M. Alekna laimėjo varžybas Vengrijoje, A. Gudžius – trečias

Mykolas Alekna puikiai pasirodė varžybose Vengrijoje. 21-erių metų lietuvis geriausiu bandymu diską numetė 70, 20 m ir tapo varžybų nugalėtoju.

Lietuvos lengvosios atletikos federacija savo feisbuko paskyroje pranešė, kad  šįvakar Sėkešfehėrvare (Vengrija) vyksta paskutinės „World Athletics“ auksinio turo varžybos iki Paryžiaus olimpinių žaidynių. Disko metimo rungtyje startavo Lietuvos olimpiečiai Mykolas Alekna, Andrius Gudžius ir Martynas Alekna.

„Gyulai István Memorial“ varžybose pergalių seriją pratęsė Mykolas Alekna (70.20 m). Po mėnesio pertraukos į varžybas sugrįžęs Andrius Gudžius užfiksavo geriausią sezono rezultatą (66.57 m) ir iškovojo trečią vietą. Martynas Alekna elitinių disko metikų kompanijoje užėmė penktą vietą (63.50 m).

Primename, kad olimpinėse žaidynėse vyrų disko metimo kvalifikacija vyks rugpjūčio 5 d., finalas – rugpjūčio 7 d.“, – informuoja federacija.