G. Titenis ir M. Sadauskas sėkmingai pradėjo tarptautines plaukimo varžybas

18-ą kartą surengtas „Euro-Meet 2016“ tarptautines plaukimo varžybas Liuksemburge šeštadienį sėkmingai pradėjo Giedrius Titenis.

Lietuvos plaukikas 50 m krūtine rungtyje tarp 75 dalyvių kvalifikacinėse varžybose užėmė antrąją vietą (28,01 sekundės) bei pateko į pagrindinį (A) finalą.

Šioje distancijoje atrankoje G. Titenį aplenkė tik vokietis Hendrikas Feldwehras (27,92 sek.), o trečias finišavo italas Andrea Toniato (28,06 sek.).

200 m rungties krūtine kvalifikacijoje (63 dalyviai) bei į finalą patekusio T. Titenio rezultatas buvo penktas – 2 minutės 18,14 sekundės.

Vyrų 50 m peteliške rungties finale varžysis ir Mindaugas Sadauskas, kuris kvalifikacinėse varžybose tarp 90 plaukikų buvo devintas – 24,71 sekundės.

Greičiausiai distanciją įveikė lenkas Konradas Czerniakas (23,77 sek.), aplenkęs rusą Andrejų Chlopcovą (23,99 sek.) ir britą Beną Proudą (24,06 sek.).

50 m laisvuoju stiliumi atrankoje M. Sadausko rezultatas tarp 146 dalyvių buvo septintas bei garantavęs vietą finale – 23,17 sekundės.