Kraupi meilės drama: Klaipėdoje nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas

Grįžti į straipsnį

To Nepazystamoji

To Nepazystamoji portretas
Aha, turejo padoria seima, o bet vaziuodavo i kita miesta su kitom pasicackint. Tai kaip minimum jis nera padorus... Aisku bet kokiu atveju nepateisinu jokiu saudyniu. O seip dar uzknisa skaityt, kaltinat moteri del vyro, kuri ji paliko jau 2023 metais ir turejo pilna teise susitikinet kada ir su kuo nori. Visada ble boba kalta bet tik ne vyras kuris persekioja ir tik ne vyras, kuris ne sedi savo semoj o vaziuoja i pasimatymus i kita miesta pamirses savo seima! Kalti abu vyrai!

nepažįstamoji

nepažįstamoji portretas
Mieli komentatoriai, jeigu nežinot tiesos apie nužudytąjį, tai geriau nerašykit. Jis turėjo padorią šeimą, o ir pats labai sunkiai dirbo statydamas ir remontuodamas namus. Ir pasižymėjo kaip labai geras statybininkas, Tik kažkodėl žurnalistai neįvardija žudiko nei vardo, nei pavardės. Ar jums neatrodo keistai, nekelia įtarimų.Lieka pamąstymui.

elena

elena portretas
baisus miestas ta Klaipeda

Vaska

Vaska portretas
LTU partizanu gauja

Klausimas

Klausimas portretas
"Klaipėdoje nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas" ................... Tai didelis nuostolis Kaunui ar nelabai?

to daugiau oro ..

to daugiau oro .. portretas
mažiau reik tau gaidž.. karalius tv ir lnk žiureti

daugiau oro bus

daugiau oro bus portretas
kur cia ta drama? vienas turejo PM(pistolet makarova), tai garantuotas vatnykelis, o kitas vagis parazitas. nebent tik drama, kad dabar nepa ru rinta ta vepla bus kazkuri laika, bet tai is kitos puses ziurint, maziau venerines ligos bus platinamos. darvinas cia vien tik piusus izvegtu, o ne dramas

to "Ei,..."Dienos"

to "Ei,..."Dienos" portretas
Tai, kad čia daugiausiai parašyta iš visų portalu. Nors aiškiau kas ir kodėl nutiko. Nesupratau komentatorių, Sėdi, skaito, suryja viską iki galo, o tada eina apvemti komentaruose. Neskaityk, jei nepatink.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Nesuprantu , tai čia gerai ar blogai , kad žiniasklaida taip sujaudinta ,

to Zaika

to Zaika portretas
Kriminalinėse istorijose neieškok lyrinio herojaus ir teksto vingrybių, geriau pats išsitaisyk savo vėmalo klaidas.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Blondinė tikrai nusprendė, kad elektrikas nebepildo jos svajones, na o štai per programėlę tinka bele kas, jo istorija nerūpi,(kad ir žmoga, kuris kad ir karpė neįgaliajam nosį ir ausi)s, vot štai tik kad nuotraukoje būtų su mersedesu ir gerai apsirengęs, nesvarbu niekas. Galiu įtarti, kad kelios kulkos galimai buvo skirtos ir tikrajai kaltininkei, bet kai ala kileris be išėjo aiškintis pirmą kartą, tai susijaudinimas padarė savo. Geriau jau kileris būtų riebiai nusispjovęs, tai būtų ir šiandien gyvas ir nepridaręs skausmo aplinkai. Nepateisinu- aš prieš tokius aiškinimosi metodus.

S.S.S

S.S.S portretas
todėl turbūt ir išsiskyrė, kad psichikinis, turbūt pavydus buvo ir iš tų kur pavydėdavo net stulpui. Tai tokie santykiai ilgai netrunka. O skiriasi dešimtimis porų per dieną ir jokia čia naujiena. Ne be tie laikai, kad gyventi dėl šeimos, ale ką žmonės pasakys ir kentėti. O kad nesugeba pamiršti ir persekioja, tai čia tikrai psichikos sutrikimas. O Įvykiai tą ir įrodė.

Zaika

Zaika portretas
Jei tie kavenski nebutu muveje sortu, tai a lia zurnaliste, kurios rasymo stilius primena trecioko rasineli, taip ir nebutu supratusi kad tai nuzudytojo draugai. Blin, negi normalus zurnalistai, mokantys rasyti, nedarantys klaidu tekste ir aplamai suprantantys kas yra rasymo stilius, taip pat emigravo is Lietuvos. Stilius klaikus, pastoviai tekstuose klaidos, rimtai viskas px, svarbu uz kiekviena parasliavota zodi pasiimti honorara

kiek galima si apie bandita traipsni

kiek galima si apie bandita traipsni portretas
rodyti tautai.

Anonimas

Anonimas portretas
blondinė 2 paguldė , bus tęsinys

Rūtenis

Rūtenis portretas
Įsikalkite visi, kurie labai smerkia žveją-elektriką- kilerį, savo galvosna- dažnos skyrybos vyksta ilgus metus ir tai labai psichiškai sekina besisiriančių psichiką. Gerai blondinei, jai kas- įsives programėlę ir susiras lovos partnerį, o žvejas- kileris gal buvo kito požiūrio ir jis tiesiog kankinosi, kol vieną dieną sprogo visu žiaurumu, bet kartoju, išsekintas ir jau netgi galime sakyti- paliegęs nuo pažeminimų.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Blondinei atsibodo būti elektriko žmona, blondinė geriau aklai per programėlę susiieškos kokį banditą ir taip bu laiminga, nei puoselėtų santykius su buvusiu. Kažkiek gaila kauniškio bandiūgėlio, nes tikrai nežinojo visų blondinės gyvenimo posūkių. Ir reziumė- kad ir kaip gyvenimas bepasisuktų, kad ir kas beprovokuotų, bet šaltą protą reikia būti pastoviai laikyti įjungtą, kitaip, vot, netgi iki savižudybės prieinama, kas skaudina artimuosius ir kelia šypseną blondinėms, dabar visiems girsis- 2 lochus paklojau ir stengsiuosi dar pakartoti, ir viskas dėl to klyno pašvinkusio.

Tam Ei ...

Tam Ei ... portretas
O tai ko viską ką išvardijai perskaitei,poozzgalvi?

to "Ei,..."Dienos"

to "Ei,..."Dienos" portretas
Ne žurnalistai tuos įvykius sukūrė, o gyvenimo tikrovė. Be smegenų yra tie, kas šaudo, grobia, nuodija, žagina. Visuomenė turi žinoti, kiek pavojinga tikrovė, kurioje gyvena, kiek ir kur atmatos ją bjauroja. Nekaltink veidrodžio, jei atspindys nekoks.

Ko čia loja

Ko čia loja portretas
Ko čia loja, kad parašė laikraštis? Nors kažkokią patikrintą info parašė. O kas dėjosi feisbuke visą savaitgalį? Visi bet ką lojo, niekas nieko nežinodami. Labai gerai, kad parašė. O ponias ar ponia, kuri pavargusi nuo kriminalų, eik į feisbuką apie nagučius pasiskaityti. Kitų nedurninkite, jei patys durniai.

Ei, „Dienos“ žurnaliūgos, ar liko smegenų?

Ei, „Dienos“ žurnaliūgos, ar liko smegenų? portretas
Visas jūsų pirmas lapas vien nelaimės, katastrofos vagystės, ligos! štai žiūrim iš eilės: „tragiška turbulencija“, „bakterija sukelia skausmingą mirtį“, „ar uždus gaisre liudininkė“, „ant galvų griūva požeminė aikštelė“, „avarija su ligoninės pasekmėmis“, „baisu: ginklas gaisravietėje“, „katastrofa - niekas nenori dirgti“, „detalės iš krepšininko mirties trilerio“, „Klaipėdoje nudėjo Kauno mafijozą“... Jūs ką visiški psichopatai, kad daugiau nieko normalaus nerandate parašyti, bukagalviai! Jūs ką skaitytojams smegenis plaunate, ar nepilnavertiškumo kompleksą įvaryti visiems norite?

tai sita turbut petrasiunuose pakas

tai sita turbut petrasiunuose pakas portretas
prie zymiu zmoniu su brangiu paminklu vaizduojant ji padoru miestelena,

Likimas ilgai nejuokauja

Likimas ilgai nejuokauja portretas
Blondė iš Magiliovo g. greičiausiai pakeliui į Panevėžį ar Vilnių naujų "gangsterių" su stora pinigine paieškose.

to žiauri drama

to žiauri drama portretas
O ko jai negyventi? Vienas beprotis pasitaikė, o kitas viso labo mafijozas su kuriuo jokių santykių neturėjo. Ji gyvens toliau ir nesuprantu ko jai negyventi???Ji nieko nenužudė, Beprotį kažkada pavarė ir teisingai padarė. O apie mafijozą ji matyt net nežinojo, kad jis banditas. Pagalvok tik du bandiugos išėjo iš šio pasaulio, oi oi kokkia netektis. Tuoj apsiverksim. Pirmas beprotis kažkoks ir žudikas. O antras banditas, mafijozas ir turbūt irgi žudikas. Kiek žmonių tie banditai yra nukepę, kiek apiplėšę, nuskurdinę, apie tai nenorite pagalvoti? Dar nežinia kas jį sekė ir kas nužudė už jo padarytus nusikaltimus. O merginai tiesiog nepasisekė du idiotus savo kelyje sutikti. Bet Lietuvoje vyrai dažnai būna tokie. Gerą vyrą sutikri - lyg loterijoje laimėti. Šiaip jau linkiu merginai sekmės ir gero vyro, gražios šeimos.

Jadzė

Jadzė portretas
Kam čia tokį kilometrinį liurlalą rašyti? Pastatykit prie kauno jaučio mafijozo paminklą ir melskitės. Arba knygą išleiskite. Straipsniai neturi būti biografijos perpasakojimas per 20 psl.

RT

RT portretas
Vyrai iš vis pameta protą dėl to pisimosi. Tiesiog pavirsta į veršius. Dievas kažkokio broko pridarė su tais vyro- moters santykiais. Turėjo būti kažkaip panašiau tie seks jausmai pas abu. Dabar gi vyrams sperma protą užpila, kai moteriai tiek daug nereikia ir iš proto ji neišeina. Vyrui dievas neįdėjo kažkokių stabdžių.

rew

rew portretas
Istorija keista ir neįtikinama. Netikiu, kad čia meilės reikalai. Tikriausiai sekė mafijozą. Ir nužudė jį konkurentai. Pavydus vyrukas būtų savo buvusią nukepęs, jei jau taip pavydi, kad ir pats ruošiasi žudytis. Kam tokiu atveju ją palikti?

to slykstu

to slykstu portretas
Tu toks debilas, jetau. Kaip ir tas psichas šaulys. Tai ką moteris turėjo į vienuolyną įstoti, kai išsiskyrė su tuo bepročiu. Baisu, kad pasaulis pilnas tokių debilų vyrų kaip tas žudikas. Gerai, kad ir pats nustipo. Na o mafijozas žinojo ką daro, jis ne vaikas. Važiavo į kitą miestą susipažinti su nepažįstama, nematyta moterimi. Jam kaip mafijozui visur yra grėsmė. Ir kai tu, debile, aiškini, kad ji turėjo jam pasakyti, kad jai iš paskos velkasi idiotas, tai ir būtų pasakius, bet juk ne pirmas minutes pažinties. Ir galu gale iš kur ji gali žinoti, kad tas idiotas vis seka ją, kad atsivilko iš paskos ir kad šaudys? Keista, kad tas žudikas jos nenižudė, o nužudė vyruką, kuris tik ką su ja susipažino. Ar čia tikrai dėl meilės tai moteriai? O gal mafijozą klaipėdiečiai pamatė ir nupylė, o šitą įsimylėjusį tik pakišo? Nes tas jo nusišovimas labai keistas...

kinas

kinas portretas
Sunku patikėti, kad 38 metų vyras taip galėtų įsikliopinti į moterį, kad net išsiskyrus su ja eitų iš proto, pavydėtų, persekiotų, sektų, žudytų aplinkinius. Tikrai psichas. Ne veltui mergina nuo jo pabėgo. Gerų vyrų moterys nemeta, laikosi jų ir verkia jei jas pameta.Taigi tuo viskas pasakyta. O ko čia buvo pavydėti, eiti iš proto ir žudyti, jei tas mafijozas iš vis pirmą kartą su ta moterimi susitiko? Gal ir nieko nebūtų jiems išėję - pažintis ir tik tiek. Taigi žudikas tikrai psichas ir tokia meilė jau ne meilė, o apsėdimas.

...

... portretas
Gerai, kad toki naturaliai prasivalo is visuomenes

Pakrantei nuo Vangelijos

Pakrantei nuo Vangelijos portretas
Nepropaguok pederastijos,cmo,nes ,pagal tave,vyras turi ruryti vyra,putinoide jobanas.Ieva sukure Dievas kaip vyro antra puse,ir tik is to gyvybe gimsta,cmobike ruzzkiu.Huilo ne tam skirtas,jis yra setonas,sukurtas zmonija i pragara siusti.

dzin

dzin portretas
blondine gales ieskot nauju auku

Kaip šaunu -

Kaip šaunu - portretas
jau ir mes visai kap Amerike gyvenam...

ogi

ogi portretas
matomai perteklius spermos uzblokavo sveika mastyma nes bobos to nedaro p

Nu

Nu portretas
Neprofesionalus šaulys buvo tas kaunietis - sukėlė nereikalingą triušmą ir nenuėmė aukos iš padoraus atstumo.

Drs

Drs portretas
Buto savininkui karpė ausis ir nosį, paskui išeidami kaimynams pasakė, kad buto savininkas lyg ir miręs - tokiems tai kulką tik ir belieka palinkėti, kas čia per žmogėnai ar sutvėrimai kokie.

stt

stt portretas
koks jis mafijoza,valka buvo,,taip ir baige,,,,

Zurnalistam tegul zmogzudi viesina

Zurnalistam tegul zmogzudi viesina portretas
Orentas zmogzudys, o jo Zmona buvus ale, dar pries ta pasimatyma turbut nemazai prasisuko per vyrus, tik uzkliuvo jie is pirmo karto. Ieva ka pasakysi seimai kad per tavo sijona zmogus zuvo beprasmiskai. Ar sijona ramiai kelsi nes nera sekiotojo?

Pakrante

Pakrante portretas
Kai Dievas sukūrė Adomą ,nebuvo jokių problemų,gyveno sau rojuje,kol pasirodė Ieva,toliau tęsinys ***** !

To moteris

To moteris portretas
Parašykite savo adresą mes jus praskanuosime per visas skyles ir paskelbsime protingiausia :)

Cha

Cha portretas
Koks tai šūdas pasmirdo , didžiausias straipsnis:)

Moteris

Moteris portretas
Vyrai yra kvailiausi sutvėrimai.

Anonimas

Anonimas portretas
venu kowno kriminalu mazau tapo, bet kek ju dar ira, visus nepersauditi per metus

Anonimas

Anonimas portretas
ne i ta skile kiso birka, vat ir treke elektra.

Mulkiams

Mulkiams portretas
Kai atmatą eliminuoja,mokesčius sutaupom.

M žė kalta

M žė kalta portretas
Kad bandita nušovė visiškai negaila,gaila kad pats nusišovė!

Ei spauda prabuskite

Ei spauda prabuskite portretas
Koks skirtumas kas buvo nusautasis, juk be reikalo nusove,kazkoks beprotis. Kodel nieko nerasot apie ta zmogzudi, nei vardo nei pavardes. Matai jei kazkas buvo teistas apie ji galima viska rasyti, buo darzelio laiku, o kas neteistas tai jau vos ne sventasis, nors ir tapes zmogzudziu.

To bumerangas

To bumerangas portretas
Yra bobų paleistuvių, kurios ant by.io už eurus ne tik iki Kauno kriminalinių , bet ir iki Paryžiaus nujotų. Nepakako klaipėdskų vyrukų persimetė ant kauniečių. Paleistuve gimus vienuole nepataps. Utilizuoti

.

. portretas
Šlovė žmogui nudobusiam atmatą banditą. Gaila, kad pats žuvo, bet tokia jau realybė. Jeigu policija žino, kad tai banditas, tai ko jis ne rusyje uždarytas? Ši tragedija tik dėl teisėsaugos neveiklumo.

Anonimas

Anonimas portretas
Kuo liks mažiau tų šūdinų a la mafijozų/psichinių/kietuolių chuniganėlių, kurie gavę į snukį primyža kelnes-tipo"..ne aš,čia draugas/brolis padarė" tuo geriau.

Slykstu skaityt

Slykstu skaityt portretas
Visu pirma Kalta Moteris, kad nesusideliojus savo santykiu su psichiniu ligoniu ivele i visa istorija nieko nenutuokiancius vyrukus apie ju ten vidines problemas. Netirstinkit spalvu zurnalistai su savo nesamonem, jei butu prikarpes ausu sedetu kaleime. O ne pas panas vazinetu, kitas paprastas dalykas yra toks ji yra kalta ir ka ji dabar pasakys nusautojo seimai kaip paziures i akis kad per sliuchos intrigas ir mela ale issiskyre zuvo zmogus, sliuchai vienodai dabar gales klyna nest kur nori nirkas nesekios o cia is pirmo pasimatymo seima liko be sunaus, isitikines 100 procentu jinai net nesake koki ligoni is paskos tempiasi.

to Bumerangas

to Bumerangas portretas
Tu kvailys. Mergina su kažkokiu debilu padraugavo ir išsiskyrė. Tai ką, į vienuolyną jai eiti? Susipažino su kitu. Tas atvažiavo į svečius. Jei jis buvo mafijozas- nereikėjo po svetimus miestus valkiotis. Tik jis pats kaltas. Jis galėjo atsiųsti panai automobilį su vairuotoju ir ją būtų atvežę į Kauną. Kam mafijozui važinėtis? Galvojo esąs labai galingas? O čia kažkoks debiliukas priėjo ir pokštelėjo, kuris savo buvusią persekiojo ir tą kartą matyt sekė. Yra tokių bepročių vyrų, kurie neatlmpa nors tu ką. Nes jų panos nenori, todėl jie kitos negali rasti, nes iš tolo mato koks jis berazumis. O ta vienintelė kažkada iš karto nepastebėjo, kad berazumis, tai jam ir užsidegė nenormali meilė jai. Tokia meile myli tik bepročiai. Tai net ne meilė.

sdf

sdf portretas
Jei kiekvienas kvailys gali kada užsimanęs nudėti mafijozą, tai koks jis ir mafijozas. Ir niekad nepatikėsiu, kad mafijozas lėks į svetimą miestą susitikti su nepažįstamą pana. Jam ir savame mieste pakanka panų. Briedas čia viskas.

Žiauri drama

Žiauri drama portretas
Ko nepadarė prokuratūra, policija, Lietuvos teisėsauga, padarė vienas , nelaimingos meilės apakintas klapiėdietis. Nudėjo atmatų atmatą, banditą ir pasitraukė iš gyvenimo pats. O kaip toliau gyvens nušauto bandito pasija? Ieškos kito pakelta galva ir sijonu?

Kl

Kl portretas
Kažkur skaičiau, kad pavydas pudo kaulus

Edvis

Edvis portretas
beda cia ta, kad tokie kaip tas kaunietis, padare tokius nusiukaltimus kaip surasyta, turi laisve su mersais po lietuva vazinet pas bobu

uz kampo stovi Siaubas

uz kampo stovi Siaubas portretas
Koks cia dar siaubas, pridurkai. Reikia dziaugtis kad Klaipedoje vienu banditu tapo maziau.

K.Ulvydas \\\\\\.../////

K.Ulvydas \\\\\\...///// portretas
Tobulėjam septynmyliais žingsniais,"ŽINOMAS kriminalinio pasaulio veikėjas",o ne paprasčiau banditas?

Rida

Rida portretas
Ko viešinat dziaukitės ,kad jums nereikia tokio darbo atlikti o vaikino gaila dėl šliundros nėr ko pavydėti..jos moka susukti prota..

Ramus

Ramus portretas
Pritariu. Kuo maziau gyvu banditu, tuo svariau LT.

Vardas

Vardas portretas
Zinau saulio varda ir labai gerai pazystu. Bet neatskleisiu. Tikra cia istorija su daug netikslumu tekste. Zuves ne prie ko, atsirado netinkamu metu. Del visko kaltas Pavydas.

debilawotas

debilawotas portretas
kaip įdomu.

Policijacyra lavonu rinkėja

Policijacyra lavonu rinkėja portretas
Nedirba ,dėl to taip ir yra

Nepanašu į pavydo atvejį

Nepanašu į pavydo atvejį portretas
Kažkas čia yra kitaip. O visuomenę taip stipriai ramina dėl saugumo, kas yra daugiau nei įtartina. Tame mikrorajone daig narkomanų. Panašiau yra į narkodileriš, sutenerių neatsiskaito atvejį, dar gali būti kažkas dėl Mockaus. Vyrų su šia pavarde labai daug. Net mažiausio turimo turto jie nepasidalina jau virš 100 metų, toje giminėje yra daug žudynių tarp artimųjų giminių. Tiesiog daug vyrų ir turto nulis, tada eina dažniausia į narkotinių, Mickams galimai tai profesija, narkotikų, medicininių papildų, vitaminų perpardavomas ir farmacija, narkotikų gamyba namų sąlygomis. Galimai. Moteriškė galėjo būti neatidavusi auteneriui duoklės. Nežinau, gal, o gal ne. Bet tikrai ne pavydo eilinė scena su šaudymu į žmones.

Mockus Mockus..

Mockus Mockus.. portretas
gal čia tas pats Mockus kur Klaipedos Kauno gatvej iš gyventoju kiemo teritorija atėmė ir ruošiasi ten daugiaaukšti statyt ?

Ar tokia formuluotė

Ar tokia formuluotė portretas
,,kodėl jokio viešo paaiškinimo visuomenei nepateikė Klaipėdos policijos vadovybė?" reiškia, kad kaip visada policija glaudžiai susijusi su visa tokia tarnyba ir teismais? Na panašiai kaip kauniečiu-klaipėdiečiu prokuroru tinklo viešnamy kur per langa buvo išmesta manekenė..Gal čia tie patys šaudosi?

Ricardas

Ricardas portretas
Rašo žurnaliūgos ir tiek daug dėmesio kažkokiam atmatai...........

netikiu

netikiu portretas
kadf jis nusisove pats pries tai nusoves ta bandita, cia buvo spastai su tos kekses priedanga, nes dabar tokiu keksiu pilnos pakampes, ypac kai puse klaipedos ir kauno xoxoles duoda visiems, kad tik pasilikti cia gyventi

Vaska

Vaska portretas
Bla bla bla ,tiek prirasyta ,o finale nieko gero

Kaip

Kaip portretas
Gal kas žino šaulio vardą ?

L

L portretas
Seniau lachudrų klausimą išspręsdavo grupinis.

tai ir sitas banditas sulauke savo eiles

tai ir sitas banditas sulauke savo eiles portretas
prie mirties.

> o gal

> o gal portretas
kokia logika tada nusišauti? paprasta pavydo scena, nieko daugiau. Bent nusikaltėliais mažiau pasaulyje.

Žiniai rašytojų

Žiniai rašytojų portretas
Savigynai ginklai nėra “išduodami”. Juos reika pirkti. Tam išduodamas leidimas.

Tegul

Tegul portretas
valosi.

rikis

rikis portretas
Na kad tikrai nepanašu į žudynes dėl pavydo. Panašu, kad kažkas gerai suorganizavo bandito nužudymą. O kvailą įsimylėjusį tiesiog pakišo kaip žudiką ir jį taipogi nupylė.

ops

ops portretas
Kvailystė šaudytis dėl buvusios panos- kitam atimti gyvybę ir save palaidoti vienaip ar kitaip. Kokia iš to prasmė? Nėra nepakeičiamų panų ir nėra nepakeičiamų vyrų. Išsiskyrei su ta- bandyk susipažint su kita ir po metų būsi visą tą širdies skausmą pamiršęs. Gyvenime viskas praeina- ir meilė ir ir skausmas.

Anonimas

Anonimas portretas
BUTŲ MANO VALIA.BANDITAMS PATRONUS IŠSIŠAUDIMUI.DALINČIAU NEMOKAMAI

diedas

diedas portretas
Jei būtų žuvęs padorus žmogus, tai parašytų dvi eilutes. O kai bandiuga, tai per penkis puslapius su visa biografija, gerai , kad apie tėvus ir senelius romano neparašė. Ir istorija iš vis neįtikima. Kad toks banditas su pana pažindintųsi internete ir dar pas ją važiuotų į kitą miestą - NESĄMONĖ. Ir kas į pasimatymą eina trise? Ir buvęs panos meilužis staiga matot susekė bandiugas, nors policija jų nesusekė, ir staiga pavydas gimė, nors tas vyras atvykėlis, pirmą kartą mato tą paną, ir staiga pas buvusįjį muškietų pilnos kišenės ir staiga lengvai priėjo ir nušovė ir dar mielai pats nusišovė. Net nejuokinga.

Vycka

Vycka portretas
Konservų agitacinis lapelis perėjo prie banditų: kas 5 eilutės beviltiškai kvailos reklamos. Internete giriasi tiražu: 22 000 (2010 m.):)) 2010 m.!!!

Zuvedra

Zuvedra portretas
Zuvedros geros lovoje. Geresnes uz kavianskines. Irgi turejau kaunieti. Ten vyrai skanesni

Ale tikrai

Ale tikrai portretas
Galėjo nuotrauką įdėt mockaus kas ten toks įdomu į Klaipėdą dėl panos kai Kaune pilną gražuolių

Aušra Širvinskienė

Aušra Širvinskienė portretas
Visai nusivažiavo Lietuva, garbina nusikaltėlius, apie juos rasineliu pilna.

bumerangas

bumerangas portretas
O šalava prisikvietusi banditą dar gyva, bandito draugai galėtų tą kekšę patvarkyti. Nes jei ne ji, sėbrantas jų būtų gyvas....

Ziurovas

Ziurovas portretas
Ps.i laiptinė nepasžkas dar per tą trumpą laiką išskyrus du vyrukus kurie vaikštinėjo kartu su policija gal kaimynai ir pan....o gal kažką ir praleidau... Žurnalistai galėjo daugiau faktų parinkti o ne gandų kratinį įmesti į straipsni

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
TEISĖSAUGAI GERAI TOKIOS RAZBORKĖS , -- MAŽIAU VIENU... , O IR KALTŲ NĖRA

Meskis

Meskis portretas
Mis grazuoles Bilotaites isakymu tyleti,liaudziai nera reikalo zinoti.Cia vadinasi Lanzbergiu klanas.

ghgfh

ghgfh portretas
viskas cia gerai vienu neadekvatu maziau ir vienu mafijozu maziau

Ziurovas

Ziurovas portretas
Žurnalistika irgi gera biški faktų biški gandų :) galėjo apšaudytu durų foto įdėti.policija buvo atvažiavus į issukavo laiptinė aplink namą ir išvažiavo šukuoti rajoną paskui atvažiavo po 3 min atgal visi operatyviai ir tada ji aptiko tai vadinasi į kažkokį butą buvo iejas kur ji pražysta ir išėjo kam šaudyti į duris iš kurių isėjai ir kiek šūvių buvo paleista Mogiliovo gatvėje nieko nerašo...

O gal

O gal portretas
Mergina buvo tik tam kad privilioti į Klaipėdą o ten jau jo laukė mirtis gal čia jokio pavydo nebuvo

Dama

Dama portretas
tokias kekses reiktu nuo veneriniu privertinai gyditi

.

. portretas
kas leidzia legaliai ginkla turet, tokiem debilam kurie nesupranta, kad pas ta boba jau poryt bus kitas meiluzis

Magma

Magma portretas
Next Romualdas Dackauskas

Lenzberginis rojus

Lenzberginis rojus portretas
Geroves valstybe garantuoja :zudikams-sadistams ,pedofilams ir aistringiems kazino losejams laisve ir nebaudziamuma

o siaube

o siaube portretas
kodel tokie ziaurus,suzvereje zmones.....,Neapykanta,pavydas,pyktis,kerstas....,lyg butu del ko...,uzuojauta artimiesiems

Gaila

Gaila portretas
Žmogaus kad nusišovė, bet labai gera darba atliko!!! Sprogdinti tokius agurkinius, hujinius reikia nes mentai vistiek neko nedaro!!!! Nužudė invalida, mentams pohuj, va vaikinas ir tapo Dievo ranka!!! Kiek vienas atsakys už viska!!!

Liet.

Liet. portretas
Labai geras pretekstas nurašyti ant meiles trikampio,netikiu kad tiek muilo jede ,kad del bobos šaudytu

Berta

Berta  portretas
kodėl Klaipėdoj dar yra baltarusiško Mogiliovo gatvė!!!!!??kur žiūri miesto valdžia!!!!??

Bugagaga

Bugagaga portretas
Tai nukale siuksle kavenksine,labai gerai

xam

xam portretas
kam klapėdai krabogrado banditai ir savų užtenka

Siutas ima,kai

Siutas ima,kai portretas
parašoma,kad nudėtas " žinomas kriminalinio pasaulio veikėjas"....ddddd. Tai ,jeigu žinomas ,kodėl jis ne kalėjime buvo???? Absurdas ir teisėsaugos neįgalumas .

Anonimas

Anonimas portretas
po tutaišemu sako taip sam ne ham i drugomu ne dam

Zvejams

Zvejams portretas
Klaipedos bendruomenes zvejai, jus lohai, kokiu jus cia nesamoniu prikalbejot. Kiek jus ji pazystat max 5 metus. As JI laaabai gerai pazynojau, tiek pat laiko zinau ir jus sudmalei, kam buriat is kavos tirsciu nezinoje apie JI nieko, elektrikas is zvejynos uosto, tai patys santechnikais gaunates... Nebuvo jis normalus, kas liecia moteris. Ir as zinojau kad viena diena tai ivykt, tai buvo tik laiko klausimas...

Ekologija

Ekologija portretas
Nustipo banditas - švaresnis oras.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva"kotas \\\\\\...///// portretas
Kuo mažiau banditų,tuo ramiau gyventi normaliems.

Klaipėdos „teisėsauga“ jau senai suikopromitavusi

Klaipėdos „teisėsauga“ jau senai suikopromitavusi portretas
Ypač su manekenės prievartavimu ir nužudymu Klaipėdos viešbutyje

dabar šitą turbūt laidos

dabar šitą turbūt laidos portretas
kaip tautos "dydvyrį" su dūdų orkestru.

gal kam tai ir DRAMA

gal kam tai ir DRAMA portretas
bet daugeliui padoriu piliečių bandito numyrimas tai saugesnė aplinka jiems ir jų artimiesiems.

NU VA BL

NU VA BL portretas
IKI KO KUR VOS DAVEDA,O PACIOS JAU KITA DIENA PI SAS SU KITU

Jonas

Jonas portretas
Visus kamuolinius pomidorinius agurkinius į kartuvės jų vietą ten

Rūtenis

Rūtenis portretas
Naujai besiformuojanti porelė užpuolė ant ex ir labai nervuoto pavidolio,o tereikėjo toli ir riebiai nusispjauti, o ar gaila banditėlio- nežinau nežinau, dar pagalvosiu.

xx

xx portretas
piemenis tik zudo del meiles ar cia vyriskas poelgis ?na tuo labiau,kad jie jau nebuvo pora ir prie ko cia tas Mockus jis ir nezinojo apie ta isimilejusi priedurni tai mergina gi pasikviete juos prie ko cia vaikinas,kad ji nusove

kamuoliniai -agurkiniai pidermopasi su sortais ir

kamuoliniai -agurkiniai pidermopasi su sortais ir portretas
tatujruotom kojom...

bandiugai suns mirtis

bandiugai suns mirtis portretas
jis jos nusipelne --gaila jy nusovusio zmogaus , pasielge teisingai.

Galerijos

Daugiau straipsnių