„Kauno dienos“ studijoje – G. Duoblys: kaip apsaugoti vaikus nuo narkotikų?

Grįžti į straipsnį

vaikus

vaikus portretas
tėvai turi SAUGOTI, opareigūnai pardavėjus gaudyti Paprasta ,kaip2x2

niekaip neapsaugosit

niekaip neapsaugosit portretas
Tai yra verslas .Apie tai reikėjo galvoti prieš 30 metų:)Dabar tai yra tiesiog loterija.Kažkam pasiseks o kažkam ne.Ir tai žiauri realybė.

kauniete

kauniete portretas
Ponas Duoby pirmoje eilėje reikia susugražinti Lietuva iš iškrypėliu valdžios ir iškrypėlio prezidento tapt nepriklausoma suvereni šalis kokia ir esame turim įroddyti kad lietuvoje neturi egzistuot liberastai LGBT socdemai konservai visokios darbo išgamu ir ligoniu partijos ka jus kitu problemu nematot kad vaikus atiminėja ir i užsieni pardavinėja ne tik narkotikai susinaikinamkaip tie nevispročiai

Durneliui kuris viską draust siūlo

Durneliui kuris viską draust siūlo portretas
Amerikoje buvo SAUSAS įstatymas- uždraustas alkoholis, Suklestėjo mafija ir nusikaltėliai ir tiek.Ir dabar iš kariuomenės grįžęs vaikinas negali alaus pirkti, mat dar neturi 21 metų. Durnystė.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Pavėlavai...kai uždraudė iki 21 metų alų pardavinėti- perėjo prie narkotikų.Jie lengviau įsigijami...per vieną kvailį-uždraudėją dabar visi turi bėdų.

Dalykas paprastas

Dalykas paprastas portretas
Visą laisvės partija pasodinti ant kuolo. Baigsis liberastizmai.

kaip apsaugot ?? ogi paprasciausiai is seimo ir aplamai

kaip apsaugot ?? ogi paprasciausiai is seimo ir aplamai  portretas
visoj lietuvoj uzdraust konservat Libersoskiu ir lybersosu gauju veika .. LGBTQ ir narkomanijos reklama... istekst nachren be pensiju su turto konfiskacija daly muitininku , ,,vaikuciu teisu gyneju,,anstoliu, policaju , teiseju ir prokuroru su advokatais, keist BK maksimaliai sugrieztinus bausmes [ ipatingai pareigunams] ..... garantuoju is karto prapuls narkomanija , pedofilija ,iskrypeliu SOU, banditizmai , prekyba narkotikais ir zmonemis.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
O čia apue mažas dozes reiktų klausti morganų iš seimo: vartojo narkotikus ir kokia protinga patapo, net į seimą "įsiropštė" - pavyzdys vaikams labai geras! Tegul laukia narkotikų legalizavimo. Po to ir pavardes su vardais, ir lytis bus daug lengviau keistis - narkotikai pridės proto! O tada ir į seimą patekti paprasčiau bus! Pirmyn!

ne vaikus

ne vaikus portretas
saugoti reikia,o gaudyt pardavejus ir ilgam sodint,tik,kodel to neuzsiima policija ?

Galerijos

Daugiau straipsnių