Gydytoja akušerė-ginekologė: dauguma nepagalvoja, kas dar gali padėti įveikti vėžį

Grįžti į straipsnį

o kur

o kur portretas
rasti ta grynaa ora, jeigu kasdien pas mus oro uzterstumas virsija keliasdesimt kartu, gal isvaziuoti i dziungles gyventi

alis...

alis... portretas
kiekviename individe gali susidaryti atsitiktiniai vėžio ar kitokių ligų židinukai... bet... vienų individų organizmas pats nugali ir susitvarko su tomis anomalijomis... o kitų organizmas nesugeba greitai susitvarkyti, ir ligos simptomai lenda į viršų... jiems jau reikalinga pagalba ir pašalinis gydymas... pirmiausiai reikia kuo daugiau judėti, b8ti gryname ore ir kuo sveikiau maitintis,- tada ir ligos nespės įsigalėti organizme... visiems kuo geresnės sveikatos!

Cell

Cell portretas
žurnale dar kova 2020 rase jog covid -19 yra žmogaus ranku Kurinys ,kuriame yra 10 žmogaus genetiniu pakeitimu ir + Desimtys žmogaus genomu ,tad gydytojai pamastykit kiek kartu ir kur žmogaus organizme jis gali mutuot ,buvo jo net formule ! Tik kodel gydytojai tyli jog tai yra žmonijos naikinimo irankis ir jokie skiepai nera pagaminti žmogu apsaugot ,tik psixologiniam nusiraminimui.Kodel gydytojai tyli??? Nes zino issižios ir bus atimta licezija gydymui ,o ka tada dirbti ? Tad ir tyli ,kur mirusiu nuo kovidoiskiepytu ir neskiepytu oalyginimai ,kur ?

felcer

felcer portretas
priesniestuminiai 'vaistai' moterims daro itaka jos sveikatai ,kuri niekada gali netureti vaiku,tokia yra linkme pasaulio turtinguju ,kurie nori apsaugot žeme nuo žmoniu pertekliaus ,bet tas perteklius akivaizdus afro azijoje ,o kencia kiti .

Ir dar, mažiau abortų!

Ir dar, mažiau abortų! portretas
- Mažiau gimdos vėžio! - Šita elemetari tiesa tai jums uždrausta išsakyti, ponia?

Galerijos

Daugiau straipsnių