Vytautas Janušaitis vėl plauks Europos čempionato finale

Vytautas Janušaitis dar kartą bandys iškovoti antrąjį medalį Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo trumpuoju taku (25 m) čempionate.

Lietuvos plaukikas šeštadienį 100 m kompleksinio plaukimo distanciją pusfinalyje įveikė per 53,63 sekundės ir užėmė trečią vietą bei pateko į finalą.

Greičiau už lietuvį šeštadienio pavakarę plaukė tik vokietis Markusas Deibleris (52,36 sek.) ir slovėnas Peteris Mankocas (53,43 sek.).

Vytautas Janušaitis šiose pirmenybėse jau iškovojo sidabrą 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje, o dvigubai ilgesniame nuotolyje liko ketvirtas.

Kitas šeštadienį pusfinalyje plaukęs Lietuvos atstovas Matas Andriekus 100 m nugara nuotolyje sugaišo 54,49 sekundės ir liko šešioliktas.

Iki finalinio aštuntuko lietuviui pritrūko 1,8 sekundės.

Greičiausiai 100 m nuotolį nugara pusfinalyje plaukė rusas Stanislavas Donecas (49,38 sek.), italas Damiano Lestingis (51,21 sek.) ir dar vienas Rusijos atletas Artiomas Dubovskojus (52,06 sek.).

Šiame straipsnyje: Janušaitisplaukimas