„Kauno dienos“ studijoje – G. Duoblys: kaip apsaugoti vaikus nuo narkotikų?

  • Teksto dydis:

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi visuomenininkas Girvydas Duoblys.

Ėjo ir praėjo, kaip dažnai Lietuvos viešoje erdvėje būna, triukšmo gūsis dėl narkotikus vartojančio jaunimo. Prezidentūra pasiūlė šią problemą paskelbti „nacionalinio saugumo klausimu“, kažkas pasiūlė mokymo įstaigas aptverti tvoromis, tikrinti mokinių kuprines ir stebėti aplinką dronais. Treti tradiciškai prisiminė Islandijos pavyzdį, neakcentuodami, kad vaikų ir jaunimo užimtumas reikalauja valstybinio masto sprendimų, milžiniškų investicijų ir dešimtmečių, kol pasimatys rezultatai.

„Kauno dienos“ studijoje viešintis visuomenininkas Girvydas Duoblys ne iš žiniasklaidos pažįsta šią problemą. Jis jau kelerius metus su kolegomis dalyvauja jaunimo festivaliuose, kuriuose teikia pagalbą perdozavusiems žmonėms ir aiškinasi priežastis, pastūmėjusius jaunuolius link narkotikų ar kitų svaigiųjų medžiagų. Kaip šią problemą mato praktikas ir kokie efektyviausi jos sprendimo būdai? Apie tai kalbamės „Kauno dienos“ studijoje.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

vaikus

vaikus portretas
tėvai turi SAUGOTI, opareigūnai pardavėjus gaudyti Paprasta ,kaip2x2

niekaip neapsaugosit

niekaip neapsaugosit portretas
Tai yra verslas .Apie tai reikėjo galvoti prieš 30 metų:)Dabar tai yra tiesiog loterija.Kažkam pasiseks o kažkam ne.Ir tai žiauri realybė.

kauniete

kauniete portretas
Ponas Duoby pirmoje eilėje reikia susugražinti Lietuva iš iškrypėliu valdžios ir iškrypėlio prezidento tapt nepriklausoma suvereni šalis kokia ir esame turim įroddyti kad lietuvoje neturi egzistuot liberastai LGBT socdemai konservai visokios darbo išgamu ir ligoniu partijos ka jus kitu problemu nematot kad vaikus atiminėja ir i užsieni pardavinėja ne tik narkotikai susinaikinamkaip tie nevispročiai
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių