D-Mo nuo suolo nepakilo, „Rockets“ pralaimėjo ir antrąsias rungtynes

Hiustono „Rockets“ komanda panaikino 15 taškų deficitą, tačiau pirmosios pergalės NBA atkrintamosiose neiškovojo.

Donato Motiejūno atstovaujama ekipa svečiuose 102:105 (28:29, 27:28, 17:21, 30:27) nusileido Oklahomos „Thunder“ krepšininkams.

Serijoje iki keturių pergalių „Rockets“ atsilieka 0–2 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos Hiustone.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai atsilikinėjo 74:89, tačiau jie tada spurtavo 21–2 ir 15 taškų deficitą pavertė į 4 taškų pranašumą (95:91).

Visgi „Thunder“ atsitiesė, kuri po Kevino Duranto ir Thabo Sefolosha tritaškių pirmavo 101:97.

Per likusią minutę „Rockets“ arčiau nei per du taškus nepriartėjo ir paskutinėmis sekundėmis desperatiškas Carloso Delfino metimas per visą aikštę buvo netikslus.

„Tai tikrai labai skaudu. Tačiau tame galime įžvelgti pozityvių dalykų, o ši serija yra ilga“, – sakė Chandleris Parsonsas.

„Thunder“ ekipai laimėti nesutrukdė tai, jog pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 40:57. Hiustono ekipa antraisiais šansais pelnė 27 taškus.

„Mes visi išlikome vieningi. Varžovai spurtavo tada, kada mes nesugebėjome pataikyti metimų, bet kiekvienas mačo pabaigoje žaidė naudingai ir iškovojome pergalę“, – teigėRussellas Westbrookas.

D.Motiejūnas aikštėje nepasirodė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (8/17 dvit., 1/7 trit., 17/20 baud., 11 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 17, Patrickas Beverley 16 (12 atk. kam.), Carlosas Delfino 11, Omeras Ašikas 9 (14 atk. kam.), Jeremy Linas 7.

„Thunder“: Kevinas Durantas (8/16 dvit., 2/9 trit., 7/8 baud., 9 rez. perd.) ir Russellas Westbrookas (9/19 dvit., 1/7 trit., 8/10 baud.) po 29, Serge Ibaka 12 (11 atk. kam.), Thabo Sefolosha 11, Kevinas Martinas 10, Reggie Jacksonas 6.

„Mes visi išlikome vieningi. Varžovai spurtavo tada, kada mes nesugebėjome pataikyti metimų, bet kiekvienas mačo pabaigoje žaidė naudingai ir iškovojome pergalę“, – teigė Russellas Westbrookas.