Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė pralaimėjo kontrolines rungtynes

Europos jaunių (iki 17 metų; gimę 2000 m. ir jaunesni; U-17) futbolo čempionato atrankos turnyrui, kuris rugsėjo mėnesio pabaigoje vyks mūsų šalyje, besiruošianti Lietuvos rinktinė, antradienį kontrolinėse rungtynėse svečiuose 0:1 (0:1) nusileido bendraamžiams iš Austrijos.

Vienintelį susitikimo įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Martinas Krienzeris (40 min.). Beje, pirmąjį austro smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmę puikiai žaidęs vartininkas Arijus Bražinskas.

Pasak LFF pranešimo, vyko apylygus žaidimas ir pasižymėti galimybių vienodai turėjo abi ekipos. 25 minutę po standartinės situacijos smūgiu galva vartų skersinį sudrebino Titas Aukštuolis. Baigiantis rungtynėmis vienas prieš vartininką išbėgo Artūras Dolžnikovas, tačiau smūgiavo netiksliai.

Antrąsias tarpusavio rungtynes Austrijoje komandos žais ketvirtadienį.

Šios dvi kontrolinės rungtynės vienas iš pasiruošimo etapų rugsėjo 22-29 dienomis Lietuvoje vyksiančioms UEFA U-17 čempionato atrankos turnyro rungtynėms su Ukrainos, Norvegijos ir Turkijos rinktinėmis.