiasi ir ne tik. Pacios kaltos. Normalus tie mokytojai, tikrai nieks per pamokas nerekauja, o jei ten sutuacija nekontroliuojama klasej, pliurpia viens per kita, aisku gal mokytojams kantrybe baigiasi ir pakelia balsa. Bet siaip 100 % pacios kaltos. Mamytem makaronu prikabina, nes mokytis tingi nf. Mokausi ten pat mokykla kaip mokykla, net geresne nei pries tai kur mokiausi. Ir mokytojai normalus, viskas ten ok. Zodziu pacios kaltos.

Reziume

Reziume portretas
Nepavargsiu kartoti: beda ta, kad leidzia vaikus gimdyti visiems......Pusgalviu vaikai - pusgalviai. Nors, retkarciais ir nustebina kai koks :))

Tik už tiesa

Tik už tiesa portretas
Pagalvokit ką rašot. Išauklėkit savo vaikus pirma ir tada kalbėkite apie svetimų žmonių auklėjimus. Vaikai viska savom rankom patys rašo

norejo paverkt

norejo paverkt portretas
o prisedare gedos o zodynelis koks pas sestokus o lia lia. cia turbut tos keikunes mamytes straipsniukas nupirktas :))) nepaejo tai db parke :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Visi nustokite ginčytis dėl nesamonių! Kaip suauge normalūs žmones vaikus kvaileliais vadinat pagalvokit prieš rašant ir visi kiti mokiniai nerašykit nesamonių užtenka jau mūsų nuomonių ateis laikas įrodysim tikrą tiesą ir kas ištikrūjų vyksta. Gana čia svetimiems komentuoti to ko nežinote ir nieks niekur nesiputoja ir pavadinima gerai pasvarstykite prieš sakant :) Gero vakaro visiem ir gero savaitgalio!

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi net laikraštis jus kvailelias vadina, ko čia putojat? Matyt tokie ir esat :))))

Anonimas

Anonimas portretas
visiškai jus nesuprantate kas vyksta šioje mokykloje nebuve nemate tai prašau patylekite nei mes debilas nei mes kas jus patys debilai jeigu toks mastymas

Nepatinka?

Nepatinka? portretas
Chemodan vakzal valstybine nemokama mokykla

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Auklėjimas superinis.Tikra kgb mokykla uZZslaptinta koncervu.

Apsinešę

Apsinešę portretas
Apie apsinešusius šios mokyklos šeštokus ir aš esu girdėjęs. Įdomų būtų išgirsti komentarą šiuo klausimu.

Lina

Lina portretas
Princo Wilhelmo sūnus laikys egzaminus į Itano koledžą. Kaip manote, ten mamytė Katerina galės nurodyti savo sąlygas, norus mokytojams? Kodėl ? Žiniasklaida seks George pasiekimus, nuobaudas. Grąžinkit mokytojui statusą, o tai kiekviena nedirbanti super nurodo kaip gerai būtų jos pupuliukui. Jaunoms- pasilenkti tėveliui,bo senom- grindis jų namie išplauti.

Direktorė

Direktorė portretas
Tai debilai tie vaikai ir yra ir tėvai tokie patys kurie skundžiasi

Anonimas

Anonimas portretas
Puse mokyklos rašo nes tik vaikai žino tiesą :Dd

Manau

 Manau  portretas
Tia tik gal 3 ar 2 mamų neigiami komentarai,eina vienas po kito,stilius tas pats,

Ugnea

Ugnea portretas
Aš pati esu šios mokyklos mokinė aštuntoje klasėje. Esu atėjusi is Senamiesčio progimnazijos, ir galiu pasakyti tose salygose kuriose buvau anoje mokykloje ši mokykla yra auksinė, bukime relistiški ir neperdėkime įvikių. Mokytojai yra tikrai gerbentys mokinius ir rūpinasi mumis jeigu turime problemų, o tie patys vaikai kurie skundžiasi blogų salygų nemate ir kalba, perdeta tikrai daug…kaip mokytojas galėtų išsityčioti iš vaiko su akiniais jeigu jis pats turi akinius..manau jums reikėtu paklausti vyrensių klasių, o ne šeštoku kurie tik apie kaip apsinešti galvoja, o ne mokslus. Kad vaikai patys iš mokitojų išsidergę ir auksinės “tobulos” mamytės tiki ka jie visi sako nemanau, kad ir jūs turėtumėte tikėti. Na bet tai tik mano nuomonė ir tiesa.

Anonimas

Anonimas portretas
Mieli vaikai, eikite geriau pamokas ruošti ir užklasine veikla užsiimti, jau daug prirašėte čia tų komentarų. Gerbkite pirmiausiai patys save, tuomet ir jus gerbs. Į mokyklą ateinate mokytis, o ne telefonais žaisti. Puiki idėja paimti telefonus pamokų metu, ne vienoje mokykloje tokia tvarka yra ir ji tikrai pasiteisinusi.

Anonimas

Anonimas portretas
Nieks jokių mokytojų nekolioja sėdime ramiai per pamokas ir tiek. Bet jei žviegia nežmoniškai ir pns. Kodėl mes turim ta toleruoti. Mokyklą yra tam ,kad mus išmokytoju. Bet ne už nugaros apšnekinėtu ir sakytu kokie mes blogi mažiau ginkite tuos mokytojus , o pasiklausykite vaikų nuomonių nes pastaruoju metu kur kas nutinka visi šie komentarai yra nulis. Atkreipkite dėmesį į vaikus kažkiek.

Anonimas

Anonimas portretas
Gramatikos mes mokame ir galim tikrai tą parodyti , o kad čia parašė kažkoks vienas komentaras keiksmažodžiais nereikia kurti pasakų ;) ir visų pirma mokytojai turi mokėt sudominti vaikus , o poto už nugaros jiems šnekėt, mokykloi netvarka didžiausia, ateikite ir pamatysite patys :) mes nuo šiol viska įrašinėsime, filmuosime, ir jūsų tie žodžiai kuriuos jūs sakot gailėsites.. mes jums greit įrodysim :)))

Kukui

Kukui portretas
Taigi net žurnalistas pavadino klasę kvailelių, kuri yra mkyklos gėda. O dar patys mokiniai parodė tikrą savo veidą. Matomai pamokose vietoj to, kad gramatikos mokintusi, mokytojus kolioja ir po to dar pyksta, kad mokytojai jų nesupranta. Tikrai antraštė teisi ir gėda ir nesusipratimas kvaileliai mokykloje :))))))

A

A portretas
Atsiliepimų girdėjau įvairių. Yra ir tokia nuomonė mokyklos viduje ir ne tik, kad mokiniai čia tik laikinai mokosi, neverta prie jų taikytis, o mokytojui su kolegomis ir toliau teks dirbti. Kalėdiniame koncerte buvau, bet kaip ankstesniame komentare, kur sako, jog tėvai bėgiojo paskui mažuosius, netiesa, chaoso jokio nebuvo. Neskani buvo direktorės kalba po koncerto, tėvams pamokslas, vaikams taip pat.

Anonimas

Anonimas portretas
Apie kokis čia dar verkšlenimus jūs kalbate? Jai būtumėte mūsų vietoje TA patį darytumėte. O į žiniasklaida padarė gerą darba geriau uždaro šitą mokyklą!

Anonimas

Anonimas portretas
as esu labiausiai apkalbama mokytoju bei pacios mokyklos administracijos visaip mane ir išvadina suprantu nesu superine bet ar aš sakau mokytojams ar už jų nugarų kad jie tokie ar anokie aš tikrai suprantu elgiasiu neparodau kartais pagarbos bet nu tikrai jau mus paciu veda iš kantrybes ir jeigu mus arba mane išmes iš šitos mokyklos už visą tiesa kuria pasakiau tada jau tikrai bus siaubas nes buna kolidoriuje einu, guliu, ar stoviu mokytojai į mane pirštais rodk juokiasi ir panašiai as kantrybės neturiu tikrai bet nu atsiprašant bet pati mokykla turėtu suprasti ir mus

Kukas

Kukas portretas
Mamyciukai skundziasi tevams, o teveliukams jau geda skustis seneliams, tedel iskart i ziniasklaida eina verkslenti? Duokit vaikeliui ir teveliui ciulptuka, gal nusiramins?

Anonimas

Anonimas portretas
atsiprašome už mūsų elgiasi bet kaip mums reaguoti mes irgi turim jausmus ir mastom su galva mokytojai patys irgi nepagarbiai su mumis elgiasi ar mes tuom nusikaltom kartais kai vaikai nesupranta užduoties apsiverkia ir mokytoja atsako taip " neverk myžiniau ,, nu ir kaip mum reaguoti yra ir jautriu vaiku ir nejautriu supraskite ir mus mes irgi pavarkstame ir mes nevisi esame tobuli bet tikrai jauciame ribas bet patys mokytojai nesistengia jaust ribų

VISI KOMENTARAI ATSIŽVELKITE

VISI KOMENTARAI ATSIŽVELKITE portretas
GERAI SUPRANTAMA IR PNS. BET MES IR TURIME JAUSMUS..BET KIEKVIENA MIELA DIENĄ GAUTI NEIGIAMUS KOMENTARUS IR KAŽKĄ PANAŠAUS JAU MES TO NETOLERUOSIME! MUZIKOS MOKYTOJA TIKRAI ELGIASI NEPAGARBIAI VAIKAMS SAKO ,,ČIAUPKIT MORDAS" ARBA "KIAULĖ".. EIDAMA PRO ŠALĮ KAI BŪNA MUZIKOS MOKYTOJA TOM DIENOM IŠPRAŠIAU, KAD IŠLEISTU I TUOLETĄ, ĖJAU SAU RAMIAI Į TUOLETĄ IR GIRDŽIU KAIP MUZIKOS MOKYTOJĄ RĖKIA, STAUGIA VISOKIAIS ŽODŽIAIS VADINA MOKINIUS. GANA DAUG MOKYTOJŲ PER PERTRAUKAS PIRŠTAIS RODO Į MOKINIUS. GERAI SUPRANTU GAL MES IR KAŽKIEK KALTI, BET NEREIŠKIA ,KAD MES DĖL VISKO KALTI! MES KIEKVIENA MIELA DIENA KAI BŪNA MUZIKOS PAMOKA,MATEMATIKOS,TECHNOLOGIJOS PAMOKA IR KT. ATEINAME NELAIMINGI, NES MOKYTOJOS NUO PAČIO RYTO ŽVIEGIA NEŽMONIŠKAI GARSIAI KAIP MES VOS TIK IŠLIPE IŠ LOVŲ! SUPRANTU STRESAS IR VISKAS Z BET JAU AČIŪ, BET GANA! TOLIAU APIE ĮRODYMUS..MES ESAME PRIFILMAVE IR ĮRAŠE PRO LAIKRODŽIUS TUOS ĮRAŠUS ,BET KAD TEN VOD KAS GIRDISI! IR PLIUS+ MŪSŲ TELEFONAI BŪNA ATIEMAMI, ARBA KTP DRAUSMĖ

Ten,

Ten, portretas
kur komercija - vietos idejoms nera! Nebent,idejomis butu pridengiama dar didesne komercija.

Anonimas

Anonimas portretas
SAKO PASIMATĖ VAIKŲ KULTŪRA. MES PAMOKOSE TAIP NEDAROM O BUNAM GERI IKI KOL MUSU NEISVEDA IS KANTRYBES. NESUPRANTU KAIP DIREKTOREI DAR NE GEDA.

Anonimas

Anonimas portretas
Atsiprašome uz gramatines klaidas nes greit rašome ir prašau neprisiknisinekite dėl šūdo nieko mokykla pati nieko nedaro aiškina kaip daryti ir tėvas meluoja beja pati mokykla netik su vyresnemis klasėmis nepagarbiai elgiasi su pradinukais ne ka ger va pamenu manrods praaita savaite buvau valgykloje per pertauka po 3 pamoku laukiau eilėje nusipirkt bandele gal kokiu 8 metu mergaite lauke eilėje maisto o tuo metu pirmų klasių auklėtojos padavinėjo vaikams jų porcijas ta 8 metų mergaite norėjo pasiimti lėktše su pirmokų porcija valgyklos darbuotoja trenke tai mergaitei iš samčio ir pasakė " neiimk kas tau leido cia pradinuku dink iš čia,, suprantu kad mergaite nezinojo ar jinai gali paiimt ta lėkšte ar jinai negali visteik toksai eglesys visiskai bjaurus dar ypac prieš pradinukus prašau irgi paciai mokyklai kaip jinai elgiasi su vaikais

Anonimas

Anonimas portretas
Oooooo pasimatė tikroji mokinių kultūra :))) Bravo. Galim įsivaizduoti kas pamokose darosi... Ačiū, situacija tapo daugiau nei aiški.

Anonimas

Anonimas portretas
MES DAROM DAUG KLAIDU NES LABAI GREITAI RASOM KOMENTARUS NESUPRANTU RAUNASI KOKIE 5 TEVAI ANT VISOS LIKUSIOS MOKYKLOS DEBILAI JUS AR NE GERIAU PATYLEKIT NES KAIP DURNIAI ATRODOT VIENONTELIAI NEPROTARIAT ŠIAP STRAIPSNIUI GERIAU TYLĖKIT KAIP KOKIE PELIUKAI

Tėveliai

Tėveliai  portretas
Iš esmės ši mokykla nusivylimas, nes jaučiasi didelis skirtumas nuo to, ką suzuki deklaruoja savo interneto puslapyje. Todėl ji tiesiog yra eilinė mokykla su savo problemomis. Keisti į kitą mokyklą nėra prasmės, nes gali būti ir blogiau. Direktorė nelinkusi bendrauti , ji į akis pasiūlė jai raštu parašyti jei to reikia, bet ne pasikalbėti. Jaučiasi visų problemų neigimas. Suprantu, kad yra visokių vaikų, bet pedagogų tokia profesija, kurią jie patys pasirinko, ir turėtų mokėti profesionaliai spręsti nesutarimus. Ir norėtųsi, kad bent jau kai kurios mokytojos su vaikais sveikintusi, kad vaikai jaustųsi laukiami ir pastebimi. Turbūt jau laikas keisti direktorę, kad kažkas mokykloje pasikeistų. Pakeitus vieną mokytoją problemos nedings. Jau nekalbant apie grynųjų pinigų rinkimą !!! Eiline mokykla, tik turi per grazų prisistatymą internete, taip klaidinanti eilę tėvelių.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip idomu. O kodėl kitoj klasėj tokių problemų nekyla? Rodos ir mokykla ta pati, ir mokytojai tie patys? Policija atvažiavo dėl nieko? Oi, dar idomiau. Puse kalėjimo sėdi "dėl nieko". Auklėtoja klasės atsisakė, kitos auklėtojos neranda irgi dėl nieko. Nes visi mokytojai bijo jūsų klasės. O gal vis tik viskas ne taip? O jei pradės aiškėt visi tie "nekali niekučiai"?

Mokiniams

Mokiniams portretas
parašę komentarą - ištaisykite gramatines klaidas ir sudėkite skyrybos ženklus, nes baisu skaityti!

Anonimas

Anonimas portretas
As esy sios mokyklos mokinė ir taip pat skundu yra labai daug pati mokykla visai svari bet per kaikurias pamokas tiesiogine to zodzio prasme nieko neveikiama visi daro ka nori mokytoja taip pat daro ka nori technologiju klase yra visiškai nešvari bei netvarkinga o mokytojai visiskai nepagarbiai elgiasi per miuzikla gerai pamenu stovejo pora mokytoju rodė i mus pirštais ir juokėsi šioje mokykloje telefonus atiima iki pamokų galo seselės visiškais neturim valgyklos maiste randam plaukus pazymius rašo už tai kad nebuvome pamokoje šmeižia mumis už nugaros o kaip mes mokytojams bent truputi kaška nepagarbaus ištariame įrašo į drausmes lapa praaita karta buvau prisidirbusi ir mano mamai skambino policija sake parašė pareiškima Dėja Aukštkalnytė dėl papraščiausio menknekio mokykloje vaiku neišmeta dėl to kad mokyklai trūksta pinigų šiais metais nupirko kameras mūsų visiškai neklausia ko mes pageidaujame ir pns. Haosas vyksta mokykloje mokytojai bei pati administracija meluoja tėvam bei visiem

Berta

Berta portretas
kuo greičiau robotizuoti šią profesiją!!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Laba mokykloje draudzia naudotis telefonais todel neturime įrodymu tikrai nemažai skundu yra pacios mokyklos istorija tai tikrai atsiprašant baisi

Ponia Dėja

Ponia Dėja portretas
Na va ir išlindo šios mokyklos administracijos netolerancija kitiap manantiems...

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Lietuvos vardas kilęs iš veiksmažodžio lieti, todėl viskas bus gerai.

Ach

Ach portretas
Sakot Suzuki ne mašina, o žmogus. O koks žmogus, kokie jo nuopelnai Vilijamopolei? O Mersedes tarp kitko irgi žmogus, kurios vardu pavadintas automibilis.

Anonimas

Anonimas portretas
TAPRASME MOKYTOJAI MUS MOKO NEAPKALBIN4TI VAIK7, O PATYS JUOS APKALBIN4JA MOKYTOJ7 KAMBARYJE TEGUL MOKYTOJAI GR5=TA I PIRMA KLASE IR ATKREIPIA DEMESI I ETIKOS PAMOKAS

Anonimas

Anonimas portretas
VISALAIKA MES BŪNAME APŠAUKTI IR SAKOMA KOKIE MES BOGI......GRASINA, MES NORIME IRGI KARTAIUS GAUTI DĖMESIO, IR PNS,..

Anonimas

Anonimas portretas
VISU PIRMA ATKREIPKITE VISI DĖMESI MES ESAME MOKINIAI O NE KAŽKOKIOS ŠIŪKŠLĖS!!!! MES NORIME GAUTI IRGI PAGARBOS IŠ MOKYTOJŲ SUPRANTAMA, KAD IR MOKUTOJAI NORI GAUTI PAGARBOS. BET KADANGI ATKREIPIU I KITŲ KOMENTARUS, KAD FILMUOTI KAIP ĮRODYMUS TAI JAU ATSIPRAŠAU,, BET MŪSŲ TELEFONAI BŪNA SURINKTI JEI NE PASTABA Į DIENYNĄ ARBA DRAUSMĖS LAPA IR PRASIDEDA GRASINIMAI!! MES ESAME TIK MOKINIAI... MES IRGI STENGIAMES..VISI TIK TA KARTOJA ,,PAGARBA MOKTOJUI'' ARBA ,,KOKIE MES BLOGI MOKINIAI'' O KOD4L MES TUR4TUM,E VISALAIKA 6IUOS DAŽNUS KOMENTARUS GIRDĖTI KIEKVIENA MIELA DIENA..?? MES IRGI NORIME BUTI LAIMINGI IR JAUSTIS SAUGŪS ,,O KADANGI MES ESAME MAŽESNI MES NIEKO NESUPRANTAME'' LYG MES KAŽKO NESUPRANTAME?/ JAI VAIKAI SKUNDŽIASI ŠIA MOKYKLA VADINASI YRA RIMTŲ PROBLEMŲ,,,,..... MES NORIME GAUTI PAGARBUMO IR JAUSTIS TIK SAUGIAI!!

Anonimas

Anonimas portretas
Mačiau komentara kur rašė kodėl nekeičiam mokyklų. Tai nekeičiam mokyklų, nes norim eiti į gerą mokyklą, bet niekur nėra vietų ir yra susiformavusios klasės

Anonimas

Anonimas portretas
Vaikai, jus gal ten įkaitais laiko? Kodėl nekeičiat mokykos? :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Draudžia daryt dalykus, neleidžia naudotis telefonais per pertraukas. Pravardžiuoja mokinius, veda prie šiūšklinių. Rodo blogą pavyzdį mokiniams, nepagarbus, ateina nepatenkinti visalaik. tokie dalykai tikrai vyksta, lygina vaikus visada, rėkia, sako,, čiaupkit mordas'' mūsų manymu yra nepagarbu. Liepia išmokti 10 muzikos kūrinių kai pasako 2-3 dienos prieš koncertą. ignuoruoja visokius laiškus, vaikus vadina ,,kiaulėm'' pertraukos metu apšnekinėja vaikus....

Anonimas

Anonimas portretas
Sveiki, pritariu kitiems komentarams dar noriu prideti, kad vaikams be reikalo rašo drausmės lapus, kuria mažai veiklų, maisto porcijos aštuntokams yra tokios pačios kaip pirmokams, o bandeles pardavinėja labai brangiai. Seselė dirba tik antradieniais, pavaduotoja negali duoti vaistų.

Anonimas

Anonimas portretas
taip pritariu aS IRGI ESU ŠIOS MOKYKLOS MOKINĖ ir šioje mokykloje su visais vaikais nepagarbiai elgesi grasina, pravardziuoja ir apkalbineja vaikus per miuziklus pradiniu klasiu vaikus aprengia šiukšlėmis ir liepia strikineti suatokis šiukšlėmis apsirengus grasina policija iškviesti tikrai nėra geriausios salygos mokykloje o technologiju mokytoja gyvena savam pasaulyje aciu uz pastebejimus

Anonimas

Anonimas portretas
6 klasės auklėtoja susirgo dėl "sukeltų mokytojai nervų nuo aukletinių' atėjus direktorė apkaltino 6 mergaites dvi iš jų įvardintas vardais. Kai auklėtoja pasveiko klasei pranešė, kad nebėra jų auklėtoja. Į laiškus neatsako, ignoruoja.

Paslaptis

Paslaptis portretas
Taip, aš esu Kauno Suzuki progimnazijos mokinė ir pritariu, kad mokykloje tokie dalykai vyksta, kai kurias klases lygina su kitoms klasėm, sako čiaupkit mordas. Metų pradžioje viskas buvo gerai po kiek laiko pradėjo blogėti ir blogėti. Per vienos klasės koncertą atvedė Kunigą, kad visą klasę pašventintu.

Marius

Marius portretas
Dukra lankė pradinę šios gimnazijos mokyklą. Nuostabi mokykla buvo: atvira, inovatyvi, daugybė renginių, puikūs mokytojai: tiek klasių auklėtojai, tiek dalykininkai, tiek instrumento. Po šios mokyklos kita gimnazija atrodė kaip grįžimas į akmens amžių: suolas, lenta, kreida, nulis renginių su išoriniais dalyviais, o tėvų iniciatyvų ir siūlymų kažką keisti bijoma paniškai.

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Atmenu jėzavitus ir tuos blogus laikus, kai, skaudžiai tvojant, durnai mokė vaikus. (D. Poškus)

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Rykštė vaikui visada gerai. (J. Baltušis)

kada valstybeje totalus iskrypeliskas bordelis

kada valstybeje totalus iskrypeliskas bordelis  portretas
kuriame propoguojama Sorosine amerikoniska iskrypeliska narkomanu ir visu skyliu laisviu liberastine globolistine politic... kurioje sutrypta viskas ka zmonija sugalvojo , sukure ,per amzius --tikejima, kultura, meile , tvarka ,zmoniskuma ,kalba , istatymus ,o vadovaujasi iskrypeliskais gyvuliskais instinktais gaslumu, vissiskaa prooto degradacija , akiplesiskumu , nepakaltinamumu -siandien turit ta uzauginta ir ,,ispuoseleta,,, vaikuciu karta , kuri ateity uzaugins dar didesnius degradus nei ,kad siandieniniai ... Keist reikia valstybeje aplamai viska,--- jei nenorit susinaikint patys ir sunaikint savo vaikus ir anukus..

Dabar

Dabar portretas
kvailiu eros apogejus visur. Nuo JTO iki kaimu "seniunaiciu". Ir neduoti 2rniui kelio jau negali! Tam sukurti soctinklai,kad tave 2rniai suestu kolektyviai! O jei dar ir valdzia laimina,tai su visais 6udais sues... Be to,tai - dar ir biznis! Tiek medicinai,tiek svietimui,o ypac - "ziniasklaidai". Neseniai "pasizymejo" net "ekspertai.eu",su visu kainorasciu uz feiku platinima...

Aš portretas
Žinoma kad ne visus vaikus tik tokius "nepatogius" vaikus kuriems gal ir reiktų daugiau dėmesio skirti bet patogiau išmest Iš klasės ir kaltę nurašyt tėvams kad neišauklėjo!

Ne iš piršto laužtas posakis

Ne iš piršto laužtas posakis portretas
Kad "durnių ir bažnyčioje muša"... taigi, siūlyčiau tėveliams pažiūrėti atidžiai į savo vaikus ir susimąstyti KODĖL jo vaikui taio "sekasi" daug kyr pasižymėti. Nekultūringų, akiplėšų niekur nemėgsta. Reiktų žinoti kur kaip dera egtis ir kur nedera. Esu tikra, kad ne visus vaikus taip negražiai vadina.

.

. portretas
Žmonėms, kurie dvejoja dėl mokyklos pavadinimo: pavadinta Suzuki pagal žmogų tokiu vardu- ne mašiną.

Anonimas

Anonimas portretas
Ieva, Jūs tik pirmus žingsnius žengiate toje mokykloje,todėl ir viskas puiku.Linkiu kad Jums ten sektųsi! Tik reikia isiklausyti ir kitų toje mokykloje besimokančių tėvų.Toli gražu niekur nėra idealu, bet mokyklos valdžia ten įdomiai reaguoja į problemos sprendimą.Kai susidursite su direktore turėdama problemų tuomet galėsite vertinti.Čia panašiai kaip visi gydytojai geri kol nesusergi...

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
Pirmiausia, tai vaikai šiuolaikiniai vaikai nesavarankiški, tingūs, nes įpratę, kad viską už juos padaro kiti. Antra; nemandagūs, žinantys tik savo teises, bet apie pareigas neturi jokio supratimo, neturintys suvokimo apie pagarbą.. Trečia: juos mokyti renkasi t.p. naujos - šiuolaikinės kartos ,,mokytojai (os) be kantrybės ir mandagumo bei pagarbos.. Palaukit...dar keleto naujų švietimo reformų ir mokyklos liks be mokytojų ir senų, ir naujų.

Ieva

Ieva portretas
Mano vaikas pernai lankė šioje mokykloje priešmokyklinę klasę, dabar eina į pirmą klasę. Tikrai puiki mokykla, bendra atmosfera mokykloje irgi gera, direktorė maloniai ir dalykiškai bendrauja su visa mokyklos bendruomene. Ji moka pasakyti savo nuomonę ir ją argumentuotai apginti, čia nesuveikia tokie dalykai, kad ateis kokia super mamytė ar super tėvelis, parėkaus ir bus taip, kaip jam ar jai norisi. Natūralu, kad mokykla auga, vaikų daugėja, o problemų visada ir visose mokyklose yra. Nerasi mokyklos, net pačios prestižiškiausios, kad viskas būtų tik nuostabu. Tad šis atvejis (konfiktas tarp vaikų ir mokytojo) niekuo neišskirtinis, tik straipsnis labai jau skambus. Man kaip tik susidaręs įspūdis, kad šioje mokykloje mokytojai ir mokyklos vadovybė atsižvelgia į visas išsakytas tėvų pastabas ar lūkesčius ir visada bando rasti optimaliausią sprendimą.

tai gal

tai gal portretas
ten japonu kalbos jie mokosi, prie ko cia toks pavadinimas, ar del mandrumo, ar del durnumo

jo

jo portretas
auklejama ,paskui jie uzauge su kitais elgias taip paciai ..

Anonimas

Anonimas portretas
Todėl mokytojų ir trūksta, kad per tokius nevaldomus "nelinkusius nusileisti" vaikučius ir jų nukvakusias motinėles nieks nebenori mokyklose dirbti. Pavadino kvaileliu, pagrasino kumščiu ir pasodino prie šiukšlių dėžės. Metų skandalas!!! :)))))

Vanda

Vanda portretas
3mano anūkai baigė Suzuki pradinę mokyklėlę . Nuostabi atmosfera , labai atvira ir geranoriška visiems direktorė Dėja ( taip ją vadino visi vaikai ) , rūpestingi ir švelnūs mokytojai . Mokyklos šventės , kuriose buvo atmosfera nuostabi , vaikai jautėsi kaip namie. Prisimenu , kad vienas pirmokėlis buvo labai nedrąsus , niekaip nenrėjo pasilikti pamokose be močiutės , todėl kartu su juo klasėje kurį laiką , kol jis priprato, sėdėjo ir močiutė …Galiu tik padėkoti tai mokyklėlei ir linkėti tolesnio klestėjimo!Jei kyla problemų ,pasiprašykit ir jūs, tėvelia,i sudalyvauti pamokose , kodėl -ne?

Asta

Asta portretas
Rimtai? Vaiką išsivedė iš klasės, nes klasėj nuramint nepavyko. Už durų pagrumojo kumščiu, nes vaikas "toks nelinkęs nuileisti"... Todėl mamytė nubėgo į spaudą pasiskųsti. Visa mokykla tą vaiką žino ir nėra nieko ten normalaus. Bijau net įsivaizduoti kas ten per pamokas vyksta, ačiū D mano vaikas nėra toje klasėj. Užuojauta mokytojams. Nors ne visi mokytojai mūsų klasių sutampa, tačiau mokytojai tikrai šioje mokykloje faini ir vaikų mylimi. O ten tie "sakė-pasakė" tai dar reikia patikrinti, ar prisidirbę vaikučiai nėra melagėliai :))))

vadina taip kaip yra,

vadina taip kaip yra, portretas
o tie vaikai ne kvaileliai? Manau, kad protingų vaikų kvaileliais nevadina.

Patarimas

Patarimas portretas
Eikit patys dirbti mokyklon, ten isspręsit patys visas problemas.

Astai

Astai portretas
Neprisigalvokit, eiliniai tie vaikai, gal kiek padykę - lyg kitose mokyklose tokių nėra. Bėda ten visai kita ir kitur. Nesutinkama dėl rinkliavų ir pan.dalykų, o kenčia vaikai nuo to. O kai kurių mokytojų nekompetencija tai išvis neišmatuojama...

Aš  portretas
Žinoma,kad mokykla kalta,kad tavo vaikas debitas,kad ne tik nemoko,bet ir neaukleja tavo vaiko.Tėvu pareiga,dirbt ir gimdyt vaikus,visa kita mokyklos pareiga ,taip kad brangūs tėveliai susikiskit savo vaikus ten,iš kur išlindo,jei nesugebat padoriai auklėt

Žiniuonė

  Žiniuonė portretas
Kažin ar susitvarkote su tėvų pareigomis? Visi kalti tik ne patys. Auginate princus ir princeses Oi bus dar su tais vaikais problemų. Iš viso laišką pasirašė tik trys asmenys, prisistatę klasės tėvų atstovais Ar ne keista?

Neiškokit prestižo, seniai mokyklose jo nebėra

Neiškokit prestižo, seniai mokyklose jo nebėra portretas
visose mokyklose pilna problemų, trūksta mokytojų..dirba pavargę, nusenę arba dar patirties neturintys ir nesugebantys tvarkytis su vaikais mokytojai.....Šioje mokykloje jau seniai yra nemazai bedu taip pat..tik niekas garsiai nekalbejo..ivairiuose forumuose atsiranda "gynėjų" ir giriančių mokykląą dažnai reiškiasi viena motinėle. kurios durka mokosi šioje mokykloje ir viską piešia nuostabiom spalvom...realybė kita...yevai įtraukiami į ugdymą lyg tai būtų didelis pliusas, o realiai mokytojų trūkumas ir noras ,kad vaikai su tėvais išmoktų viską, patys nuo savęs nuima atsakomybę mokyti vaikus....tikrai daug minusų mokykloje ir kaip ji etegia,kad pa sjuos tik rinktiniai ir išskirtiniai vaikai - nėra vadinamų asocialių ir tt - tai visškas melas..nes kuo toliau, tuo mažiau norinčių mokytis šioje mokykloje, nebesurenka klasių ir pradėjo priėminėti belenką...tai turim ka turim...

Paf

Paf portretas
Visa tauta yra debilavota nuo sovietų laikų...

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Kaip kaltų ir nėra! Blogai, kai vaikai turi tik teises, o pareigų ne! Aišku, įžeidinėti negalima nei vieno žmogaus, bet su mokinių elgesiu yra tragedija: dėl kelių nevaldomų vaikų kenčia visa klasė, o jų tėvai to nepripažįsta, mokykla yra bejėgė! PPT specialiuosius vaiko poreikius vertina po vieną vaiką, o ne klasėje, būryje vaikų, kai elgesio, emocijų nevaldymo problemos atsispindi kolektyve, jei vaikas neturi autizmo.

To kaimietis

To kaimietis  portretas
Nemanau kad tėvai super gal ta direktorė yra tipo super ,mėgstanti rodyti savo valdžią,

Jei

Jei portretas
Būtų Mersedesų mokykla, būtų skandalinga, o čia lik niekur nieko.

Kiek

Kiek portretas
japonams sumokėjot už vardo pasisavinimą? O gal čia atvirkščiai, japonai pametėjo už reklamą?

cha

cha portretas
Supratau, bėda tame, kad mokytojai pasakė tiesą, durniai, o ne talentai. O supertėveliai tikėjos iš durnių gauti talentus. Nebūna stebuklų.

kaimietė

kaimietė portretas
Neduok Dieve klasėje turėt super "tėvelius",nežino kaip išsidirbinėti,o kenčia visa klasė,ne du trys,o virš dvidešimt vaikų.Gėda žurnalistei rašyti tokį straipsnį,pačiai nepabuvus mokykloje.Tik tėvai kalti,kad vaikai taip elgiasi.Neužmirškit ,tėveliai,kad vaikai užaugs ir tikrai nebus šiltais avinėliais,jaigu taip juos auklėsit.

Tai

Tai portretas
Čia automobilius gamina? Na ir siaurapročiai tie mokyklų steigėjai, tai Jamahos mokyklėlė, tai Suzuki, nuo siauraakių niekaip

SUSIKURIA

SUSIKURIA portretas
PRIVAČIOS MOKYKLOS TIK TAM ,KAD IMTŲ PINIGUS. DEJA, DAUGELIS TAI KĄ ŽADA,NEVYKDO. TAI TIK POZA--MOKOSI PRIVAČIOJE. VISAS DĖMESYS TURI BŪTI VALSTYBINĖMS MOKYKLOMS,NES TAI VALSTYBĖS.

...

... portretas
Musu vaikas pradinukas toje mokykloje ir mes esam kol kas labai patenkinti. Sutapimas toks, kad su sia klase buvome kalediniame koncerte. ir galiu pasakyti kad situacija su tais mazyliais buvo tikrai tragiska. maziukams tas koncertas buvo neidomus, jie oziavosi, verke, o teveliai noredami pralinksminti zaide gaudyniu. tiesiog saleje, koncerto metu. nezinau is kurios klases tevu tie mazyliai buvo, bet jei jiems neidomu, nejau negalima gaudyniu pazaisti kolidoriuje? tuo labiau kad ant scenos grojo vaikuciai, kurie pirma karta lipo ant scenos groti. juk jie irgi kazkieno mazyliai, jaudinosi, o dar tas veiksmas su besioziuojanciais vaikais priesais. Vyresni, speju, galimai sita pati klase irgi elgesi tragiskai. koncerto metu ANT SCENOS koncertuojant kitiems vaikams, garsiai juokesi, zaide telefonais, vieni ant kitu kilnojo kojas, stumdesi. Mokytojai kelis kartus lipo ant scenos drausminti, kol galiausiai vieno paprase nulipti, po to koncertas vos ne vos baigesi. tragedija

Zurabas Smardalidze

Zurabas Smardalidze portretas
Na vaikai dabar greičiau bręsta, ypatingai mergaitės... Todėl gal jau yra pukuotu moksleivių??? He he he

Mama

Mama portretas
Praeitą savaitę straipsnis buvo apie prigimnaziją centre, ten klasiokai sumušė berniuką nes mokytojas pakomentavo kad po pamokų klasiokai "pamokytų" ir tokie neatsakingi pedagogo žodžiai padarė baisių pasėkmių vaikui, jį po pamokų klasiokai stipriai sumušė.Todėl jei tiesa, kad vaiką stato prie šiukšlių dėžės už jo blogą elgesį, tas vaiko elgesys nepasikeis,atvirkščiai bus skaudesnės pasėkmės.

suzuki ninja

suzuki ninja portretas
debiloidai

Asta

Asta portretas
Dukra eina į pararelinę klasę. Žinom ir tuos vaikus, ir tas mameles. Patikėkit, toj klasėj keli vaikai tikrai ne minkšti ir pukuoti, terorizuoja visą mokykla, o mamelės juos dangsto. Mokytojai padaryt nieko negali, o visa klasė yra įkaitai. Tai ko nekeičia mokyklis, jei tokia bloga? Ogi todėl, kad pakeitus mokyklą problemo nedings, o keliaus su vaiku :) žinau tuos abu vaikus, jei pradinėse klasėse buvo problemų, nedingo pakeitus mokyklų, nedings ir vėliau. Mamelėm vertėtų nepermest savo problemų ant mokyklos. Teisingai sako: kokie tėvai, tokie ir vaikai :)

Audrius

Audrius portretas
Nu vaikų pasakomis tikėti irgi šiaip sau užsiėmimas. Juk vaikeliai yra puikūs manipuliatoriai ir melagiai, o tėviai užsidėję rožinius akinius visą melą iš savo atžalų priima už tiesą. Bet nėra dūmų be ugnies, tad kažkas tikrai toje mokykloje netvarkoje.

cia pasekmes Lietuvisko durnumo -kuret Nepriklausoma

cia  pasekmes Lietuvisko durnumo -kuret Nepriklausoma  portretas
lietuva --sukuret lansbirkine uzslaptintu KGB esnyku jankisku chaluju irstva ..su amerikoniska mokslo sistema super debilais svietimo ir mokslo ministrais priekyje , Siandien skinat vaisius tos,,mokslo sistemos,,, ---anksciau kada vaikai buvvo mokomi nuosekliai mokslo pagrindu -vaikai tarptautinese matematiku varzybose skindavo laurus , loieyuva uzaugino fizikus , chirurgus, mokslininkus ,--dabar kada vaikuciai testuojami pagal amerikoniska ES programa , uzauga berasciais debilais , zinanciais tik naujausiu narkotiku pavadinimus...Kol nenuvaret [ bendrai tai jau nuvaret per 30 metu ] visiskai y dugna ,vaikus ir moksla--keiskit radikaliai mokslo sistema ir istatymus --antraip dugnas ,ir pusdurniu berasciu armija lietuvoje , kurioje debilai mokytojai [ siandien uzauginti ] jau mokys dar durnesnius vaikus ateityje...

beda

beda portretas
kai is vaiku ateme vaivorykste ir paliko tik teises vaivorykstes,o kur pareigos vaiku ,kur dingo? Kam mokytis jeigu jie turi Išmanuosius ir yra ismanus ?

Suzuki kavasaki fukušima

Suzuki kavasaki fukušima portretas
Kapitonas Vrungelis-Kaip laivą pavadinsi,taip jisai ir plauks...

As

As portretas
Jau vien dėl pavadinimo ten neleisčiau savo vaiko. Toks pavadinimas Vilijampolėj, Kaune... kažkoks nesusipratimas.

M

M portretas
Labai teisingai - deja vaikai tokie yra, turim pirmoką - kantrybes tikrai pačiam net trūksta, išties sunku … jei neskatintume mokintis namie su žmona, nerodytume pavyzdžio, nepasakytume kodel to reikia ir ne padėtume - nzn kas butų išvis … kur tau ten mokytojai išmokinti ?… neįmanoma, o dar su dabartinėm absurdiškom programom… mums nesvarbu pažymiai - svarbu kad mąstytų, suprastu pagrindus… ar visi tėvai tuo savo laiku rūpinasi kol dar nevėlu ? Atsakykit patys į ši klausimą…

na kada susirenka ,,elitinis,, burys

na kada susirenka ,,elitinis,, burys  portretas
debilu , nemoksu pedagogu y savo sventove mokykla -kuria Lietuvoj pavadino ,,SUZUKI,,, aisku kokio lygio ju paciu debilizmas ir kvailumas --manau tokioj progimnazijoj vargu ar subres , uzaugs , ygis nuormalu issilavinima ir taps protingais ismintingais mokytais , kulturingais ir gabiais vaikuciai ...manau reiktu pervadint progimnazija y ,,PIZZZZE DZIAZZZ,,,tuomet pasistos mokytoju intelektas ,kvadratu...buvo pusdebiliais --taps visiskais debilais, o vaikuciai kvailiais.

Puslapiai

Galerijos

Daugiau straipsnių